Ολυμπιακος Βολου

δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον ChrisP !!! μην σε παρασέρνει οτι έπαιζες με τον ολυμπιακό… μια χαρά βάζει το χερι στο πέναλτι…και μια χαρά δεν χρειάζεται να αποβληθεί ο τοροσιδης αν αυτός ο μονχε δεν το έπαιζε παλαιστής απο 3’ !!!

μερικοί παίχτες του βολου εχουν την κατάρα της β’ εθνικης…ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.!!!
θα μπορούσαν να αποβληθούν οι μισοί…

κατά τα άλλα δεν ήταν και τοσο άσχημος ο βολος…η λαρισα στάνταρ δεν θα έπαιζε καλύτερα…

αλλά φώναζα σε ολο το ματς να παίξουν λίγο γρήγορα στην επίθεση.! τις λίγες φορές που το κάναν έβαλαν γκολ(ωραίο) και κάναν και φάσεις.!!

πάντως για το μέλλον δείχνει οχι άπλα θα τα καταφέρει αλλά ίσως και παραπάνω,.άξιος…οχι σαν κατι άλλες ομάδες που ειναι μόνο λόγια…

*αγάπη ο τσιωλης

Γεια σου ρε Κρίμσον νταβατζή!

Δωσ’ μου, δωσ’ μου, δωσ’ μου
Το κορμί σου
Θέλω, θέλω νάμαι
Ο νταβατζής σου

O καθενας παιρνει οτι του αξιζει φιλε μου σ’αυτη τη ζωη και σ’αυτο το forum

To οτι αναγνωρισα την νικη και την υπεροχη της ομαδας σου δεν το σχολιασες,το οτι παραπονεθηκα για δυο φασεις στη γωνια με περιμενες,οπως ολους εδω μεσα,για να ειρωνευτεις.

Μπορείς να μου δείξεις πού ειρωνεύτηκα?

Ok ρε Crimson,μπορει να εχω αδικο και πανω στον αγωνα και στην ενταση να το ειδα αλλιως.

Θα το ξαναδω πιο προσεκτικα.

Jiopas μηπως εισαι Miopas?

Να επαναφερουμε το δυναμομετρο!Τον εσπρωξε αρκετα η οχι για να πεσει μεσα στη μεγαλη περιοχη με πλατη στον αμυντικο και ολο το χωρο μπροστα του να σουταρει/μπουκαρει?Τη πρωτη φαση με τον Τοροσιδη την ειδες στο ριπλει για να δεις τι παιχτηκε η εμεινες στο “ρε μουπανο Τοροσιδη πουανας γιε!” που φωναξε ο διπλανος σου?

Μαζί σου για Τοροσίδη, αλλά πιστεύω ότι το πέναλντι, ήταν κουτό μεν, αλλά σωστά δώθηκε…πάντως το πάλεψε ο Βόλος, που στο πρώτο ημίχρονο, δεν ήταν στο γήπεδο, κυρίως απ’το γκολ του μέχρι το 3-1:):!:

Ρε συ μπορει να μην σε παω με τιποτα,αλλα παραδεχομαι οτι πραγματικα εισαι εξυπνος και ετοιμολογος ανθρωπος.
Οταν μου λες ''Ανύπαρκτο πέναλτυ και να αποβληθεί ο Τοροσίδης, τα διαβάσαμε κι αυτά. ‘’,δεν ειναι ειρωνια αυτο το πραγμα?

Eσυ ρε pumkin μηπως εισαι pump?

Όχι, απλώς υποδηλώνει μια άποψη για τις δυο φάσεις αντίθετη απ’ τη δικιά σου.

Το πέναλτυ όχι μόνο είναι κανονικό αλλά είναι και 2η κίτρινη στον παίκτη που το κάνει (είχε πάρει την πρώτη λίγα λεπτά πιο πριν). Ο Μόνχε επίσης έχει κλωτσήσει τον Τοροσίδη μπροστά στον επόπτη.

Φέτος τον Ολυμπιακό τον έχουν παίξει 50-50 σε όλα τα ματς και μια μας λένε που δεν διέκοψε το ματς ο διαιτητής με τις Σέρρες, μία για το ακυρωμένο γκολ του Αστέρα. Φτάνει επιτέλους.

Οκ τερμα.Ξαναλεω συγχαρητηρια στον ανωτερο Ολυμπιακο Πειραιως για τη νικη του και περιμενω το παιχνιδι με Ατρομητο σε δυο εβδομαδες.

μην μαλώνετε για τα αθλητικά…άντε

το νόημα ειναι οτι ο αθηναιος ολυμπιακός κέρδισε δίκαια και ο του βολου εχει πάρα πολύ καλή ομάδα…

*jiopas στο πέναλτι βαλτά με με τον αμυντικό που βάζει το χέρι του πάνω σε παίχτη που βγαίνει από την περιοχή #-o

μπορει να εχει ο παοκ τις αντεπιθεσεις που βγαζει ο βολος?δε μπορω να διανοηθω πως ενω εχουμε τους παικτες δε παιζουμε επιθετικα τουλαχιστον οπως παιζει ο βολος…

Εγώ εντωμεταξύ αρχικά μπήκα στο τόπικ για να γράψω πόσο χαίρομαι που ομάδες όπως ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Ηρακλής, η Καβάλα δεν παρατάνε ματς με μεγάλους όταν βρίσκονται πίσω στο σκορ, πράγμα που βλέπαμε να συμβαίνει κατά κόρον στο παρελθόν.

από ενα σημείο και μετα όταν άρχισε να τις κάνει γρήγορα και οχι να κρατάει την μπάλα μίση ωρα ο καθένας ηταν πάρα πολύ κάλος…

*η κοπέλα του κολλητού μου ανάμεσα στις 348531 ξένες γλώσσες που ξέρει είναι και τα ισπανικά…
στο μισό ματς ειχε γουρλώσει τα μάτια της.!!

Tα εβλεπα ρε παιδια τα μπινελικια.Ειναι γνωστο οτι ο Monje ειναι κλασσικος Αργεντινος με ολα οσα αυτο συνεπαγεται.

Σημείωση. Μην κοιτάτε τα χέρια του δεξιού μπακ του Ολ.Β. Με τα πόδια κάνει επίσης κανονικότατο τάκλιν που μπουρδουκλώνει τον Μιραλάς. Ο Μιραλάς δεν έπεσε από το σπρώξιμο, αλλά από την τρικλοποδιά. Η διαιτησία ήταν μια χαρά, με μόνη εξαίρεση 2 κίτρινες σε Μιραλάς και τον άλλον που πλακώθηκε με Τόρο, γιατί σε κεφαλιές χρησιμοποίησαν αγκώνες.

Πολύ καλή ομάδα ο Ολ. Β. Θα εκπλαγώ αν ο Μπέος θα έχει πρόβλημα να τον κρατήσει κατηγορία. Είναι για πολύ παραπάνω πράγματα ο νεοφώτιστος

:lol3::lol:#-o

Αυτο συνεπαγεται και να ξερει μπαλα ομως:p Παντως για να μη λες πχ η κιτρινη σ’ εκεινο το τακλιν στο Ντουντου(οπως το δα γω)δεν ηταν καν φαουλ αφου αρχιζει και πεφτει κατι αιωνες πριν.

Πες τα εσυ ρε φιλε,γιατι εγω ειπα να μην απαντησω.Το κανονικο γκολ του Αστερα Τριπολης το εβλεπε ακομα και τυφλος.