Το θρεντ Του Νερού

αχου τι γλυκουλης , ακομα κανει μπανιο με την μαμα κ την θεια του :slight_smile:

απειρα πινκς σε μπλιντινγκ που κραταει τους οικογενειακους δεσμους δυνατους !!!

εντυπωσιαζομαι με αυτή την απάντηση :lol::lol:

κανεις δεν το πρόσεξε? :lol:

Ε θα έπρεπε κανείς να ρίξει κάποιο οξύ στο νερό της πισίνας και προκειμένου να γίνει ορατή η αλλαγή, θα έπρεπε να είναι σεβαστή η περιεκτικότητα του νερού σε κάτι τέτοιο. Πράγμα επικίνδυνο για εγκαύματα κι ερεθισμούς στο δέρμα.

οξύ με ποιά λογική να ρίξει? για να αντιδράσει με τη βάση? λες να δούμε κάνα ίζημα στον πάτο της πισίνας και να καταλάβουμε ότι ο άλλος κατούρησε? : P

δείκτη να ρίξει, δείκτη.

Συγκεκριμενα ζωμό βραστου κοκκινου λάχανου (ναι είναι δείκτης) κανεις δεν θα περνούσε ούτε καν κοντά από την πισίνα :Ρ

αυτο.και δεν χρειαζεται να ναι λαχανο που λεει το τατσομαν…υπαρχει και αχρωμος/αοσμος δεικτης σε υγρη μορφη.

Ναι, η φαινολοφθαλεΐνη. Άχρωμη και άοσμη που δείχνει μόνο βάσεις.
(ΧΑ!)

ψηνεστε να μαζευτουμε μια φορα ολοι μαζι καπου ετσι να κατουρησουμε?

αυτό μου θυμίζει τη γκρουπ ομαδικής μ***κιας στο φεισμπουκ :lol::lol:
θα έχετε μεγάλο κοινό :lol:

Οχι τουαλετες κτλ,…μονο για την καυλα.
8)

:razz:

ναι,δηλαδή εσύ βγένεις έξω για κατούριμα?

Πηγαινε στο θρεντ ποστ ποστς οφ Φεισμπουκ να καταλαβεις.

Ποπο νιώθω σαν να παρακολουθώ μάθημα Χημείας.

Α’ Εξαμήνου κι όλας που με έχει στοιχειώσει 4 χρόνια τώρα :S

Βασικά τρίτης γυμνασίου- πρώτης λυκείου, εγώ από κει τα ξέρω! :stuck_out_tongue:

Πωωωω, είχα ξεχάσει τελείως τους δείκτες!!! Μη βαράτε, Β’ λυκείου ήμουν θετική και μετά άφησα τους φλώρους για να πάω στους cool τύπους της τεχνολογικής :Ρ. Από τότε έχω να τα δω (6 χρόνια αισίως).

το γεγονός ότι είμαι θεωρητική με κάνει φλωράκι ε? :lol:

Oφείλουμε να ειδοποιήσουμε τον κόσμο :Ρ

Πριν λίγες μέρες γύρισα από κάμπινγκ σε γνωστό μη κοσμοπολίτικο νησί των κυκλάδων. Οι τουαλέτες ήταν στην διπλάσια απόσταση σε σχέση με την θάλασσα από την σκηνή μου…δεν είχα άλλη επιλογή…ΧΑΧΑ!

τη τιναζεις και σε slow mo μετα :stuck_out_tongue: