Ολυμπιακος Βολου

Αρχηγε μου να εισαι καλα που αναγνωριζεις το οτι σταθηκαμε παληκαρισια μεσα σε ενα καμινι με 30.000 φιλαθλους.
Οσον αφορα τις ομοιοτητες πιστεψε με χαλαει πολλους κι αναμεσα σ’αυτους κι εμενα,αλλα οπως και να το κανουμε ειναι η ομαδα της πολης μου.Δεν μπορω να μην την αγαπησω!
Να πω ομως και κατι για την Τουμπα.Ρε φιλε τι εμπειρια ειναι να παιζεις σε αυτην την εδρα και σ’αυτο το παρα πολυ ωραιο γηπεδο.Πρωτη φορα ερχομουν και το καταευχαριστηθηκα.Και τι δεν θα εδινα η ομαδα μου να ειχε τετοια εδρα!!!

φιλε,ξερω πολλους οπαδους ομαδων που “αλλαξοπιστησαν” μονο για αυτον τον λογο…απλα το δεος που νιωθεις με το που μπαινεις στο γηπεδο ειναι επιβλητικο…σου σηκωνεται η τριχα πως να το κανουμε…αλλα θα σου προτεινα το εξης…να ρθεις στο γηπεδο σε ενα ντερμπι η σε ενα ευρωπαικο ματς…

χαμηλη αποδοση χτες δεν ειχε μονο η ομαδα μας,αλλα και ο κοσμος οσο περιεργο και αν σου φαινεται…παρατηρειται τα τελευταια χρονια να χαλαρωνει η κερκιδα στα ματς με τις “μικρες” ομαδες…ωστοσο,στα μεγαλα ματς πραγματικα θα νομιζεις οτι εισαι σε πεδιο μαχης…για αυτο μην χασεις την ευκαιρια να παρεβρεθεις σε ντερμπι αν σου παρουσιαστει καποια στιγμη:wink:

Φίλε jiopas που να ερχόσουν σε ματς στο οποίο δεν ήμασταν (οι οπαδοί) τόσο πεθαμένοι όσο χθες. Και ο κόσμος ήταν λιγότερος και βαρεμένος. Ο Βόλος και να κέρδιζε δίκαιο θα ήταν. Μαγκιά του Τσιώλη που έπαιξε επιθετικά. Τον τρόμαξε τον Δερμιτζάκη που προκειμένου να μην χάσει το ματς και φύγει σούμπιτος έβαλε Garcia αντί Ivic. #-o

Y.Γ: Απορία. Το πάρα πολύ ωραίο γήπεδο που το είδες; :slight_smile:

Αν δεις κατι αλλα ελληνικα γηπεδα,θα καταλαβεις ποσο πολυ ωραιο γηπεδο ειναι το δικο σας.Φυσικα και θα ηθελα να παρευρεθω σε ντερμπι η ευρωπαικο.Παρεπιμπτοντως το γηπεδο σας(συν ολα τα αλλα,εμβλημα,χρωματα ομαδας)μοιαζει με αυτο της Besictas FC,το οποιο επισκεφθηκα πριν δυο εβδομαδες.Πραγματικα μοιαζουν σε διαρρυθμιση.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Besiktas_JK_Inönü_Stadium.jpg

και του ΠAOK

Είναι ωραίο που ο Βόλος, ξεκίνησε τόσο καλά…χαίρομαι που χάρηκες το παιχνίδι, εκεί που και ο Πνσεραικός το πάλεψε, αλλά όχι τόσο όσο θά’πρεπε:):!:

Κοιτα ο Πανσερραικος ειχε παρα πολυ δυσκολο προγραμμα και πιστευω οτι θα ανακαμψει σιγα σιγα και θα ξεκολλησει απο κατω.

Αυριο η ομαδα της καρδιας μου κονταρεται με την μεγαλη Α.Ε.Κ και ολοι μας οσο κι αν αισιοδοξουμε συγκρατημενα φυσικα και φοβομαστε λιγο το παιχνιδι.Τωρα οσον αφορα στο παιχνιδι των εντυπωσεων αφ ενος ο Μπεος χθες χαριτολογοντας ειπε οτι θα σταματησουμε στα τρια κι αφ’ετερου ο Αδαμιδης δηλωσε σε θαυμαστες του στο Κολωνακι οτι η Α.Ε.Κ θα ριξει 4 στον Ολυμπιακο Βολου.
Αν ο κυριος Αδαμιδης βλεπωντας το μεχρι τωρα ψιλοχαλι της ομαδας του και την αξιοπρεπεστατη ,επισης μεχρι τωρα,πορεια της δικης μου ομαδας πιστευει οτι θα κανει τοσο ανετο περιπατο τοτε εγω μαλλον ειμαι αμπαλος.
Αν παιξω μπαλα ας φαω και τεσσερα,αλλα μαλλον η κλαψα των δυο τελευταιων εβδομαδων απο τον κυριο Αδαμιδη φαινεται οτι δεν θα παει χαμενη κι ισως εκει στην Α.Ε.Κ να το ξερουν απο τωρα.
Παρ’ολα αυτα εγω αυριο θα παω στο γηπεδο κι ας γινει οτι γινει.Εξαλλου το ξαναλεω οτι με την Α.Ε.Κ παιζω οποτε οι δυσκολιες ειναι ορατες και αναμενομενες.

Και για να μην νομιζετε οτι τα βγαζω απο το κεφαλι μου ριξτε μια ματια κατω-κατω.
http://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid=21306&autid=4&sn=13

wellcome to supa league.!!

