Ολυμπιακος Βολου

Bγηκε η αποφαση,μολις.
Απορριπτικη για μας.
Οι παιχτες ελευθεροι και θα εξετασθουν αλλοι φακελοι.
Συνεχιζονται βεβαια τα δικαστηρια…
Αντε Crimson,τα καταφερατε.
Super League,παναξια παλι.

[B][U]βρε εγω δίκιο σου δίνω[/U][/B]…απλά αυτός ειναι ενας απο αυτούς που βγάζουν αποφάσεις απο το ποιο τηλέφωνο θα χτυπήσει πρώτο.
το οτι μπορεί να λεει αλήθειες για τον ολυμπιακό δεν το αμφισβητώ(άσχετα αν αμφισβητώ το γιατί το κάνει)…το είναι τραγικό οτι τα λεει αυτός , είναι τραγικό πως να το κάνουμε
δεν λεω οτι είναι τραγικό να συζητάμε για τον βολο, αλλά για αυτόν
τόσοι άνθρωποι υπάρχουν…ας βγει ενας άλλος…σε λίγο θα βγει ο τσακογιαννης να μιλήσει ετσι όπως το πάμε…!!

*επισης χθες ειδα όνειρο με τον ολυμπιακό.!!!
έπαιζε ηρακλης-αελ και δεν προλάβαινα να πάω, και ειπα να πάω στο εντός του βολου…γεμάτο γήπεδο(κανονικά γεμάτο), όλοι ειχαν μείνει στην ομάδα, και στο ημίχρονο οι παίχτες κάναν κάτι χορευτικά.!!! :lol: τους μόνους που θυμάμαι βέβαια ήταν ο τερματζης και ο σανκαρε.!! το χαμόγελο όταν ξύπνησα τα λέει όλα :smiley:

[B]ποια απόφαση βγήκε μωρέ??![/B]
η αελ ετσι και κάνει την μαλακία να συμμετάσχει στην α θα ειναι μεγάλο πισωγύρισμα…
αν και βάση νόμου μπορεί να το κάνει…και να το κανει θα πέσουμε ξανά και δεν θα μας φταίει κανείς τότε

Η αποφαση που περιμεναμε σημερα.
Θα εξετασθουν κι αλλοι φακελοι,εγινε αρση των ασφαλιστικων μετρων δηλαδη το να μην εξετασθουν αλλοι φακελοι.
Ελευθεροι οι παικτες

καλα να εξεταστούν άλλοι φάκελοι το καταλαβαίνω…αυτή η απόφαση πως αφήνει ελεύθερους τους παίχτες του βολου? εκτός αν μιλάμε για άλλη και δεν κατάλαβα…εδώ όλοι είναι στα δικαστήρια :stuck_out_tongue:

ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΛΟΥ!!!

Νομίζω ότι πιο μαύρη ήταν η μέρα που ο Μπέος μπήκε στην ομάδα

Υπαρχει μαυρο σκουρο και μαυρο ανοιχτο.

πέρυσι λέγαμε οτι θα έχουμε κλάματα οταν θα την κάνει ο μπεος…οτι θα φτάσουμε σε αυτό το σημείο δεν το περίμενα πάντως…:?
έκανε και πράξη αυτά που έλεγε οτι θα σας φτάσω στην δ εθνικη να παίζεται εκει που σαν αξίζει…!!(άκου τι έλεγε ο άνθρωπος για την ομάδα του.!) και αυτόν τον άνθρωπο ακόμη τον αντιμετωπίζουν σαν θεό.!!

Ποιος τον αντιμετωπιζει ρε συ σαν Θεο?Δεκαπντε βλχομπαρμπαδες στο ραδιο και 5 προσκυνημενοι δημοσιογραφοι?
Εδω εχετε για Θεο στη Λαρισα τον Πηλαδακη,τον καζιναρχη!!!
Γιατι ειναι καλυτερος,επειδη ειναι πιο ομορφος και επειδη τα εχει καλυτερα με τις κωλοφυλλαδες?
Εδω μιλαμε για πολιτικη αποφαση ξεκαθαρη.Κατι ηξερε και εκανε προγραμμτισμο Α Εθνικης με προπονητη ονομα και Μποα Μορτε και δεν συμμαζευεται…
Ενταξει το καταλαβαμε οτι την Κυριακη παιζετε με Αρη.
Πεσατε Β Εθνικη Crimson διοτι δεν βλεποσασταν περισυ,αλλα ας ειναι καλα η Ελληνικη δικαιοσυνη που μας ριχνει Δ Εθνικη.
Ακουσον ακουσον!!!4 ευρωπαικα παιχνιδια 3 νικες μια ισοπαλια και ειμαστε εκτος Ευρωπης και Δ Εθνικη και ολες οι μεγαλες ομαδες εντος-εκτος Ελλαδας ,σφαζονται να παρουν τους παιχτες μας.
Η ΑΕΚ χρωσταει σε οποιον φοραει παπουτσια,αλλα γαργαρα ο φακελος,πουστια στην πουστια για να παιξει.
Η Λαρισα πρεπει να παιξει Α ΕΘνικη για να ξεχρεωθει ο Βγενο και τα 45 εκατ.ευρω,απο τηλεοπτικα της Nova,εισιτηρια,επιχορηγησεις διοτι στην Β Εθνικη αυτα ειναι κομμενα.

