Το θρεντ Του Νερού

http://www.hottnez.com/to-pee-or-not-to-pee-10-places-you-should-never-pee/

Εννοείται κατουράμε. Οπου να ναι οπως να ναι κλπ

EVERYTIME YOU PEE IN THE SEA A CORAL DIES
8O8O8O8O8O
:cry:

δίκιο έχεις όπως φαίνεται

However, the well-known myth of a magical chemical that can detect the presence of urine in swimming pool water is incorrect. Actually, there is no such chemical available.

από το λινκ του somnambulist.

Όχι δεν αισθάνεσαι πόνο, απλά μια δυσφορία.

Και βασικά, οι άντρες κρατιούνται πιο χαλαρά και για περισσότερη ώρα. Τουλάχιστον, από τη μέχρι τώρα εμπειρία μου.

Συνέχεια βλέπω κοπέλες να φεύγουν τρένο στην τουαλέτα με το που μπαίνουν σπίτι… :lol:

εγώ όταν μπαίνω στη θάλασσα είμαι με ΓΥΝΑΙΚΕΣ οπότε όχι. :blues:

και κάπου εδώ κάποιος θα μπει και θα ποστάρει “κατούρα και λιγάκι” και θα δημιουργήσει ένα έξυπνο λογοπαίγνιο/καλαμπουράκι το οποίο μόλις χάλασα γιατί είμαι ΓΑΜΑΤΟΣ. χαχ.

επικο καμ-μπακ, ευγε:hippy:

Το καλυτερο ειναι να εισαι εξω απο την θαλασσα και να ξαναβουτας μονο και μονο για να κατουρησεις :smiley:

για ονομα, απο τα 5 και μετα σταματησα να κατουραω στη θαλασσα :stuck_out_tongue:
πλεον και να το θελω δεν μπορω να κατουρησω στη θαλασσα

παντως μου ειπαν πως το θαλασσινο νερο ειναι το καλυτερο αντισηπτικο, οποτε μη φοβαστε για μικροβια οι μη βρωμυλοι

κι εμένα μου χουν πει για κάποιον που θεράπευε με το σάλιο, για αυτό μη φοβάστε τις ροχάλες :-s

τι λες ρε.

ρε τα ουρα δεν περιεχουν αμμωνια που ειναι βαση?αρα θα μπορουσε να υπαρχει υγρο που αλλαζει το δικο του χρωμα οταν ερχεται σε επαφη με την αμμωνια.

ο,τι μου ειπαν λεω
ασε που τους ΒΡΩΜΥΛΟΥΣ που κατουρανε δεν μπορεις να τους κανεις κατι, οποτε καλυτερα να χαλαρωσεις :stuck_out_tongue:

Παλιοτυροβρωμύκουλοι με το χλίπι-χλίπι στα δάχτυλα των ποδιώνε. Πού να κολυμπήσει μετά γκόμενα δίπλα σας;

Νταξι τωρα μην το ψαχνετε πολυ.Δεν ειναι και το πιο καθαρο πραγμα στον κοσμο το να κατουρας στη θαλασσα αλλα ολοι σχεδον το κανουν! :stuck_out_tongue:

Οπότε τουαλέτες στην αμμουδιά ίσως είναι η λύση…αφού δεν κρατιέστε.

Eιδικα στην Αττικη και σε παραλιες μεσα σε πολεις το τελευταιο πραγμα για το οποιο πρεπει να ανησυχεις ειναι το κατουριμα μεσα στη θαλασσα :stuck_out_tongue:

Χεχε γι’αυτό μακριάααα κι αγαπημένοι!

Πες τα ρε Καννίβαλε! Δηλαδή όσοι αποτροπιάζονται πια τόσο με κάτι τόσο “σημαντικό” όπως το… κάτουρο στο θάλασσα, μου θυμίζουν εκείνους τους τύπους που όπως έλεγε εκείνο το γνωστό chain mail πάνε και κάνουν πως βήχουν δίπλα σε καπνιστές έξω στο δρόμο. “Ωχ μεγάλε το πιασα το μήνυμα, το σβήνω, συγνώμη που το τσιγάρο μου διαταράσσει την ευαίσθητη οικολογική ισορροπία του κέντρου της Αθήνας!”

Gracchius μου έδωσες ιδέα τώρα Χ-)

δε νομίζω να βήχουν λόγω οικολογικών ανησυχιών γρακχε. κ μη μου πεις οτι στη μπαίνω, θα ζωστώ και θα κατέβω κάτω.

:stuck_out_tongue:

εσύ άλλωστε ξέρουμε με ποιούς είσαι στο εν λόγω θέμα…

Κώστα Κατούρα Ελεύθερα