Ολυμπιακος Βολου

:lol: τι έγραψες? πάντως ότι και να έγραψες δεν αναιρεί αυτό που είπα…δεν γινεται βασικά

λιώνω…!!!
βγήκε ο δικηγόρος του βολου που ηταν στην εξέταση και είπε πως ο ολυμπιακός θα παιζει σουπερ λιγκ μαζι με την ΑΕΛ.!! χαχααχαχααχαχα
ε είστε απίθανοι

Πρωτα απ’ολα εχει γεμισει ο Βολος ΜΑΤ και θεωρειται αρνητικοτατο.
Στο ραδιο γινεται χαμος και θεωρειται δεδομενο οτι εχουμε πεσει Δ Εθνικη.

Crimson,μην παιζεις με την αγωνια μιας ολοκληρης πολης και μιας ολοκληρης ομαδας.
Πηρες Πρωταθλημα με προεδρικο διαταγμα,κυπελλο με ντοπε παιχτη και υποσκαπτεις ολο το καλοκαιρι το Βολο διοτι δεν βαζετε στο νου σας οτι πεσατε.
Ξεκολλατε Λαρισαιοι διοτι αυτη τη στιγμη εχω απιστευτα νευρα και θα με κανεις να γινω αδικος.
Μην με πρηζωνεις αλλο.

:-s δεν είπα κάτι κακό για τον βολο :-s

ακόμη και στην είδηση αυτού που είπε ο δικηγόρος για συμμετοχή της αελ στην α, γέλασα.δεν γέλασα σε βάρος του βολου…με αυτά που γίνονται γελάω(βασικά άμα συμμετάσχουμε τώρα θα μιλάμε για καταστροφή)

*η λαρισα δεν ειχε ντοπε παίχτη…κοκαΐνη είχε πάρει ο άνθρωπος…σε ενα συνέδριο γαλλων στην θεσσαλονικη…όπως και ο τσιγκοφ δεν ειχε πάρει αναβολικά , αλλά απαγορευμένη ουσία…αυτή που έπαιρναν όλοι στο πρωτάθλημα.
οπότε δεν μιλάμε για παίχτες ντοπε…(στην περίπτωση του τσιγκοφ ειχε η ουσία το αντίθετο κιόλας αποτέλεσμα:D)
μην αλλάζεις τα γεγονότα .

ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ.!!

πριν λιγο στο Msn ο κολλητός μου
[B][I]koita ego leo mono kai mono gia tin retsinia,kai as exoyme dikio, kalytera stin b ena xrono.na mas len oti meiname sta xartia?xesto.etsi kai allios ta katafernei o agglos[/I][/B]
[B][I]
ase poy an meinoyme tha eimaste stoxos gia oloys.den peirazei.stin b.kai kosmos erxete kai tha simazepsoyme tis malakies toy [U]paradaki[/U]:lol: siga siga.[/I][/B]

και υπάρχουν και ανακοινώσεις(απο συνδέσμους) και τοποθετήσεις απο δημοσιογράφους οτι δεν πρέπει να σωθεί η αελ για λάθος λόγο και κυριότερο με λάθος τρόπο.!!
[B]ακόμη και αυτό που είπε ο πηλαδακης που του είπαν για αύξηση των ομάδων για να το κουκουλώσουν, του την έπεσαν οι αελαρες και το πήρε πίσω.!![/B]
απορώ με ποιον τα βάζεις? δεν είναι κανείς εκεί.!!

δεν επανεξέτασε τον φάκελο των βολου/καβαλας η εεα καθώς είναι παράνομο βάση κανονισμού
ο δικηγόρος του βολου απλά έλεγε ψέματα(δέχτηκαν επανεξέταση έλεγε)
η μη άδεια σημαίνει μη συμμετοχή στα επαγγελματικά πρωταθλήματα(και οχι κατά εντολή της εεα που λένε)

πάλι εμένα θα βρίζεις αλλά σου ορκίζομαι δεν το κανόνισα εγώ.!:?