χεχε…παλι τα πήρες…εγω το είπα γιατί ενα λινκ που είχες βάλει, απο κάτω όλα τα σχόλια έλεγαν για τον άρχοντα μπεο και τον άδικα κατηγορούμενο μπεο και τον χτυπημένο απο το σύστημα #-o
*το ξέρεις πόσους επηρεάζουν 5 δημοσιογράφοι…έξυπνος είσαι

το οτι πέσαμε δεν λέει κάτι…ούτε το αν παίξατε 4 ευρωπαϊκά παιγνιδια…

και για το γήπεδο σου εχω ξαναπεί…[U]δεν εχει σχέση με το ποια κατηγορία θα παίζει η αελ[/U]…μέχρι να ολοκληρωθούν τα έργα(που θα πάρει πολυυυυ καιρό) δεν αφαιρεί κατι απο τα έσοδα της ομάδας(τα ποια?), [B]τα οποία δεν έχουν σχέση με την αποπληρωμή… η αποπληρωμή θα γίνει με έσοδα απο τα έργα[/B] αμα δεν γίνουν αυτά ο βγενοπουλος δεν μπορεί να πάρει χρήματα (στην α δηλαδη νομίζεις οτι μένουν χρήματα στα ταμεία για να τα δώσουμε στον βγενοπουλο?χαχαχα)

ηδη στα site λεει οτι βάλανε λιβαδεια/δοξα, και οτι θα παιξουν κανονικά.! και οτι αν κάποτε κερδίσουν σερρες/λαρισα στο διαιτητικό τότε θα βάλουν αυτές στην θέση τους.!(κάτι που πλέον είναι δικαστικά εντάξει με προηγούμενο με τον αστερα και καλλιθεα)
η μαλακία είναι οτι αντί να χτίσουμε, θα καταστρέψουμε με το να μείνουμε στην σουπερ λιγκ…(λες και πότε τον έκοψε τον πηλαδακη για να τον κόψει τώρα)
εγώ θα ήθελα απλά να έκανε την αγωγή των 5 εκατομμυρίων, παρα να μείνουμε

εχεις φάει το κόλλημα με την λαρισα πάντως

Ενταξει jiopa δεν βλεπομασταν περυσι και 1000 φορες για μενα να παιζουμε Β’ φετος…
Ομαδα απο την αρχη και του χρονου με κορμο κλπ για Α’…

1ον…αποφευγουμε τη ρετσινια.

Αλλα…2ον δεν εβαλε και λιγο ο Μπεος το χερακι του… Οταν λεμε, να τα λεμε ολα…

Ομαδα δεν ειχαμε αλλα οπου παιζαμε και κλωτσουσαμε πετρα φαουλ της εδιναν.

Οτι ειπε το εκανε ο ανθρωπος - ζωον…

‘‘Θα δειτε που θα ειναι λ Λαρισα του χρονου’’

‘‘ο Βολος αξιζει να ειναι στη Δ’’

Να μην εχουμε παραπονο λεω εγω. :lol:

[B]πρόεδρος της ΕΠΣ Μαγνησίας κ. Μπατζιάκας, μιλώντας σήμερα το μεσημέρι σε ραδιόφωνο του Βόλου…[/B]

Στην προκειμένη περίπτωση λοιπον, γεγονός είναι πως ο Ολυμπιακός Βόλου, προκειμένου να γλυτώσει με την μικρότερη δυνατή ζημιά, μπορεί ν’ ακολουθήσει έναν και μόνο δρόμο, σύμφωνα με παράγοντες της περιοχής του.

[B]Να υποστηρίξει την προσφυγή της ΑΕΛ στο Διαιτητικό Δικαστήριο[/B] και να ταχθεί υπέρ της αναίρεσης της απόφασης της Επιτροπής Εφέσεων που τον κρατούσε στη Σούπερ Λίγκα, ώστε να πετύχει το εξής:

Να κριθεί ένοχος δωροδοκίας και με βάση της Πρωτόδικη απόφαση να υποβιβαστεί στη Β’ κατηγορία. Έτσι, θα μπορεί να καταθέσει εκ νέου φάκελο στην ΕΕΑ (η οποία αρνείται να τον επανεξετάσει ως φάκελο ομάδας Σούπερ Λίγκας), ως ομάδα Β’ Εθνικής πλέον (μαζί με τις υπόλοιπες της κατηγορίας) και να πάρει το σχετικό πιστοποιητικό για να αγωνιστεί στο συγκεκριμένο πρωτάθλημα.

