Συνάντηση στις 4 Φεβρουαρίου

Καιρό είχα να γράψω εδώ… Ξέρω σας έλειψα (ειδικά στον unholy που του έχω και αδυναμία). Στο θέμα μας… Ωραία ιδέα για ρεμπετάδικο και τα σχετικά!!! Μόνο που δε θα πάω Helloween :roll:
Καλά να περάσετε πάντως…
Προτείνω και κανά ανατολίτικο (έχει στου ψυρή ένα καλό) με χορό κοιλιάς από 2 μωρά και ναργιλέ :smiley:

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΝΕΙΣ???
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???

Για να το επαναφέρουμε λίγο μιας και πλησιάζουν οι μέρες. Μέχρι στιγμής έχουν δηλώσει συμμετοχή 8 άτομα (unholy, sofi-k, powerslave, bloody_angel, tinkerbell, deathbitch, doomed και telisvas). Κάποιος άλλος; Ελάτε δε δαγκώνουμε… 8)

St_Anger, δε μίλησε κανείς για Helloween. Για μετά τους Helloween κανονίζεται η “μασαμπούκα” :lol:

Επίσης προτείνετε μαγαζιά (και όχι περιοχές). Συγκεκριμένα πράγματα για να κάνουμε και τις κρατήσεις. Απλά πρέπει να ξέρουμε πόσοι θα είμαστε (ή έστω χοντρικά) για να ξέρουμε τι να κλείσουμε.

Υπολογίστε κι εμένα και βλέπουμε…! :roll:

:frowning: :frowning: Ακούω προσφορές…Ποιός θα με φιλοξενήσει για ένα βράδυ για να φύγω για Πάτρα το επόμενο πρωί??? (Ηλία, όχι για να βλέπεις τι κάνω για σένα…) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!! :cry: :cry:

Ε, στον Ανχολάκο θα μείνεις.

ipologiste kai AZZA.Tha tin psiso na erthei…
Oso gia spiti…sto diko mou xorane alla 3 atoma

Cheers!!!

Paizei ena mezedopolio konta sto L.A. sta exarxia alla den thimame onoma …Poli kalo…

Κάνε τα κονέ σου ρε doomed και μάθε το όνομα να μπορέσουμε να κλείσουμε! :wink:

Θωμά αν μπορείς επιβεβαίωσε το και πες, για να 'χουμε όσο γίνεται πιο ακριβή αριθμό ατόμων.

Paizei ena mezedopolio konta sto L.A. sta exarxia alla den thimame onoma …Poli kalo…

Γίνεται να μάθεις γι’ αυτό; Γιατί έτσι όπως πάμε στην τύχη θα κλείσουμε κάπου =P~

Tha prospathiso…mporei kapoios gnostos na thimate…

Στον ΜπαρμπαΓιαννη αναφέρεστε; :-k

Άλλη προσφορά?? 1. 2. 3… Κατοχυρώθηκε σε περίπτωση που έρθω…Αλλά επειδή μέχρι τελευταία στιγμή δεν μπορώ να ξέρω μη με υπολογίζετε…Απλά θα χωθεί άλλη μια καρεκλίτσα ανάμεσά σας,ε?ε? Θα χωρέσω κι εγώ αν προκύψω έτσι στα ξαφνικά, ε, Λιάκο μου? :stuck_out_tongue:

Έλα να κρατήσεις τη μπέμπα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

erxomai ego…

[size=1]me 300 euro tin ora…[/size]

ego thelo na ertho alla tha ksero kana dyo meres prin giati exo ena gamo na pao(ton diko mou) kai prospatho na ton apofygo…

Εμένα θα με συγχωρέσετε αλλά: Γράφω και Δευτέρα και Τρίτη και εκτός αυτού την Κυριακή υπάρχει μια άλλη πολύωρη συνάντηση από την οποία δεν μπορώ να λείψω (Ο Ηλίας μπορεί να σας το επιβεβαιώσει)…Οπότε, another time!!

Καθότι είμαι και εγώ στην ίδια σχολή με Cozy, πρέπει να πω ότι τα ίδια ισχύουν και για μένα, με μόνη διαφορά ότι εγώ δίνω και την Παρασκευη 3/2 μάθημα :cry: . Έxω βαρεθεί να λέω “Next time, I 'll be there”…

[size=1]δίνω 0,1%να μπορέσω να έρθω, αν έχει πάει εξαιρετικά καλά το διάβασμα…[/size]

Για μεζεδάκια είνια ωραία φάση τα Εξάρχεια(έχω υπόψην δύο ωραία σουβλατζίδικα/ταβερνούλες), αλλά και στο Θησείο έχει δύο καλές ταβερνούλες με πολύ λογικές τιμές και η μία έχει πολύ καλά παϊδάκια(sorry αλλά για κρασί δε γνωρίζω αν είναι τόσο καλό)

Γιατί δεν πάτε σε κανένα καραόκε? :lol:

Κάτι ακόμα, Μούσες και Μορφή στο Θησείο έχουν καλά ρακόμελα για μεγάλες τσέπες γμτο :evil:

Δε ξέρεις πόσες φορές έχω λιώσει στη Μορφή!!! Respect!!! (και δεν είναι και τόσο ακριβά! Όλο φοιτητές είναι!!)

telika exete kataliksei kapou?..ego vlepo na kano to programma os eksis:gamos,allagi rouxon sto aftokinito,helloween,ena grigoro poto sto trapezi tou gamou kai meta mazi sas mexri to proi…TRELI…