Ολυμπιακος Βολου

καλά, ναι…απλά οι δικηγόροι είναι παντού…ο δικηγόρος που εκπροσωπούσε τους παίχτες του βολου που έκαναν προσφυγή παλιότερα ενάντια στην παε ηταν ταυτόχρονα και στην νικη βολου.!! (και ο οποίος έχανε επίτηδες τις υποθεσεις των πελατών του.!! καλός τρόμπας και αυτός)
πάντως δεν έγινε χθες το πρωί δικηγόρος του…
άλλα μια χαρά έκατσε σε μερικούς να πάρουν τα φώτα απο τα άλλα θέματα του βολου…ο μονχε έκανε δηλώσεις(που σήμερα τις απαγόρευσε η παε) για τον ολυμπιακό(του πειραια) και κανείς δεν είπε τίποτα…γιατί ταυτόχρονα έβγαλαν αυτό με τον σανκαρε:wink:

http://www.sportaction.gr/Podosfairo/Superleague/Olympiakos-Boloy/item/104509-Den-kanei-prosfygh-o-Monche

http://www.sportaction.gr/Podosfairo/Superleague/Olympiakos-Boloy/item/104545-Symfwnia-Karra-Mpotsibalh

καλά ο μοχνε είναι 30?!! κοίτα να δεις.!

*ο καρρας ειχε 50% της παε?!!! ο καινούριος τι μέρος που λόγου είναι? τον ξέρετε, είναι από την πόλη?

Ειναι αυτος που εχει το Valis Resort,5αστερο ξενοδοχειο στην Αγρια Βολου.

ωραία…καλό αυτό…να είναι απο εκεί, να ξέρετε και ποιος είναι

Στο Βολο το εχουν για θετικο παντως.
Για να δουμε…

και φυσικά είναι καλό…αφού αυτό επιδίωκαν…έκαναν οι δικηγόροι οτι είναι άρρωστοι…:wink:
το κακό είναι πως βάση νόμου δεν υπάρχει επανεξέταση φακέλων:? οπότε?? β? αλλά και εκεί ίδια δεν είναι η διαδικασία? ή αλλάζει αν είναι για την β΄?

*σε συνέχεια αυτών που έλεγα για τηλεφωνά και στήσιμο σε αγώνες της αελαρας μεσα απο την επο, ο ένας υπάλληλος της επο σήμερα τιμωρήθηκε με απαγόρευση ενασχόλησης για πάντα από το ποδόσφαιρο…ακόμη ένας είναι…άμα τον βρουν χέσε με…
κοιτά να δεις ο φαντασιόπληκτος…8 μήνες μετά έπεσε μέσα…:roll:

Τωρα κοιμομαστε ησυχοι…
Αρε Βολαρα ποση ταλαιπωρια ακομη.
Σημερα συλλαλητηριο στις 20:00…
Eκει θα ειμαστε ,αλλα αυριο βλεπω να μην εξεταζεται ο φακελος και μετα bye bye…

όσο έγραψε αυτήν τη ανακοίνωση ο βασιλης καρρας, άλλο τόσο εγώ είμαι ο Φιοντόρ Ντοστογιέφσκι…

κατά τα άλλα, ούτε εγω βλέπω να δέχονται την εξέταση του φακέλου(ετσι και αλλιώς δεν προβλέπεται)
το μόνο που εχει υπέρ του ο ολυμπιακός είναι πως δεν μπορεί να τραβήξει πολύ αυτό με τις κενές θέσεις…αν και δεν θα πάρει και πολύ να μπουν άλλες στην θέση τους


Μoλις γυρισα κι εγω απο την πορεια.Δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα φιλοι Βολιωτες,προσωπικα μας θεωρω πεσμενους.
Ο τυπος με τα χερια στη μεση και το ερυθρολευκο μπλουζακι ειναι η αφεντια μου στην φωτογραφια.

Η διαλυση ερχεται …

ε οχι και διάλυση…
πάντως στο τέλος θα αποδειχθεί πως καλύτερα να έπεφτε κατηγορία για στημένα ο ολυμπιακός, πάρα με την ιστορία της άδειας…γιατί εκει δεν ξέρεις που μπορείς να παίζεις…εκει μπορεί να πάει πολύ πίσω η ομάδα

τρελό χάος το ελληνικό ποδόσφαιρο …σήμερα έριξαν την καρδιτσα για το τίποτα.!

πάντως να δω τώρα που θα κληθούν απο αθλητικό εισαγγελέα ολυμπιακος-πανιωνιος-αστερας-κερκυρα, τι τιμωρίες θα πέσουν…αφαιρέσεις βαθμών δεν ισχύουν σε κανέναν νόμο, υποβιβασμοί δύσκολα, άντε να δούμε…

εισαι τοσο σιγουρος???

:?

απο την στιγμή που ο αθλητικός εισαγγελέας ζήτησε απο την δικαιοσύνη ολα τα στοιχεία, δεν μπορεί να μην τους καλέσει…
βέβαια για να τιμωρήσει κάποιον, ειδικά όταν υπάρχει μέσα και ο ολυμπιακός, είναι δύσκολο…γιατί οι ποινές είναι υποβιβασμός.οι αφαιρέσεις βαθμών δεν υπάρχουν…αν και το είχα προβλεψει ότι θα μπουν αυθαίρετα…όπως με καβαλα/βολο

με αυτά και με εκείνα το πρωτάθλημα της β εθνικης δεν πρόκειται να ξεκινήσει ποτέ…κρίμα…και έχουμε φτιάξει μια σοβαρή ομάδα

Για ποιο πράγμα “οι ποινές είναι υποβιβασμός”?