jiopa ξερεις οτι σε εκτιμαω και υποστηριζουμε την ιδια ομαδα
ξερουμε και οι δυο οτι το πασοκ λυνει και δενει και καταφερε να μπει στο αυτοδιοικητο του ποδοσφαιρου και οτι με το ετσι θελω μας εριξε δ
και εγω εχω ξενερωσει με τη ζωη μου
αλλα ΜΠΑΛΑ ειναι μη το ξεχναμε ενα γαμημενο αθλημα που σε αυτο γινονται τοσα πολλα αισχη, που οταν ημουν βολο κατεβηκαν τοσοι βολιωτες ποθ δε θα κατεβαιναν σε πορεια για τη παιδεια πχ ουτε κατα διανοια
που ημουν κατω και για μπαλα ημουν με τη κοπελα μου και δεν μπορουσαμε να αναπνευσουμε απ τα δακρυγονα
κανε οπως κανω και εγω μην ασχολεισαι πλεον με αυτο το πραγμα ειναι τοση πολυ η βρωμια (μιλαω και απο αποψη ομαδων φυσικα αλλα και απο αποψη πολιτικων παρασκηνιων) που δεν εχει λογο…

Δεν διαφωνω καθολου μαζι σου,αδερφε…
Μολις γυρισα απο ταξιδι και ειμαι dead.
Αυριο περισσοτερα.

[I]Την ίδια στιγμή Λαρισαίοι φίλαθλοι προσπαθούν με υβριστικούς χαρακτηρισμούς να δείξουν για μια ακόμα φορά την διαφορά που τους χαρακτηρίζει και προσπαθούν να σαμποτάρουν την κίνηση των ερυθρόλευκων φιλάθλων.[/I]

για χιλιοστή φορά αυτό το site κρύβει τα μισά…
όταν οι λαρισαιοι κάναν το ίδιο πράγμα, τις ίδιες αντιδράσεις είχαν και οι οπαδοί του ολυμπιακού…
όταν το κάνετε εσείς είναι μαγκιά,όταν το κάνουμε εμείς είμαστε χαμηλού επιπέδου…:stuck_out_tongue:

*επίσης αυτός που είπε στην fifa για για επέμβαση του κράτους στην εεα, παντού ετσι είναι… άδεια δεν έδωσαν… που και με εντολή να το κάναν χωρίς παρατυπία του βολου, είναι στην αρμοδιότητά του κράτους για τις ανώνυμες εταιρίες (άσχετα που δεν μπορεί να εξετάσει φάκελο δεύτερη φορά)
**εξηγήσεις ακόμη να δώσουν απο την παε για τις δηλώσεις πως ο φάκελος εξετάστηκε και εγκρίθηκε…θελαν την πίεση του κόσμου με ψέμματα…μου θυμίζει τακτική παλιότερου ιδιοκτήτη
[B]***εχει κάνει κάποια κίνηση ο ολυμπιακός να κάνει θέμα το πως δεν θα έπρεπε να πέσει στην δ αλλά στην β’?? δηλαδη να έχουν πιο ελαστικές άδειες για εκεί(άσχετα αν ισχύει ή οχι)…αυτά πρέπει να τα κυνηγήσει ολα[/B]

Τα ιδια σκατα ειμαστε ολοι μας Crimson.
Βασικα δεν το εβαλα για τους Λαρισαιοιυς,αλλα για το οτι εστειλαν πολλοι μηνυμαυα στο Facebook της FIFA και της UEFA.

το χειρότερο, αν υποθέσουμε οτι ο ολυμπιακός θα πέσει στην δ, είναι οτι χάνει ολα τα περιουσιακά του στοιχεία…τους ποδοσφαιριστές
απο τους οποίους θα μπορούσε να βγάλει χρήματα , ακόμη και για να τα χρησιμοποιήσει για ξαναφτιάξει την ομάδα από την αρχή…
αυτό είναι μεγάλο κρίμα.

[B]«Ο Μπέος τα κατέστρεψε όλα με τις μηχανορραφίες του»[/B]

Τα «βέλη» του προς τον Αχιλλέα Μπέο έστρεψε ο Έλντιν Γιακούποβιτς με δηλώσεις του σε ξένο Μέσο.

Ο Ελβετός τερματοφύλακας υποστήριξε ότι δεν πρόκειται να αγωνιστεί στη Δ? Εθνική, ενώ τόνισε ότι περιμένει να παρθούν οι απαραίτητες εξετάσεις ώστε να μπορέσει να συνεχίσει σε άλλη ομάδα την καριέρα του.

«Κατά τρόπον τινά κάθομαι πάνω σε βαλίτσες, μια και για μένα δεν είναι προοπτική η Δ? Εθνική. Η UEFA μας απέκλεισε. Ο πρώην πρόεδρος τα έχει καταστρέψει όλα με τις μηχανορραφίες του» εξήγησε ο 27χρονος πορτιέρο στην ιστοσελίδα ?nzz?.

Όπως τονίζει το συγκεκριμένο δημοσίευμα ο Γιακούποβιτς ελπίζει ότι η UEFA θα δώσει προθεσμία στις μεταγραφές, ώστε να μπορέσει να μεταπηδήσει σε άλλη ομάδα, κάτι για το οποίο ο Γιακούποβιτς πρόσθεσε: «Οπωσδήποτε είμαι σε καλή κατάσταση, είχα καλή παρουσία την περσινή σεζόν και ήμουν μέσα στους δύο καλύτερους τερματοφύλακες του πρωταθλήματος. Όλα είναι ανοικτά, τίποτα δεν είναι σίγουρο. Πρέπει πρώτα να ?χωνέψω? το σοκ που έχω υποστεί. Πάνω από όλα όμως περιμένω τη γέννηση της κόρης μου. Πρέπει να φροντίσω την οικογένειά μου».

Να και η διαψευση του.
Τες πα,μολις γυρισα απο το συλαλλητηριο που εγινε παλι σημερα και ηταν μαζι μας ο Γιακουποβιτς που αποθεωθηκε κι ο Ζαραδουκας με τον οποιο βγηκα και φωτο.:slight_smile:

Κατι μας ειπες τωρα.Λες και δεν ξερουμε τι γινεται!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.a8lhtismos&id=310996

Κοιτα οι κωλοφυλλαδες που λενε και αληθειες που οταν τις λεγαμε εμεις ημασταν γραφικοι???

καλα τις διαψεύσεις δεν ειναι να τις παίρνεις και στα σοβαρά…αμα βλέπω διαψεύσεις απο όποια ομάδα και να είναι(και από την δικιά μου) γελάω
ο ζαραδουκας τι ειπε? τον ρώτησε κανείς εκεί? πάει στον παναιτωλικο αν δεν γίνει κατ με την ομάδα σας?

Toυ ειπα οτι οτι κ να κανει δικαιλολογειται γιατι ειναι επαγγελματιας,μα πανω απ’ολα εργαζομενος και μου απαντησε:’‘Eυχαριστω για την κατανοηση’’.
Και βγηκαμε και φωτο.
Ο Χαρμανης,που πραγματικα τις τελευταιες μερες ,εχει ανεβει εξαιρετικα πολυ στην εκτιμηση μου,μου ειπε κλεινοντας μου το ματι:’‘Oλα καλα θα πανε’’.
Αλλα ως φυσει απαισιοδοξος που εισαι,δεν πολυελπιζω.

Ουστ αλητες!!!Λες και δεν τα ξερουμε!!!Το σιχαμα ο Γερουλανος,που ολος ο Βολος τον σιχαινεται και που μεχρι και ο δημαρχος μας,αλλος ΠΑΣΟΚομαλακας ,τον κυρηξε ανεπιθυμητο στην πολη,προσπαθει να μας πεισει,οχι εμας φυσικα,ισως τους εντολοδοχους κωλοδημοσιογραφους της Αθηνας που ψαχνουν να βρουν αν ο πριγκηπας ειναι αληθινος.
Χαρμανη σκισ’τους.
Μεχρι και οι ιδιοι οι υπαληλλοι παραδεχονται οτι υπαρχει ωμη κυβερνητικη παρεμβαση για δηθεν καθαρση.

