Πρωτοχρονιάτικες επιθυμίες

Εσύ σιώπα και πήγαινε ν ακούσεις Φρανζ Φέρντιναντ να γουστάρουμε.

Πώς το λέει το άσμα ο Μπουγάς? …λαλαλαλαλα να κόψω το τσιγάρο…

Πω πω τι μου θύμισες τώρα με το Μπουγά. Είχα πάει στο κυλικείο να πάρω μπουγάτσα και στριμωχνόμουν με τις συμμαθήτριες μου και μετά

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:*

On Topic : Φέτος θέλω να είναι καλά κ ευτυχισμένοι όλοι οι άνθρωποι που αγαπώ!

Ρε α στο διάλο και εσύ!

Πες μας “Ντένη Μαρκορά”!

“Ντένη Μαρκορά” ΘΕΑ! Ο αγαπημένους μου χαρακτήρας ever!
Ο ρόλος που με εκφράζει απόλυτα!

Ρε α στο διάλο και εσύ![/quote]

Εγώ πήγα αλλά με διώξανε…!!..Είπαν να μην ξαναπάω μόνη μου αλλα με σένα παρέα μόνο τότε θα με αφήσουν να μπω… :roll: …Θα έρθεις? Σε έχω “στείλει” τόσες φορές !

Ρε α στο διάλο και εσύ![/quote]

Εγώ πήγα αλλά με διώξανε…!!..Είπαν να μην ξαναπάω μόνη μου αλλα με σένα παρέα μόνο τότε θα με αφήσουν να μπω… :roll: …Θα έρθεις? Σε έχω “στείλει” τόσες φορές ![/quote]

Μαζί σου και στην κόλαση! Αλλα σε προειδοποιώ… έχω φάει είδη ban απο τα forum εκεί!

αχ αχ με σκλαβώνεις :oops: … Μην ανησυχείς θα βάλουμε μέσο να μην σε πειράξει κανένας… :wink: …εμείς να πίνουμε ήσυχα το ποτάκι μας με την υπόλοιπη παρέα δίπλα στη φωτιά …!

Hell yeah! Ένα Captain Morgan λέμε…

Lucifer…!!Ό,τι πάρει το παιδί κερασμένα από το μαγαζί!!!..Και γρήγορα!!

Τσιγάρα, μπουκάλια… και γίνομαι χάλια!

Aυτα ειναι!Συμφωνουμε απολυτα!

ego vasika tha ithela na exo ena megalo peos gia mia mera…i kai dyo meres…etsi, gia na ksero pos niothoun oi antres otan teleionoun sto sex,otan trexoun kai tous kouniounte oi orxeis tous,otan exei katsei strava sto boxeraki,otan tous kanoun pipiza…ktl,ktl… prepei na einai anepanalipto,alios de tha ourliazan san zoa!!! 8O

Να σε δανείσω μωρό μου, από το μεγάλο περίσσευμα που έχω;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

den pairno xrisimopoiimena agapi mou…mporei na xoun tipota kolimena pano tous…petalides…fikia…xaxaxaxa…

Μα δεν ειναι…Αφου ειναι του Τελη… :roll:

{Εγω δεν την λεω την Πρωτοχρονιατικη επιθυμια μου γιατι θα φανω κακια(παλι)…}

Μα δεν ειναι…Αφου ειναι του Τελη… :roll:

{Εγω δεν την λεω την Πρωτοχρονιατικη επιθυμια μου γιατι θα φανω κακια(παλι)…}[/quote]

teli…afti edo mou fenetai oti se goustarei…!!!