Ολυμπιακος Βολου

ναι…η άδεια της εεα εξετάζει αυτό…αν είσαι νόμιμος σαν εταιρία, ποιος εχει τις μετοχές, αμα εισαι κατηγορούμενος([I]η εεα είπε οτι αν βγουν ποινές για δοξα ή λιβαδεια, παίρνει πίσω τις άδειες[/I]),και γενικά υποτίθεται πρέπει να παρουσιασεις και οικονομικό πλάνο για κάποιον καιρό.(αλλά αυτό το τελευταίο, κλαιν)

οι άδειες παλιά ήταν δυο ταχυτήτων…είσαι για τον πούτσο ομάδα και δεν παίρνεις άδεια για ευρωπη, αλλά επειδή εμείς εδώ είμαστε ελαφρών ηθών παίζεις ελλαδα…
πλέον όλα ειναι πιο δύσκολα…οι κανονισμοί λένε οτι αν δεν κάνεις με τις προδιαγραφές για ευρωπη, δεν κάνεις και γενικά για επαγγελματική “ύπαρξη”…

γιατι πλεον υπάρχει η λογική πως αν δεν κάνεις σήμερα για ευρωπη πως να συμμετάσχεις αφού υπάρχει η περίπτωση να βγεις ευρωπη ? δεν κάνεις σήμερα και θα κάνεις σε λίγο καιρό?
ακόμη και για πιο κάτω κατηγορία…απο το κύπελλο πάλι βγαίνεις…εκτός αν συμφωνήσεις οτι δεν θες το δικαίωμα αυτό της ευρωπης(κορόιδα ψάχνεις?:p)

ναι αυτό που λες…αμα δεν πάρεις άδεια, δεν μπορείς να συμμετάσχεις πουθενά

πιο είναι το νόημα , γιατί με μπέρδεψες…:stuck_out_tongue:

*εφόσον εχω κουραστεί και εγω σημαίνει οτι το έχουν γαμήσει τη θέμα :lol:

Ο Ολυμπιακος Θεσσαλονικης(a.k.a Αρης) ανακοινωσε τεσσερις παιχτες μας.
Ποναει η ψυχη μου ρε αλητες,μας διαλυσατε(οχι ο Αρης).
Ζησαμε το ονειρο,εστω κ μια χρονια,αυτη η ομαδα για παντα στην καρδια μας!!!
Οι Βολιωτες δεν θα σας ξεχασουν ποτε.Μας χαρισατε απιστευτα πολλα και θα σα ευγνωμομνουμε για παντα!!!
Ευχαριστουμε.

αυτο είναι το χειρότερο απο όλα…άντε πες την ομάδα σιγά σιγά την ξανακάνεις μεγάλη…
τους παίχτες που φεύγουν και τους ειχες πληρώσει 15 φορές να τους δεις, και τους νιώθεις δικούς σου, τι τους κάνεις?

Συγγνωμη. :oops:

:frowning:

Ούτε εγω συμφωνώ, με τις μεταγραφές απ’την ομάδα του Βόλου και της Καβάλας…και ούτε φυσικά με το να βρεθεί η Πανσεραικάρα μαυτό τον τρόπο στην Σούπερ-Λιγκ, ενώ είχε έρθει τελευταίος στο προηγούμενο πρωτάθλημα:):!:

και χαρά που θα κάνουν άμα φύγει σε λίγες μέρες ο προπονητής τους που έφερε

O Alvares ρε τετραδα που πηγες στον Αρη γιατι αντεχει ακομα???
Ο Βολος δεν εχει πεσει ακομα,δεν εχει βγει αποφαση για τοι σε ποιοα καυηγορια θα παιξουμε.Κια μετα μου τη λενε γιατι λεω οτι ολα γινονται για να διαλυθει σκοπιμα η ομαδα.Εδω ακομα και η ΕΠΟ εβαλε το χερι της ελευθερωνοντας τους παιχτες μας χωρις να εει βγει αποφαση για την ομαδα.
Α ρε Πιλαβιε,επιτομη της γελοιοτητας του ελληνικου μπουρδελου.
Τελικα μια χαρα φτιαχτηκαν ολοι με τους διεφθαρμενους παιχτες μας.
Παλι ο Βολακος δεχθηκε τα χτυπηματα για να φτιαχτουν οι μεγαλοι.