Παλι κωλοτρωγεται σημερα η Λαρισα,που δεν λεει να χωνεψει οτι ο πρωτελευταιος παιζει Β ΕΘΝΙΚΗ!!!

Α,ρε Μπεος που σας χρειαζεται…

Κατα τ’αλλα δεν ασχολουνται με το Βολο στη Λαρισα.#-o

…Σε αυτούς περιλαμβάνονται τέσσερις ομάδες της Σούπερ Λίγκας, που είναι ο Παναιτωλικός, ο ΟΦΗ, ο ΠΑΣ Γιάννινα και η Κέρκυρα…

λογω των 12 νεων αγωνων που προστεθηκαν στα στημμενα, σιγα μην καλεσουν ολυμπιακο/τριπολη/πανιωνιο, στην ελλαδα εισαι

Αντε πες τα,γιατι οταν τα λεω εγω…

ναι αλλά απο την δικογραφία αυτές οι ομάδες είχαν βγει πρώτες

[B]chrisp[/B] στην προσπάθεια για αλλοίωση αγώνα, και στην περίπτωση επηρεασμού διαιτητή…όταν τα λέγαμε για βολο/καβαλα ετσι ήταν…δεν ξέρω αν πρόλαβαν να άλλαξαν…(πολύ πιθανό:p)
απλά εδώ δεν έχουμε, ελα μητσο να σου δώσω ενα μηχανάκι να μου δώσεις το ματς…έχουμε περισσότερο μια κατάσταση, εγώ είμαι το αφεντικό και τα ματς θα πάνε προς τα εκεί(ή θα μπουν οι διαιτητές που θέλω…([B]και δεν μπορείς να τιμωρήσεις κάτι τέτοιο εύκολα[/B])
δεν ξεχνάω το προμοταρισμα για τον διαιτητή του βολος-παναθηναικος[B]πριν[/B] τον ορισμό του που ο μπεος έβγαινε και τον εκθείαζε.ούτε τα τηλεφωνά που απαιτούσε διαιτητές σε συγκεκριμένα ματς σε άσχετους με την ομάδα του αγώνες…

και επίσης πρέπει να ειναι χαζός κανείς να νομίζει οτι τα στημένα ήταν το δόξα κρανουλας-τυρναβος για 3 χιλιάρικα…
απο α εθνικη δεν έχουμε δει τίποτα…ή απο αγώνα κυπέλλου που είναι μέσα και ομάδα α εθνικης
και κατι άλλο…τα ματς που εχουν παιχτεί με τεράστια ποσά δεν πρόκειται να βγουν εύκολα γιατί πολύ απλά είναι δουλειά ενός ατόμου…δεν είναι προσφορά στους πάντες για το σημείο…ενα διπλο που ειναι κανονισμένο λόγο χάρης, ή ένας υποβιβασμός ομάδας με μεγάλο ποσοστό δεν ειναι ανοιχτό σε παίχτες, απο αυτούς που κάνουν τέτοιες δουλείες…αυτά είναι μεγάλα κόλπα…(εκτός να νομίζουμε οτι κάτι ψωμιαδηδες ειναι ακόμη στο ποδόσφαιρο μπας και πάρουν το υπόλοιπο απο το τηλεοπτικό συμβόλαιο ή να στήσουν το καβαλα-σερρες για 10 χιλιάρικα)
για αυτά τα ματς ζητάνε διεθνείς παρέμβαση για τραπεζικούς λογαριασμούς απο την χαγη…αν και που το ζήτησαν δύσκολα θα βγάλεις άκρη σε τέτοιες περιοχές που παίχτηκαν

[B]jiopas[/B] βλέπεις πουθενά να ασχολείται με τον βολο?

Δεν νομίζω να άλλαξαν.

Κατηγορείται ο Ολυμπιακός στη δικογραφία για αλλοίωση αγώνα ή επηρεασμό διαιτητή?

Δεν έχω καταλάβει πώς κάνεις τη σύνδεση με Βόλο/Καβάλα που τιμωρήθηκαν (με λάθος άρθρο όπως λες) για [U]στημένους[/U] αγώνες.

Οι ομάδες που υποβιβάζονται για εξωαγωνιστικούς λόγους αντικαθίστανται από μέλη του συνεταιρισμού. Συνεπώς, ποιο είναι το δίλημμα που αφορά τη συμμετοχή του Πανσερραϊκού και της ΑΕΛ στη Super League, από τη στιγμή που υπάρχουν δεδικασμένα (Αστέρας Τρίπολης) καθώς και ομόφωνες αποφάσεις του ΔΣ, της ΓΣ και του Πειθαρχικού Οργάνου της Super League; Το ίδιο μάλιστα συμβαίνει και στις υπόλοιπες κατηγορίες (Καλλιθέα στη Football League, Αγία Παρασκευή στη Football League 2).

Εισαι εξυπνο παιδι Crimson,δεν τον ‘‘πιανεις’’ τον υπαινιγμο δηλαδη?