Συνάντηση στις 4 Φεβρουαρίου

__Να έχετε στο νου σας και το θέμα μετακίνηση!! (ειδικά για εμένα που είμαι άσχετος, το θέμα ΜΕΤΡΟ βοηθά πολύ, γιατί αν μπλέξω ΟΑΣΑ…) Αντε οι μέρες περνούν!!!

__Βασικά για τι ώρα μιλάμε;

Σήμερα-αύριο-μεθαύριο θα έχει κλείσει το θέμα μαγαζί (μη τυχόν και βρεθεί κάποιος μετά να παραπονεθεί για την επιλογή, έτσι όπως το πάμε στην τύχη θα επιλέξουμε). Τώρα για ώρα, κατά τις 11 με 12 φαντάζομαι. Το πολύ-πολύ αυτοί που πάνε Helloween να έρθουν αργότερα. Shadowcaster σκέφτεσαι να μας έρθεις;

__ :smiley: (ναι, το σκέφτομαι) ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ :smiley:

__Βασικά είμαι ήδη στην Αθήνα! 8) Γι’ αυτό και λέω για metro… Αν λέμε 11, τότε οκ, θα λειτουργεί ακόμα (βασικά μέχρι πότε λειτουργεί, 12;). Για το θέμα “μαγαζί” δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο σ’ αυτό που έχω γράψει -μόνο να υπάρχει ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ πρόσβαση εκεί (ή εκεί κοντά) με το ΜΕΤΡΟ. 8)

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

( :evil: )

Αν δεν ερθεις, θα σε καταραστω να τρως αντζουγιες με μαρμελαδα μεχρι να πεθανεις. Κανονισε.

xero ena para poli kalo kai dokimasmeno se polla…“simposia”… magazi alla mallon akyro logo perioxis.einai sto dasos xaidariou.alla eimai sigouros oti tha itan to katalilo apo pleuras xoro, megethous, krasiou, kai…panseton!!!:stuck_out_tongue:

Σιγά μην πάμε και στο Apolis ρε Θωμά… LOL!

Sto apolis etsi ki’allios den tha pigainame…ektos kai an thelame na kanoume kana mpaxalo… :wink:

Λοιπόν έχουν πέσει οι ακόλουθες προτάσεις:

  • Μποέμισσα, στα Εξάρχεια. Συνηθισμένο (έχω πάει κι εγώ), ίσως Σάββατο βράδυ γίνεται χαμός και δεν το πολυευχαριστηθούμε.
  • Οδός Ονείρων, στο Φάληρο (δίπλα στον ηλεκτρικό). Αν και όχι τόσο κέντρο πιστεύω ότι είναι καλή περίπτωση.
  • Διπλόχορδον, Άνω Πατήσια. Αυτό ίσως βολεύει όσους πάνε Helloween που είναι στο Sporting.

Εάν νομίζετε ότι πρέπει οπωσδήποτε να πάμε Μποέμισσα λόγω κέντρου δηλώστε το έγκαιρα, αλλιώς μέχρι Τρίτη θα κλείσουμε σε κάποιο από τα άλλα.

Καλή εβδομάδααα.

OXI MPOEMISA RE!!!
An einai dinaton na pame sto mpourdelo me ola ta ilithia , kai mesa sti fasaria!!!
Kati isixo den eixame pei??

…και η ψήφος πάει στην “Οδό Ονείρων”!! :lol:

x2

Ego den to xero alla an sas aresei kai sas voleuei ok…
Kalo fai na exei… 8)

Σωστός ο Θωμάς…

Επειδή δεν τυχαίνει να γνωρίζω κανένα απο τα 3 μαγαζιά, θα ακολουθήσω την επιλογή του Σπύρου και τις Σοφίας… (καλά είναι και πιο κοντά σε 'μένα LOL)

“Οδός Ονείρων” λοιπόν…

Οχι πως μου πεφτει λογος αλλα το Διπλοχορδον λεει…Εχω παει…
Και διπλα στο Sporting ειναι και εχει και ωραιο περιβαλλον (περα απο τα φαγητα κτλ.)

Να ξεκαθαρίσω τη θέση μου:
Ούτε εγώ έχω πάει στην “Οδό Ονείρων”, απλά μου έχουν πει ότι είναι καλό. :roll:
Η Μποέμισσα πάντως, αποκλείεται σαν επιλογή κι από μένα. :?
Και το “Διπλόχορδον” μου ακούγεται καλό, αφού είναι κοντά στο γήπεδο και σύμφωνα με τα λεγόμενα της Princess_of_the_dawn έχει καλό περιβάλλον. :roll:

Η ?μποέμισσα? έχει αποκλειστεί από τους γνωρίζοντες, σαν επιλογή, εδώ και χρόνια. Αρα την ξεχάσαμε, από την ώρα που αναφέρθηκε. 8)
Για την ?Οδο Ονείρων? έχω ακούσει κάποια καλά, αλλά Φάληρο [εκτός κι αν μου πληρώσετε πήγαινε ?έλα ταξί;
Στο ?Διπλόχορδον? νομίζω πως έχω ξαναπάει, κάπως_κάπου_κάποτε, αλλά δεν είμαι και σίγουρη? :lol:

Loipon kleisame? Poioi tha eimaste telika? Ilia kane mia lista parousion na doume posoi eimaste …

ooopaaa ti vlepo?meeting?tha eimai ki ego athina ekeines tis meres,isos katafero na ertho(ama voleuei i metakinisi kai ta sxetika)-ektos ki an einai kai o adreas ekei opote…katalavainete…

p.s.ela re adrea,plaka kanooooo 8) :wink:

OK, έκλεισε, οι “εγγραφές” τελείωσαν!

Info:
Που: Διπλόχορδον live, Λ. Γαλατσίου & Αγ. Λαύρας 13, Άνω Πατήσια. Για χάρτη της περιοχής τσεκάρετε εδώ: www.exodos.gr/index.php?ctg=night&sub=details&id=499
Πότε: Σάββατο 4/2 στις 22.30 (μέχρι τότε είναι η ώρα προσέλευσης εάν έχεις κλείσει τραπέζι που σημαίνει ότι δεν έχουμε περιθώρια επιλογής). Όσοι πάνε στη συναυλία θα έρθουν αργότερα, ούτως ή άλλως κοντά είναι (γι’ αυτό και επιλέγη το συγκεκριμένο μαγαζί).
Ποιοι: Όσοι δήλωσαν ξεκάθαρα συμμετοχή (unholy, sofi-k, powerslave, bloody_angel, tinkerbell, deathbitch, doomed, telisvas, slekkas), με δυνατότητα προσέλευσης άλλων 3-4 ατόμων για τους αναποφάσιστους. Πράγμα που σημαίνει ότι και τελευταία στιγμή να αποφασίσετε να έρθετε ενδεχομένως (και το πιθανό είναι) να υπάρχει θέση! Αρκεί να το έχετε δηλώσει εδώ έστω και μια φορά ότι υπάρχει πιθανότητα να έρθετε, ένα μήνα υπάρχει το topic ας βρίσκατε χρόνο να το κάνετε!

Αυτά προς το παρόν. Αν προκύψει και κάτι άλλο μιλάμε.