και ο πανιώνιος πήρε παίχτες…να τα λέμε και αυτά…

ασε που κάτι είπαν και για τον μαρτιν και την αελ/.!!!
η φάση είναι ατι αρχίσαμε τα ίδια…τέτοιον είχαμε και πέρυσι και είπαμε οτι δεν κάνουν τέτοιου στυλ παίχτες πλέον…αν και πέρυσι είχαμε τραγικούς προπονητές/συμπαίχτες(και αν και ο συγκεκριμένος είναι εξαιρετικός)

η μαλακία ειναι οτι η αελ μπορεί να ενισχυθεί μόνο απο 3 ομάδες…ηρακλη/καβαλα/βολο

ο ηρακλης δεν εχει παίχτες,η καβαλα έχουν φύγει όλοι, και απο τον βολο έχουν μείνει μόνο αυτοί που δεν τους έχουν ζητήσει απο πουθενά
επίσης αν τον πάρει δεν θα ξέρει που θα παίζει…θα διακινδυνεύσει ο παίχτης να παίξει β εθνικη και η ομάδα να εχει να μεγάλο συμβόλαιο?

*αμα γίνει πάντως βλέπω ιντερνετικο πόλεμο :stuck_out_tongue:

Εγω παντως να συγχαρω παλι το gazetta.gr,το exedrasports,το sportdog.gr,τον sport.fm φυσικα,τον Παναθηναικο,την Λαρισα και το ΠΑΣΟΚ για το θεαρεστο εργο τους που καταφεραν τελικα να διαλυσουν την ομαδα του Βολου.
Ακουω τοπικο sport fm και βγαινει Λαρισαιος και λεει:’‘Θελω να κανουμε μια ηρεμη κουβεντα,αλλα θα με αφησετε.Ειμαι απο Λαρισα’’.Φτιαγμενος ο τυπος,ειπε καποια σωστα πραγματα ειπε κ κανα δυο μαλακιες,μας ζαλισε τα τετοια κι εκλεισε.

καλά απο κατεστραμμένους που βγαίνουν στα ραδιόφωνα και την τηλεόραση αλλο τίποτα…
ολο οι ίδιοι είναι…άμα δεν έχεις τι να κάνεις

Jiopa σε πειραζει το οτι θα χαλασει η ομολογουμενως πολυ καλη ομαδα του Βολου η οτι παιζει στη θεση σου να ανεβει η Αελ?

Φιλε.ασυζητητι το πρωτο,πλακα κανεις?
Και δεν με ενοιαζε αν θα ξανακαναμε την περισυνη πορεια.Φτανει να μεναμε για χρονια στην Α ΕΘνικη κι ας παλευαμε να σωθουμε.'Τωρα μιλαμε για διαλυση,για ερασιτεχνικα πρωταθληματα…

ε τι ερώτηση του κάνεις ρε συ rage του ανθρώπου? λες να μην τον στεναχωρεί που χαλάει η ομάδα του περισσότερο?
είπαμε κόντρα, αλλά απο ενα σημείο και μετά φτάνει σε μαλακία το ολο θέμα
δεν εμείς δεν θα πρέπει να θέλουμε να διαλυθεί ο βολος…όποιος το θέλει αυτό ειναι τέρμα ηλίθιος…

Παντως ειλικρινα,δεν λεω οτι δεν υπαρχουν,αλλα με οσους Λαρισαιους εχω μιλησει και οσους εχω ακουσει στο ραδιο,κανενας δεν τιθεται υπερ του υποβιβασμου μας στην Δ Εθνικη.
Να πω την αληθεια,πιστευω οτι στο Βολο αν η Λαρισα επεφτε ποτε Δ Εθνικη,καποιοι θα εψηναν σουβλακια κ πριν με βαλετε κι εμενα σ’αυτην την κατηγορια,ενα θα σας πω :καποτε εδινα λεφτα να δω Λαρισα(UEFA Κ Ιntertoto στο Πανθεσσαλικο).
Οπως λεει και ο Crimson,ειπαμε κοντρα,αλλά απο ενα σημείο και μετά φτάνει σε μαλακία το ολο θέμα.
Χθες καναμε με Moon παρεα σε κατι φιλαρακια που εκαναν εκπομπη στο Πανεπιστημιο,ξερετε metal,stoner κ τετοια.
Αμεσως μετα,στις 02:00(!!!)δηλαδη αναλαμβαναν τα ινια κατι παιδια απο Λαρισα,ενα παληκαρι και τεσσερα κοριτσια.
Στο studio υπηρχαν τεσσερις καρεκλες,οσα δλδ κ τα κοριτσια,οποτε απευθυνομενος στα μαναρακια εγω ,τους ειπα:’‘Περαστε κοριτσια καθηστε,εδω το ροκφορ,εδω η γραβιερα,εδω το γαλοτυρι κι εδω η μυτζηθρα’’.
Τρελα γιελια και μετα ο Μοοn με ελεγε κολλημενο κι οτι ειπα τις κοπελες τυρογαλα.
Μας πως του περασε απο το μυαλο αυτο???:lol::lol::lol::lol:

[B][I]ροκφορ,εδω η γραβιερα,εδω το γαλοτυρι κι εδω η μυτζηθρα[/I][/B]

:lol2: :lol2: :lol2:

εγω δεν εχω δει κανέναν να πανηγυρίζει που πέφτει(?) ο ολυμπιακός στην δ…κανέναν όμως…

και σε ολα τα φιλικά που εχω πάει(εκτος του αρη) 2 φορές μόνο πήγε να ακουστεί σύνθημα κατά του βολου απο [B]κάποιους[/B] μέσα στους μονστερς και σταμάτησε πριν ολοκληρωθεί.!
και οι αντίδραση όλων γύρο μου ήταν σε στυλ “με τι ασχολείστε τώρα” “και που κολλάει ο βολος”, και τέτοια…ούτε είδα να τραγουδάει κανείς, ούτε να πανηγυρίζει…

πάντως πριν λίγο διάβασα αυτο και μου πέσαν τα μαλλιά…χίλιες φορές ο βολος στην β

Το μεσημέρι της Πέμπτης εστάλη στα γραφεία της ΠΑΕ Πλατανιάς το σχετικό έγγραφο από την επιτροπή επαγγελματικού ποδοσφαίρου που καλεί την χανιώτικη ομάδα να δώσει το παρόν στην κλήρωση της προσεχούς Δευτέρας 3 Οκτωβρίου, που θα διενεργηθεί στα γραφεία της Λίγκας. Ο Πλατανιάς Χανίων τερμάτισε πέρυσι στην [B]5η θέση[/B] του βαθμολογικού πίνακα του Νοτίου ομίλους της [B]3ης εθνικής[/B] και είναι απορίας άξιο για το ποιες ακόμα ομάδες θα παραβρεθούν στην κλήρωση της Δευτέρας.

:!::!::!:

Κοιτα ρε τους αλητες που θελουν να παιξουν σε καποια ομαδα ποδοσφαιρο.

Σαν δε ντρεπονται …αν ειναι δυνατον, τι σοι επαγγελματιες ειναι;;;

[-X

Eισαι πιο γραφικος κι απ’την Μακρυνιτσα.
Καταλαβαινεις τι εννοω,αλλα επειδη η δουλεια σου σ’αυτο το forum ειναι μονιμως να προκαλεις χωρις λογο για να γινεται φασαρια καταντας αηδια για πολλοστη φορα.
Ξερεις τι εννοω,κι αν ησουν πιο τακτικος αναγνωστης των posts μου θα ειχες παρατηρησει ποσες φορες εχω πει οτι και οι ποδοσφαιριστες ανθρωποι ειναι κι οτι εχουν χιλια δικια,αλλα επειδη εισαι ο γνωστος και μη εξαιρετεος Iron Aris,δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου.
Σε λιγο καιρο τους παιχτες της ομαδας μου που περισυ ξεσκιστηκες να βριζεις οπως κι ολοι εδω μεσα,θα τους αποθεωνεις παλιοκωλοτουμπα.

Δεν εβρισα κανεναν (πρωην) παιχτη της ομαδας σου ποτε.

Το τσιρκο του Μπεου εβριζα, οπως ολοι εδω μεσα.

:slight_smile:

στα μηνύματα που έστειλαν οι παίχτες που έφυγαν απο την ομάδα(συγκινημένοι οι περισσότεροι) ενα έκανε αίσθηση…

[B]Στάθης Ρόκας[/B] :«Μου την δίνει που νομίζουν πως τα ξέρουν όλα…Στην πραγματικότητα δεν ξέρουν τίποτα.Όταν το καταλάβουν θα είναι πολύ αργά…»

jiopas τι εννοεί?

Στις δικες μας τις καρδιες να δειτε τι ιστορια εχετε γραψει και ποσο θα σας θυμομαστε ρε παληκαρια.
Θα με παρουν τα ζουμια ρε πουστη.
Α,ρε αλητες γαμω το κρατος σας μας διαλυσατε.
Εβαλαν φυσικα καποια δικα μας καθικια το χερακι τους για να τα λεμε ολα.
Crimson,εικαζω οτι μαλλον απευθυνεται στους πολιτικους κ τους δικαστες και οχι στον κοσμο,οτι δηλαδη εβγαλαν αδικα συμπερασματα και αδικες αποφασεις.
Απλα υποθετω…