Το θρεντ Του Νερού

λοιπον?κατουρατε στη θαλασσα?και αν ναι πως το κανετε?κοντα σε κοσμο?την ωρα που κολυμπατε?οταν ειστε ανασκελα?υποβρυχια??ξεκινωντας απεξω και προς τα μεσα?η απο μεσα προς την αμμουδια?στα βαθια μονοι σας?βγαζετε και το μαγιω?και σεις που δεν το κανετε,γιατι δεν το κανετε ?

όχι, γιατί νιώθω ότι το κάτουρο μένει κοντά μου και αγκαλιάζει και όλο μου το σώμα ξερωγω.

Εγώ πάλι όταν κατουριέμαι αρκούντως πολύ και δεν υπάρχει δίοδος διαφυγής, ρίχνω ένα σπριντ μέχρι τα βαθιά, ξαλαφρώνω τη φούσκα μου, και μετά με χάρη και ταχύτητα θαλάσσιου ελέφα πάω να πλατσουρίσω ανάλαφρα πιο κείθε, ναι. Το παραδέχομαι.

παιδια εγω κατουραω συχνα στη θαλασσα, αλλα την ωρα που το κανω εχω το βλεμμα του τυπου που εχει κανει ζημια και καρφωνομαι, ασε που καθεσαι και για λιγο στασιμος και ολοι καταλαβαινουν τι κανεις.
παπαρδελα πες και την εμπειρια σου με τις πισινες.

Αν έκανες πρόσθιο με τη μούρη έξω ούτε θα καρφωνόσουν, ούτε θα ερχόταν το στόμα σε επαφή με το ούρο. Απάντησα νομίζω.8)

ρε βρώμικοι

Υποχόνδριος ^

ή ΠΟΥΣΤΗΣ

ειναι κοντος, δεν παει στα βαθια.

τελικα εισαι emo pουστρακι

απλα επιβεβαιωνεις αυτο που ολοι μας υποψιαστηκαμε στο σκηνικο με την otherside 8)

κατουρο ειναι ρε , νερο + υγρα του σωματος σου.
αμα βρεις κανα γκοθ γκομενακι κ σου πει 'κατουρα με΄να δω τι θα πεις :lol::lol::lol:

οντοπικ

προφανως κ κατουραμε στην θαλασσα.μεγαλη καυλα το κατουρημα,αρκει να μην εχει κοντρα κυματακι κ σου ‘κοβει’ την πραξη στη μεση (μεγιστο ξενερωμα)

επισης αμα μας πιασει το ανωμαλιαρικο , κατουραμε με το πουλι above water για να νιωθουμε την ζεστη στα μπουτια

(σαμαν μην τα διβαζεις εσυ αυτα , θα ανεβασεις πυρετο)

agnwstos1 says:
*urine fetish o awake

agnwstos2 says:
*ο αγουεηκ ειναι αρρωστος και γουσταρει να τον κατουρανε

στο μσν μου, ταυτόχρονα.
προβληματίσου

αμα ειναι λιγο κρυο το νερο, σου ερχεται αμεσως μολις μπεις.
ασε που θα ζεστανει και για λιγο το νερο γυρω σου :wink:
αυτο με τα βαθια ειναι λιγο προβλημα γιατι ενω κουνας τα ποδια για να επιπλεεις, ειναι δυσκολο να κατουρας ταυτοχρονα.

αχαχαχαχαχα δεν τσιτωνω μουνακι σαμαν ελα να σε ‘ποτισω’ μια (φερε κ το βινυλιο ανιμαλς)

ΟΧΙ-ΟΧΙ-ΟΧΙ και να σας μαραθούν τα @@ όλων εσάς που κατουράτε! Και καλά, να καταλάβω τις κοπέλες που είναι κατουρλούδες και δε μπορούν να κρατηθούν, οι υπόλοιποι να ελέγχετε τις κύστες σας. Δε μας χρειάζεται περισσότερη αμμωνία στο νερό.

Χώρια που σε περίπτωση τσούχτρας, δε θα μπορείτε να προσφέρετε πολύτιμο κατούρημα σε κάποιον που το έχει ανάγκη…

Βασικά μέχρι πριν λίγα χρόνια κατούραγα στις πισίνες :expressionless:

ναι κατουραω.αλλα στα πολυ βαθια βεβαια για να μην υπαρχει κανεις γυρω μου.
αποπανε,σε πισινα ρε?:stuck_out_tongue:

δικαιολογούνται οι άντρες βασικά. οι γυναίκες έχουν μύες και δε πονάνε τόσο όταν κρατιούνται. οι άντρες έχουν αδένα, πονάνε περισσότερο.

οντοπικ, να το βρείτε στο αλάτι σας.

μακροβουτι και κατουρημα στο μπατο της θαλασσας\μ/
ζεσταινοντας την κρυα αυρα του βυθου…

είσαι ποιητής…

Γιατί μωρέ, κάνεις μπάνιο ποτέ?