Να σαι καλα!!!

Α ρε Ελλαδαρα του Μαρινακη,του Πατερα και του Αδαμιδη!!!

Εντάξει και ο Μπέος, με τον όποιο τρόπο ανακατεύεται στα κοινά της ομάδας, αλλά και ο περουκάκιας εκεί πάνω στις Σέρρες, έχουν κάνει τις ζουζουνιές τους…και ο Κομπότης…και…και…και…ατελείωτη η λίστα:):!:

Συμφωνω απολυτα.Σε καμμια των περιπτωσεων δεν εβγαλα τον Μπεο Αγια Ελεουσα,αλλα ξερεις πολυ καλα οτι οσο κι αν αυτοι κανουν τις ζουζουνιες τους,αλλοι κανουν κουμαντο τελικα.
Για παραδειγμα,δες σημερα το κανονικοτατο γκολ που ακυρωθηκε στον Αστερα.Που να βγει να μιλησει ο προεδρας του Αστερα?
Λοιπον αυριο ασσος στο Πανθεσσαλικο για να τρελλαθω!!!

Μαζί σου:wink: :slight_smile: :!:

χίλια μπράβο στον βολο…!!
παίρνει τα αποτελέσματα που ονειρεύονταν όλοι στην λαρισα.(και δεν θα δουν ποτέ)

*την κράτησε την υπόσχεση ο μπεος…3 είπε , 3 έβαλαν…

ο βολος απο το λιγο που ειδα (70 και μετα) μου εκανε τρομερη εντυπωση…πρωτη φορα βλεπω σε ελληνικο πρωταθλημα, νεοφωτιστη ομαδα να ειναι ισοπαλια με ομαδα του ΠΟΚ προς το τελος του παιχνιδιου και να ειναι τοσο επιθετικα στημενη…χιλια μπραβο ε και μπραβο στον τσιολη, πολυ σοβαρος και καλος προπονητης

Λοιπον παιδια μολις γυρισα απο το γηπεδο!!!
Αρχικα να αφιερωσω την τεραστια αυτη νικη στον κυριο Αδαμιδη.(Ξερει αυτος!!!)
Λοιπον αλλη μια πολυ καλη εμφανιση της ομαδας μου,με επιθετικο ποδοσφαιρο κι εναν προπονητη που πραγματικα κανει παπαδες!!!(Ας μην πω ομως αλλα για τον Τσιωλη γιατι παραιτηθηκε κι ο Μπαγεβιτς κι εχουν βγει στη γυρα για προπονητη)
Παραπανω απο 11000 Βολοιωτες απηλαυσαν κι αποθεωσαν τον εκπληκτικο Ολυμπιακο Βολου κι ευχονται να συνεχισει η ομαδα ετσι και να παρει οτι μπορει(αν μπορει)απο το επομενο πανδυσκολο παιχνιδι με τον Ολυμπιακο Πειραιως!
Αυτα!!!
Ειμαι καταενθουσιασμενος κι ας μην φαινεται!!

Υ.Γ.Παντως Αδαμιδη,αν ξαναεπιχειρησεις να κανεις την Πυθεια,παρε ενα τηλ.τον Μπεο να σου πει πως κανουν προβλεψεις.Ο Αχιλλεας ειπε οτι θα σταματησουμε στα τρια κι επεσε μεσα.

τις έκανε τις ομορφιές του πάντως ο μπεος στο τέλος που την επεσε στον δημητριαδη…
αλλά αυτό δεν μειώνει τη νίκη του βολου…

*jiopas μια συγχώνευση με την νίκη δεν πιστεύεις οτι θα δυνάμωνε ακόμη περισσότερο τον βολο.??τι λες? ή δεν γίνεται με τίποτα?

Aφου ξερεις οτι σε συμπαθω παρα πολυ γιατι θες να αλλαξω αποψη.
Ποια Νικη ρε συ?Αυτην την ομαδα που οι φιλαθλοι της χθες την αφησαν απροστατευτη στο εκτος εδρας παιχνιδι της στην Ηρακλεια Σερρων και ντυθηκαν Αεκτσηδες πηγαινοντας στο πεταλο της Α.Ε.Κ για να την υποστηριξουν?Με αυτος θα παω εγω γηπεδο να φωναζουμε για την ιδια ομαδα?
Ευχαριστω δεν θα παρω.
Ο Βολος εχει εκπροσωπο στην Super League.
Μην με παρεξηγεις που μιλαω καπως επιθετικα,δεν τα βαζω με σενα.
Οσον αφορα στο επεισοδιο Μπεου-Δημητριαδη αφ ενος το κατακρινω κι αφ ετερου το αφηνω ασχολιαστο.

όχι ρε συ…δεν με κατάλαβες…να μάθω τι παίζει ρωτάω…

Καποτε αυτο το σεναριο επαιζε πολυ κ μαλιστα και απο τον ιδιο τον Μπεο ο οποιος μαλλον με αυτο το σκοπο ειχε ερθει στο Βολο.Τωρα πλεον δεν συζητιεται καν!

Τσιώλης προπονητάρα…δεν ξέρω αν κάνει για μεγάλη ομάδα…μπορεί να καεί, αλλά στο Βόλο, κάνει θαυμάσια δουλειά…την άλλη αγωνιστηκή μτέμπι κορυφής στον Πειραιά, και καθόλου εύκολο παιχνίδι…χίλια μπράβο για την πορία πάντως, γιατί μέσα σένα ατείο πρωτάθλημα ο Βόλος είναι όαση:):!: