Ολυμπιακος Βολου

έχεις πληροφορίες.? :stuck_out_tongue:

Δεν πιάνετε 89.5 στη λάρισα; :smiley:
Όχι δεν ξέρω κάτι, παρακολουθώ στην πολύ απ’έξω τα του ποδοσφαίρου, αλλά τι άλλο μπορεί να αλλάξει;

χεχε

ε απλά άνοιξε ο δρόμος για αελ/σερρες…αναγκαστικά…με τις νεες διώξεις δραμας/λιβαδιας…ειδικά για λειβαδεια είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα…ακούγεται να λεει το πως να στίσουν ματς ο ίδιος ο άρχοντας…
είναι το διαιτητικό την τρίτη.αν το καταφέρει είναι πολύ κοντά στην α εθνικη…αν και θα κάνει λάθος κατ εμέ…

ηδη η σουπερ λιγκ ζήτησε να επισπεύσουν τις διαδικασίες…απο εκει που 3 μήνες είχαμε μόνο αναβολές και παρατυπίες/παρανομίες

Ναι, αλλά άκουσα και ένα σενάριο ότι αν τελικά δικαιωθεί ο ολβ, θα παίζει και στην super league με ερασιτέχνες ενώ θα έχει και 2η ομάδα στην Δ’ !!! Ισχύει; Θα είναι πολύ γελοίο!

χαχαχα…τι κουλό είναι αυτό?? εγω το λεω απο την αρχή…ολοι στη β να κάνουμε ενα πρωτάθλημα μπόμπα…να εχει κάθε Κυριακή 3-4 ντέρμπι

Πολύ κουλό αλλά το άκουσα! Τέσπα, κάτσε να την κάνω σιγά σιγά από δω μέσα για προφανείς λόγους :lol::lol::lol::lol::lol:

Μουχαχαχαχα :lol::lol::lol:

…και αργησες!!!

ο σελεζι καλος ειναι ;

Nαι,ειναι καλος JTN.
Aσε ποναει η ψυχη μου που οι παιχτες μας μοιραζονται δεξια κ αριστερα.
Κανονικη διαλυση ομαδας.Ασε δεν λεω αλλα…

να μείνετε β εθνικη και να μην πάει πουθενά κανείς.!!!(δεν θα μπορεί άλλωστε)
και το καλοκαίρι αφού θα εχει ανέβει η ομάδα, όποιος δεν θέλει, αντίο

Δεν γινεται Crimson,δεν θελει και η διοικηση,δεν θελουν και οι οργανωμενοι.
Ασε ρε σκατα εντελως.
Τι να ασχοληθουμε τωρα…?
Δ Εθνικη,δεν πειραζει.Το θεμα ειναι οτι εχει ξεκινησει και αυτη …

:-k τι εννοείς δεν θέλουν??!! οτι λένε ή α ή δ??!

να ασχοληθείς, να δείξεις οτι μπορείς και χωρίς τον μπεο…αυτό ειναι η καλύτερη λύση…να κύριοι δεν είμαι αυτό που λέγατε

Ρε εγω μαζι σου και Δ Εθνικη θα πηγαινω,δεν το συζηταμε,αλλα καταλαβαινεις την ψυχολογια κ την κατασταση που επικρατει.
Ο Χατζηαποστολου της Ε.Π.Ο που τον σχολιαζες αρνητικα ειδες τι ειπε,αλλα φυσικα στην Αθηνα γαργαρα,ε?

Nαι οι οργανωμενοι λενε Α η Δ.

Μπραβο στον παληκαρο που εχει κι αυτος χιλια δικια κ ειναι απο τους λιγους που πηγαινουν ακομη στις προπονησεις.

[B]Απροσδόκητο δώρο από Πηλαδάκη [/B]

ξεχνάνε οτι η εεα είναι αναγκαστική διαδικασία και είναι μέρος της άδειας…νομίζω…

πηλαδακη αν δεν μπορείς να σώσεις εμας, σωσε αυτούς τουλάχιστον…μασε και καναδυο ακόμη μπας και κάνουμε πρωτάθλημα στην β…αντε γιατί θα πάμε γεναρη και μπάλα δεν θα δούμε

Αυτο ετοιμαζομουν να στειλω.
Α ρε Θεσσαλια αθανατη.Ρε μαλακα το λετε κι εσεις το’‘μασε’’.
Ετσι!
Εισαι ας πουμε με τη γκομενα και σου τα σπαει .Της λες λοιπον:’‘Aει μαρη,μασ’τα και φευγα!!!’’

χαχαχχαχα…και το σκεφτόμουν την ώρα που το έγραφα αν όντως θα το καταλάβει κανείς… :lol:

Οχι οτι ελπιζω σημερα στις 16:30 να μην αυτοαναιρεθει η Επιτροπη Εφεσεων της ΕΠΟ,αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.


Αυτοι ακουνε ‘’ Βολος’’ και τρεμουν.

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει ο γκουρού κρίμσον, αλλά η άδεια της ΕΕΑ έχει να κάνει με το αν ένα σωματείο μπορεί να είναι επαγγελματικό.

Από κει και πέρα, νομίζω ότι μέχρι πέρσι υπήρχαν άλλες δυο άδειες, μια (με πιο χαλαρά κριτήρια) για συμμετοχή σε σουπερ λιγκ και μία (με πιο αυστηρά κριτήρια) για συμμετοχή σε διεθνείς διοργανώσεις. Αυτό που άλλαξε είναι ότι από φέτος η άδεια για συμμετοχή σε σούπερ λίγκα και διεθνείς διοργανώσεις είναι ενιαία.

Επομένως, πρώτα πρέπει ένα σωματείο να πάρει άδεια για να είναι επαγγελματικό και μετά την άδεια για να αγωνιστεί στη σουπερλίγκα/ΟΥΕΦΑ.

Το ‘μάσε’ το ξερα και γω από πατέρα και παππού. 8)