Σε απλά ελληνικά, για όσους δεν έχουν παρακολουθήσει την υπόθεση απ’ την αρχή ή δυσκολεύονται να καταλάβουν, για να παίξει ο Βόλος έστω Β’ Εθνική, θα πρέπει η ΑΕΛ να αγωνιστεί στη Σούπερ Λίγκα!

http://www.sportlarissa.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=9240:2011-09-21-14-32-38&catid=1:pae-ael-1964&Itemid=93

τραβάω τα βυζιά μου, αλλα συμφωνώ…!! λέει οτι λέω τόσες μέρες πως πρέπει να προσπαθήσει ο βολος.

Και όμως και στα δυο μέσα έπεσε…!!

*στη λέξη έπεσε μπορείς να βάλεις πολλές άλλες
**και ξανά λέω ότι όλοι το ίδιο λένε εδω…χίλιες φορές β.
***επίσης rage θέλουμε να δικαιωθούμε για άλλο θέμα, με λάθος τρόπο…το οποίο γενικά είναι λάθος

εμεις είμαστε ΑΕΛ δεν είμαστε super league

¤¨¨¤.¸¸…¸.¤
:heart: AEL FC :heart:,.,.,.
.\¸.¤¨¨¤.¸¸.¸.¤*

:slight_smile:/
/▌
/ \ Πρώτη φορά σ’είδα παιδί …και στη ζωή μου εβαλές χρώμα ΒΥΣΣΙΝΙ

Και τωρα ολα τα σιχαματα που μας εριχναν 05:00 τα ξημερωματα οταν παιζαμε με Diferdange,θα νοιωσουν τι θα πει Βολος.
Ανθελληνισμος στο φουλ,στη χωρα που υπολογιζει μονο την Αθηνα.

Crimson,καντε παρτυ με σημαιες κ ταμπουρλα,στο διπλα μαγαζι(Thread A.E.Λ).

μαρεσει που λεω οτι θέλω τον βολο στην πρώτη εθνική και αν τον τιμωρήσουν για δ τον θέλω στην β, και πάλι θυμώνεις.!! ή λες να προτιμώ τον κομποτη??!! :roll:
και με τατουαζ ολυμπιακού(βολου) να με δεις πάλι θα στραβώσεις.?:stuck_out_tongue:

Σε θεωρω φιλαρακι κ το ξερεις.
Μην με κανεις να γραφω τωρα δημοσιως σε ποσο μεγαλη εκτιμηση σε εχω,αλλα…παρε το παρακατω τωρα να δεις τι κλιμα δημιουργουν οι αθηναικοι βοθροι.

Kαι ξαναλεω,ντροπη δεν ηταν οταν με υποβιβαζαν 05 00 το πρωι και καναν ολοι μοκο?
Προσωπικα αυτο που εστειλες του Μπατζιακα,ψιλοβολικο το κοβω.

αυτό πρέπει να γίνει βασικά…και χωρίς φυσικά να μείνει η αελ στην α΄(απορώ πως το έβαλε μέσα…γινεται και αλλιώς νομίζω)…να βρουν τρόπο να περάσουν πως θέλουν επανεξέταση για συμμετοχή στη β…!
αν και θα πουν οτι δεν αλλάζει η συγκεκριμένη αιτία(η αργή μεταβολή του μετοχολογίου), ο ολυμπιακος πρέπει να πιέσει προς τα εκεί…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k-6H6HrfADg#!

Κλαιω ρε φιλε,πραγματικα…
Για παντα στην καρδια κ στην ψυχη μας αυτη η ομαδα…
Crimson,απο το 2:20-2:37 εξαιρετικα αφιερωμενο.:smiley:

Μπραβο στο παληκαρι που εκανε το video.

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=19659&subid=2&pubid=128786617
Οταν μας ελεγες κοτες κι οτι δεν αντιδραμε ηταν καλα ρε καραγκιοζη,τωρα που γινεται στο Βολο της μουρλης παλι μας κατηγορεις?
Για πιον μαλακα γινονται ολα αυτα?
Ποιος μας εφερε εδω?
Ποιος μας πηρε απο την αφανεια κ μας ξαναγυρησε εκει?
Καλα κανουμε…
Ανθελληνισμος ειναι ο πολεμος που υφισταμεθα απο παντου κρατος,τηλεοραση,καναλια,sites και δεν μιλουσε κανενας.

Το θεμα ειναι οτι αν,λεμε,δικαιωθουμε και εχουν φυγει ολοι οι παιχτες,θα γελαει ολος ο κοσμος μετα και θα εχουμε γινει ρομπες παγκοσμιως…

έχω την εντύπωση ότι παραγίνεσαι δραματικός ώρες ώρες.

Γιατι ρε φιλαρακι?

όσο να ναι είναι λίγο παραπάνω σπαραξικάρδιο από όσο χρειάζεται.