O τέως αντιπρόεδρος και νυν μέλος του Δ.Σ της ΕΠΟ

O τέως αντιπρόεδρος και νυν μέλος του Δ.Σ της ΕΠΟ

O τέως αντιπρόεδρος και νυν μέλος του Δ.Σ της ΕΠΟ

O τέως αντιπρόεδρος και νυν μέλος του Δ.Σ της ΕΠΟ

O τέως αντιπρόεδρος και νυν μέλος του Δ.Σ της ΕΠΟ

:lol2: :lol2: :lol2:

δουλευόμαστε μεταξύ μας? και χίλια δίκια να ειχε ο ολυμπιακός , το οτι ένας από την συμμορία μιλάει για παρεμβάσεις, είναι αστείο

χίλιες φορές να βρει κάποιον άλλον για υπεράσπιση παρά αυτόν…[B]πάντως συμφωνώ και εγω οτι πρέπει να είναι στις επαγγελματικές κατηγορίες η ομάδα του βολου…εφόσον υπάρχει παρέμβαση πολιτική για να μην δοθεί άδεια, να υπάρξει κάποιος συμβιβασμός να μην ισχύσουν οι δ εθνικες και όλες αυτές οι χαζομάρες[/B]

Crimson,αυτος αυτη τη στιγμη μιλαει στον τοπικο 89,5 Sport FM κ λεει πολλα και για πολλους και για πολλες παρεμβασεις.
Το θεμα ειναι αν μπορει αυτος να τα πει αυτα στη FIFA.

Λοιπον εχουν φυγει ολα για FIFA.Δρομολογουνται εξελιξεις…
Ειπε οτι υοπαρχει κανονικη παρεμβαση για υποβιβασμο.
Ο Βολος εχει κερδισει ολα τα δικαστηρια και μας ριχνει μια επιτροπη που μεχρι και ο Μπλουνας προχθες στην ‘‘Καθημερινη’’ ειπε οτι μεχρι προ τινος ηταν διακοσμητικη και τωρα πηρε εντολη να ριξει Βολο κ Καβαλα.
Αυτα τα κωλο sites της Αθηνας δεν τα λενε και δεν τα ξερετε οι εκτος Βολου.
Δεν τα βγαζω απο το κεφαλι μου,ειναι γεγονοτα με στοιχεια.
Εχω εμπιστοσυνη στο Θαναση Χαρμανη,τον δικηγορο μας,που πραγματικα εχει λατρευτει απο ολους τους φιλαθλους μας,για το οτι παλευει με νυχια κ με δοντια με το κρατος κ μαλιστα αφιλοκερδως.
Στηριξη στην ομαδα απο ολο το Βολο,ειμαι απαισιοδοξος δεν λεω,αλλα με Χαρμανη ψυχαρα και στοιχεια δεν φοβαμαι.
Δεν φοβαμαι γιατι δεν ακουω το ξεφτιλισμενο το MEGA,δεν διαβαζω Gazetta και Sportdog.
Αυριο τελικα η αποφαση.
Στημενη ομαδα σουργελα των Αθηνων,αλλα ολοι σαν τα κορακια εχετε πεσει απο πανω απο τους παιχτες μας για να τους παρετε.
Μοιραστε τους δεξια και αριστερα,αλλλα ενα θαυμα θελω…να παιξω Κυριακη με ΑΡΗ.

μα είναι αστείο που το συζητάμε…
οσες παρεμβάσεις έχουν γίνει ενάντια στον βολο, άλλες τόσες και άλλες τόσες και άλλες τόσες έχει κάνει αυτός που μιλάει…για αυτές δεν πιστεύω να λέει τίποτα
[B]
*δεν λέω οτι λέει ψέμματα για το θέμα σας…για το ποιος είναι λέω[/B]

Συμφωνω,μπορει και αυτος να εχει αδικησει αλλες ομαδες,αλλα δεν το ξερουμε,το υποθετουμε.
Τωρα τον ακουσα να τα λεει ολα αυτα,δεν τα ειδα γραμμενα,ουτε μου τα ειπε ενα πουλακι.ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ!!!
Ειναι αστειο να τα συζηταμε?
Καταλαβε λιγο τι περναει ο κοσμος ενα καλοκαιρι ολοκληρο Crimson.
Λαστιχα καιγατε καποτε στην Εθνικη.