Ολυμπιακος Βολου

…εγώ για τον Πανσεραικό που αγαπάω, πιστεύω ότι δεν θα τον τιμούσε η παραμονή στην Σούπερ-Λιγκ, με αυτό τον τρόπο:):!:

Oσοι μας ξεχασαν ,καλα θα κανουν να μας ξαναθυμηθουν!!!

E,ρε κ να δικαιωθουμε απο το Διοικητικο Εφετειο!!!
Μιλαμε θα πεσουν τρελλα γελια!

Αντε ρε μακαρι!Η επιθεση μου χρειαζεται επειγοντως ξεμπουκωμα :stuck_out_tongue:

Ημουν κατω,εγινε χαμος,τα λεμε πιο μετα,ειμαι απο τσιπουρα και παω για υπνο.
Βολρα,αλητες πολιτικοι,μας κλεβετε τη ζωη μας,αφηνετε κοσμο ανεργο,σκορπιζετε δυστυχια σε χιλιαδες οικογενειων και τελος μας καταστρεφετε και την ομαδα μας.
Για να ξεκαθαρισω τα πραγματα,την ολη φασαρια την προξενησαν οι Αυστριακοι λογω ομαδας,αλλα τα συνθηματα που ακουστηκαν ηταν 50-50.Πολιτικα και αθλητικα.Κοσμος εκτος ομαδας ενωθηκε μαζι με Αustrian Boys και βριζαμε ολοι μαζι ασυστολως.
Τα ΜΑΤ ως γνωστον ,τη μπασταρδοδουλεια τους !!!
Μπραβο σε ολες τις πολεις της χωρας που καταφεραν να ματαιωσουν την κωλοπαρελαση της ψευτιας.

Ασχολιαστο απο μενα.Εχω καποιες ενστασεις οσον αφορα στην προτεραιοτητα των αιτηματων!

καλά οι άλλοι πήγαν στην καλαμπακα και πλακώθηκαν.?! #-o

Στα τσακιδια!!!

E,ρε μανουλα μου και να δικαιωθουμεεεε!!!


χμ

Εμας να δεις τι ορεξη μας προκαλουσε το project!!!

Αυριο παιζουμε ντερμπι Κενταυρος Αργαλαστης-Ν.Α Νικης.Ελα να σε παρω στην εκδρομη να δεις μπαλιτσα γιατι αν περιμενεις απ’τον Βολο…

Θα φαμε και σπετζοφαι πριν τον αγωνα :lol::lol::lol:

αελ θα έρθει πρώτα…το άλλο Σάββατο, ψήνω και τον deckard…ψήσου και εσύ jiopas

Το αλλο Σαβ/κο θα ειμαι Θεσσαλονικη στο Φεστιβαλ Κινηματογραφου Θεσσαλονικης.

Βολαρα,ρε νικιωτη,Βολαρα!!!

Το ξαναλεω Mud,Νικη-Λαρισα ειμαι με τα τυρια…ε,ε,ε…με την Α.Ε.Λ ηθελα να πω!!!

Οφείλω να σου αναγνωρίσω πάντως ότι καταβάλεις τίμιες προσπάθειες να κρατήσεις σε “επικοινωνιακή ζέστη” το τόπικ από τη στιγμή που καταβαραθρωθήκατε στη δ’

Να εισαι καλα!!!
Ουτε καν στη Δ Εθνικη.Δεν παιζουμε πουθενα.Ο Ολυμπιακος Βολου υπαρχει πλεον μονο στην καρδια μας και στο κινητο μου (εχω το σημα ταπετσαρια!):p.

E,ρε και γινει κανενα θαυμα!!!

Ερωτηση…

Ο μπεος ειναι ακομη μεσα η παει για αθωωση?

Mεσα ειναι Rage και προσωπικα αδιαφορω για την παρτη του.
Στα τσακιδια να παει,εγω την ομαδα μου θελω να ξαναδω να παιζει μπαλα!!!
Και κατσε να δουμε διοτι μπορει και η κατασταση να παρει αλλη τροπη τελικα.
Ξερω που αναφερεσαι, στην δηλωση του δικηγορου του στο Goal της Κυριακης οτι παει για αποφυλακιση ο Μπεος!
Στα τετοια μας,μην νομιζεις οτι στον Βολο τον περιμενουμε σαν Μεσσια.
Γι αυτον τραβαμε ο,τι τραβαμε!

Ας βγαλουν και τσακογιαννη και παμε παλι απο την αρχη.