Ολυμπιακος Βολου

http://red-news-volos.blogspot.com/2011/10/blog-post_03.html

Λεω να παω μια βολτιτσα πριν τη δουλεια.

Xαρμανη ψυχαρα,
για παντα στη Βολαρα!!!

κρίμα που δεν μένουμε στην ίδια πόλη να ρίξουμε τρελές συζητήσεις…

Αλλοι παιζουν στα γηπεδα κι εμεις στα δικαστηρια.
Παντως το χειμωνα παιζουμε κι Ευρωπη.Ελβετια…

ΓΕια σου ρε Χαβι ψυχαρα!!!

Χα,χα,χα παει και ο εξυγιαντης!!!
Θα τρελαθω.Το νιμου που κινησε γη και ουρανο να πεσουμε,στα ιδια σκατα με μας???
Καλως τον!!!

Χαβι,ο βολιωτικος λαος δεν ξεχναει ποσο παληκαρι φανηκες κι οτι μαζι σου ζησαμε το Ευρωπαικο ονειρο με τρεις νικες σε τεσσερα ματς και μια ισοπαλια.
Θα μεινεις στην καρδια μας για παντα και γιατι τιμησες τα παντελονια σου κι εφυγες τελευταιος.


Συμφωνω με την ανακοινωση του ιστορικου Σ.Φ.Ο.Β.

Να δειτε ποσο μαυρη θα ειναι η μερα για τους πολιτικους του τοπου κ της χωρας.
ΒΟΛΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!

Mε βρισκει συμφωνο προσωπικα το να παιξουμε Γ Εθνικη!!!

Και μετα μου λεει ο Crimson,οτι στην Λαρισα αισθανοινται αδικημενοι.
Εμεις στο Βολο που βλεπουμε Ο.Φ.Η,Αστερα κ Παναχαικη να αθωωνονται για τον ιδιο λογο και να παιζουν κανονικα,ενω η δικη μας ομαδα αφανιστηκε απο τον χαρτη και εγινε πλιατσικο κανονικο στους παιχτες μας πως να αισθανθουμε δηλαδη?
Εχθροι κ φιλοι πλεον λενε οτι αυτο που εγινε με το Βολο,ειναι αδικια,εντεταλμενη απο τον φυτευτο Γερουλανο.

Η Βολαρα πηγαινε για πολλα περισσοτερα φετος κι εκει στην Αθηνα που περισυ μετρουσαν τις σφαλιαρες τεσσερις τεσσερις θορηβηθηκαν και διεταξαν διαλυση.
Κριμα,μεγαλο κριμα.

εμ τα λέγαμε…
δεν υπάρχει σύγκριση…αν και εδω τσούζει αβέρτα αλλά δεν υπάρχει σύγκριση οταν ο άλλος διαλύεται…

πάντως η παναχαικη σωστά πρέπει να μην τιμωρηθεί…πήγε ένας και υποβίβασε την ομάδα χωρίς να υπάρχει παραπομπή #-o

*ο αλβαραζ μαρεσει που είπε οτι ο αστερας είναι ενα μεγάλο βήμα…ε ρε συ αλβαρεζ,χαλάρωσε…

E,ενταξει μωρε.Θα τα πουμε του χρονου στο γηπεδο,Νικη Βολου-Α…Ε.Λ.
Την βλεπω να ανεβαινει τη Νικουλα,οποτε στο ντερμπυ αναμεσα σε δυο ομαδες που ‘‘λατρευω’’(γκουχ γκουχ) θα παω για το γελιο.:stuck_out_tongue:

χαχαχα…δεν θέλω να δω τέτοιο ματς…παίζει να έχουμε νεκρούς…ποδοσφαιριστές.φαντάσου αποστολή αελ εξω απο το γήπεδο της νίκης…τρέμω ολόκληρος…

σου είχα πει οτι κάτι προσπαθούν να καλύψουν με τα ψεύτικα δημοσιεύματα…

*εχω την εντύπωση πως ξέρω που πήγαν πάντως…το κενό με την αγορά των μετοχών που σου έλεγα
**έκλαψα με το αν αρχίσεις να μιλάς δεν σε σταματάει ούτε σεισμός :smiley:

Nαι,το διαβασα κι εγω και μου εκανε εντυπωση.
Παντως στα αλλα πosts στο Volos Fans,μπαινουν κατι Λαρισαιοι και λενε κατι αληθειες και ζοριζονται οι δικοι μας και γινεται της μουρλης!!!

Ε,αφου ειμαι χιουμοριστας!!!

Παιζουμε Ευρωπη ρε,αλλα οχι σε γηπεδα,στα δικαστηρια.

ε κλασικό αυτό…όταν σου λεει την αλήθεια ο άλλος ζορίζεσαι…μερικοί θέλουν μονο να βρίζονται και να μαλώνουν…αμα μιλήσει κάνεις λογικός δεν αντέχουν . και μετά απορούν που εξαφανίζονται και πέφτουν οι ομάδες.και για εμάς το λέω φυσικά…το ίδιο είναι…εχω δει κατι ζώα, άλλο να στο λέω και άλλο να ακούς/βλέπεις

*αστειατορας λένε… :stuck_out_tongue:

Στα τσακιδια…!!!

Πηλαδακη,στα αυγα σου!!

άφησε τον μωρέ τον άνθρωπο…σε λίγο θα εχει λόξιγκα :smiley:
δεν είδες τι τσατσια του έπαιξαν…?
κάνει την αγωγή που σου είχα πει οτι θα κάνει…και απο κοντά έρχεται και αγωγή του βολου.!! πάμε παρέα ? :stuck_out_tongue:

Φιλε,στο δικαστικο πρωταθλημα δεν παιζομαστε,ειμαστε πρωταθλητες!!!:stuck_out_tongue:

:lol:

πάντως ελπιζω να εχει καταλάβει ο πηλαδακης πως μετά απο αυτήν την κίνηση(αν γίνει) σε κάθε ματς θα βογκάμε να περάσουμε την σέντρα…θα βγαίνουν οφσάιντ πριν την σέντρα…:lol:

*δεν με χαλάνε πάντως 15 εκατομμύρια…(αν και σου είπα πει για 5)

Οταν τα λεγαμε,μας λεγανε γραφικους.Μαλλι ειχε κλασει ο Μισελ…

Θα ξεσκιστειτε να δινετε αποζημιωσεις παλιοξεφτιλες!!!

βασικά μόλις το έκαναν…ανεβήκαν δοξα λιβαδεια #-o/:lol: