Ολυμπιακος Βολου

Να ειστε καλα ρε παιδια!Χαιρομαι να βλεπω οτι η μεχρι τωρα εικονα της ομαδας μου δεν περναει απαρατηρητη!

πως να περάσει?
πήγες στον πανιωνιο κέρδισες με την μια…
έχεις πάει τουμπα τσίμπησες τον βαθμό…
έπαιξες με αεκ κέρδισες και έβαλες και 3 γκολ…
δεν είμαστε και τυφλοί…
άμα τα έκανε αυτά η λαρισα θα σας είχα πηδήξει στα μηνύματα…:stuck_out_tongue:

Οι Βολιωτες ειμαστε συγκρατημενοι ανθρωποι!!:stuck_out_tongue:

Κι επειδη ολοι μας λιγο-πολυ γουσταρουμε παρασκηνιο και ιστοριες,οριστε ο απολαυστικος διαλογος Μπεου -Δημητριαδη που παρα λιγο να οδηγησει σε μπουκετα.

Ειναι τρελος,ειναι τρελος ο προεδροςςςςςς!!!

jiopas το αμυντικό χαφ το φαλακρό πως το λένε; πολύ μου άρεσε στην Τούμπα.

Leandro Alvares.Τον εχουμε τρια χρονια τωρα,δυο στην Β Εθνικη με την ελευση του Μπεου και ενα φετος!

απο που και ως που συγχωνευση ρε συ, δεν ξερεις την κατασταση στο βολο?
εγω ανεκαθεν σκοτωμενους μεταξυ τους τους θυμαμαι, παντα ακουγονταν κατι για συγχωνευση και τετοια και παντα κολλουσαν, με την ιδια λογικη να γινουν ενα αρης-παοκ :stuck_out_tongue:
δεν γινονται αυτα ρε

και ειναι ΤΣιωλης ,οχι τζιωλης

Λοιπον τα πανηγυρια για το θριαμβο επι της Α.Ε.Κ κοπασαν και πλεον επικεντρωνομαστε στο παιχνιδι με αντιπαλο τον Ολυμπιακο Πειραιως.
Ενα ‘‘Χ’’ θελω,πολλα ζηταω?

Υ.Γ Μη βαρατε ρε παιδια ενα αστειο ειπα.:stuck_out_tongue:

Για κανένα από τους δύο συνονόματους δεν είναι εύκολο το παιχνίδι…όλα γίνονται…όχι όμως μένα Ολυμπιακό Π. σαν της περασμένης αγωνιστηκής:):!:

Kι αν κι ο Ολυμπιακος Βολου ειναι κι αυτος σαν της περασμενης Κυριακης?:smiley:

Θα απολαύσουμε όλοι, μια ματσάρα, που δεν την βλέπεις συχνά στα μέρη μας:wink: :slight_smile: :!:

Eφτασε η μεγαλη μερα.17:15 αντιμετωπιζουμε τον συνονοματο του Πειραια!

Ας ευχηθουμε για το καλυτερο σε ενα παιχνιδι που αντικειμενικα ειναι εξαιρετικα δυσκολο.

αν πάρετε και εκεί αποτέλεσμα θα αλλάξω ομάδα…
είσαστε και κοντά…

Ενα τσιγαρο δρομος ειμαστε…
Παντως θεωρω οτι κι εσεις εχετε δυσκολο παιχνιδι με Πανσερραικο.Καιγεται ο Παν/κος για βαθμους!

παρακαλάμε να χάσουμε 4-0 5-0 να έρθει ο μπαγεβιτς.!

Σοβαρές ζημιές στο πούλμαν του Ολυμπιακού Βόλου

Εκτεταμένες φθορές στο πούλμαν της αποστολής του Ολυμπιακού Βόλου σημειώθηκαν μετά από επίθεση αγνώστων με πέτρες. Το περιστατικό συνέβη τις πρώτες πρωινές ώρες στη Λεωφόρο Συγγρού.

Υπήρξαν σοβαρές υλικές ζημιές, καθώς από την επίθεση με πέτρες έσπασαν κυρίως πολλά τζάμια. Η ομάδα του Ολυμπιακού Βόλου αναγκάστηκε να μεταβεί με άλλο πούλμαν στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”.

wellcome στη super league…
και το λεωφορείο της αελαρας εχει δεχτεί κάμποσες επιθέσεις…ειδικά στα ματς με τον παοκ…

Aυτο που βλεπουμε ειναι απολυτως δικαιο και φυσιολογικο απο την πλευρα του Ολυμπιακου Πειραιως.Δυστυχως η ομαδα μου μπηκε χεσμενη και δεν βλεπω να διορθωνεται η κατασταση.
Τουλαχιστον να μην φαμε αλλα.
Τα γκολ πραγματικα γελοια,κυριως το πρωτο!!!

Λοιπον δικαια χασαμε,αν και ανεβασαμε αποδοση στο β ημιχρονο.
Ο Ολυμπιακος επρεπε να παιζει με 10 και θα επρεπε να εχει αποβληθει ο Τοροσιδης.
Για το ανυπαρκτο πενελτυ δεν μιλαω,παλι καλα που το εχασε ο Ριερα.
Το ξαναλεω ομως για να μην νομιζει κανεις οτι δεν εχω ματια,οτι ο Ολυμπιακος Πειραιως κερδισε δικαια.

Ανύπαρκτο πέναλτυ και να αποβληθεί ο Τοροσίδης, τα διαβάσαμε κι αυτά.

[QUOTE=ChrisP;979831]Ανύπαρκτο πέναλτυ και να αποβληθεί ο Τοροσίδης, τα διαβάσαμε κι αυτά.[/QUOT

Bρε καλως το το παιδι και ειπα κι εγω που ειναι ο νταβατζης?
Ναι,λυπαμαι που εχω αποψη δεν θα το ξανακανω ,συγγνωμη.

Το γεγονός ότι έχεις άποψη απαγορεύει το να υπάρξει από κάτω μια διαφορετική?

Για το χαρακτηρισμό τι να πω, να σε αρχίσω στα μπινελίκια δε λέει.