Συνάντηση στις 4 Φεβρουαρίου

Ωραία! Απλώς ενημερώνω ότι επειδή θα πάω συναυλία, θα έρθω μόλις τελειώσει.

Ο χώρος είναι μεγάλος? Έχουμε δώσει όνομα στο τραπέζι?

Για σένα Νάνσυ θα κρατήσω μια θέση δίπλα σε μένα, για να μετράς τις γουλιές μου!

Έχω δώσει το όνομα μου.

Οι της συναυλίας μαζευόμαστε και πάμε μαζί μετά. Αρκεί οι υπόλοιποι να έχουν πάει ήδη μη πάει στράφι η κράτηση 8-[

Να το πειτε… Ναταλια σ’αρεσει ? Η να του βρουμε αλλο ονομα ?

Λοιπόν, εγώ θα φοράω ένα γαρύφαλλο στο πέτο για να ξεχωρίζω στη συναυλία !! :D/

…και μετά από 3000 ποστ ακόμα κάποιοι δεν έχουν μάθει να κάνουν quote!!! :roll:

Χμου ποιοι ΔΕ θα πάνε συναυλία , να μαζευτούμε και να πάμε; Γιατί εκεί τα μέρη είναι άγνωστα και τρομαχτικά

OK! Meet you there λοιπόν… Εμένα με ξέρετε όλοι όποτε δεν χρειάζεται να με αναγνωρίσετε… LOL!

[size=1]Θα είμαι αυτός που θα βαράνε η Bloody_Angel και η tinkerbell![/size]

Αν έρθει ο Θωμάς να με πάρει με την Harley απ’το σπίτι θα’ρθω (πλάκα κάνω, φυσικά και θα’ρθει)
Τι κάνετε παιδάκια;; Σας έλειψα καθόλου;;
Είμαι κάπου 80% να έρθω, αν δεν έχει μέινει καμιά θέση για μένα δεν πειράζει, θα κάτσω στα γόνατα του Τέλη :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μετά απ’ αυτή τη δήλωση περιμένεις να βρεις αδειανό κάθισμα;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ok…Elpizo na to vro
Tha ta poume ekei
Ap;exo sinantiomaste i leme onoma gia to trapezi?
(Annoula tha to skeuto…Alloste tin strono akoma…)

Μεταξύ μας άμα την στρώνεις μη τη φέρεις…
[size=1]Μην τολμήσεις και δεν την φέρεις [/size]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Στην είσοδο λες κουρού τυρόπιτα και μπαίνεις…

Tha tin fero alla frontise na min exei alli karekla… :wink:

Την Harley εννοώ mate…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Enoite tha tin fero…Kainourio prama kai den tha to fero???

Έτσι παίδαρε…

Ρε άσε τα σάπια, αυτά στους ξένους…όχι σ’εμένα :wink:

Ta leo gia na ta akousoun oi alloi babe… :wink:

Εγω πειραζει που δεν ξερω κατα που πεφτει…;
Ηλια δεν βαζεις λινκ με κανα χαρτη ΟΛΗΣ της Αθηνας για μας τους ασχετους και αγεωγραφητους…; :lol:

Λοιπόν τελική ανακοίνωση…

Όσοι δεν θα πάνε στους Helloween και θα έρθουν κατευθείαν στο ρεμπετάδικο,
να είναι στο μαγαζί κατα τις 10.30! Μερικοί θα είμαστε νωρίτερα για το τραπέζι…
Για τυχόν απορείες μπορείτε να επικοινωνίσετε μαζί μου (Όλοι έχετε το mobile μου)

τα λέμε there… cheers

__Καλησπέρα κούκλες και κούκλοι… :stuck_out_tongue: Λοιπόιν, τώρα κατάφερα να μπω στο internet!! Φυσικά και είμαι μέσα -αφού το είχα πει ρε!! Απλά είχα ζητήσει να είναι κάπου που να μπορέσω να έρθω;

__Και… πώς θα έρθω εκεί; Παίζει κανένα METRO; :cry: :cry: Αχχ… μάλλον θα πρέπει να πάρω τηλέφωνο στο μαγαζί ε; Τέλος πάντως, μας καταστρέψατε… :smiley:

Υ.Γ. απ’ ότι είδα οι τιμές τους είναι τσουχτερές… :frowning: Βέβαια, ίσως έχω καλομάθει στις τιμές της Θεσσαλονίκης… :? Αλλά δε μασάμε, ας μας τα φάνε τα ταξιά (!) και το διπλόχοντρών… :stuck_out_tongue: Εμείς για την παρέα ερχόμαστε και θα περάσουμε γαμάτα… 8)