Ολυμπιακος Βολου

http://www.woop.gr/content/54485/sten-adepithese-o-volos

Κοιτα να δεις που θα παρω καινουριο κουμπαρα και θα αρχιζω να μαζευω λεφτα για να παρω διαρκειας του χρονου…
Αντε μωρη Βολαρα!!!

Παρε, παρε…η ουεφα δεν μπορεί να εγγυηθεί…φυσικό είναι…
οι ελληνικές αρχές μια χαρά μπορούν.
ή νομίζεις οτι τους παρακολουθούσε η ευπ για 6-8 μήνες για την πλάκα?
αλλά θα μου πεις ελληνες είμαστε …θα τον βρούμε τον τρόπο :stuck_out_tongue:

διαβασα μια συνέντευξη του μπεου…καλά μιλάμε σας παίζει στα δάχτυλα ο άνθρωπος. του βγάζω το καπέλο.!
μονο το θρησκεια-πατριδα-οικογένεια δεν ειπε.! :lol:

Σίγουρα θα είπε εγω έχω τέσσερα παιδιά. Το λέει πάντα αυτο. :stuck_out_tongue:

:!:

ποσο κοντά έπεσες…ειπε οτι πλέον εχει ενα περισσότερο παιδί.τον ολυμπιακό βολου.!
και οτι πριν ένα χρονο τους έβρισε για να τους ξυπνήσει. :lol:
ψιλό γαζι…εμ θελει κόσμο κοντά τώρα

Έχετε καταντήσει γραφικοί με το Μπέο. Όπως υπήρχατε πριν το Μπέο, θα υπάρχετε και μετά απ’ αυτόν. Όπως υπήρχαμε κι εμείς πριν το Βαρδή θα υπάρχουμε και μετά απ’ αυτόν, όπως και τόσες ομάδες πριν και μετά, όπως τα παοκιά πριν το Βουλινό/Μπατατούδη. Προσπαθείστε να αναγεννήσετε την ομάδα σας και αφήστε το σίχαμα να σαπίσει στη φυλακή όπως του αξίζει.

Παιζει χοντρό παιγνίδι ο …χοντρός.
βγαίνει και λεει οτι τον έκλεισαν στην φυλακή για να μην πάρει το πρωτάθλημα απο ολυμπιακο/παναθηναικο.
τσιμπάνε μερικοί πεινασμένοι του βολου, και κάνουν πορείες και βόλτες απο τις φύλακες.!
μιλάμε ειναι μανουλα σε κατι τετοιο.
μακάρι να ξανάβει ο ολυμπιακός, να πάρει και πρωτάθλημα αμα μπορεί. αλλά μακριά ο μπεος.!

Να μιλησω κι εγω ως Βολιωτης και φιλαθλος του Ολυμπιακου Βολου και να πω οτι στο Βολο δυστυχως υπαρχουν πολλοι που περιμενουν να βγει ο Μπεος για να παρει την ομαδα παλι,του κανουν επισκεψη στη φυλακη για να ακουστουν πανελληνιως,κανουν δλδ ο,τι τους πει.Αυτη ειναι μια μεριδα,δεν ειμαστε ολοι οι φιλαθλοι της ομαδας τετοιοι κι αρα ειναι αδικο να μπαινουμε ολοι στο ιδιο τσουβαλι.Δυστυχως ξερετε πολυ καλα ολοι οτι ακουγονται στα μεσα αυτοι οι οποιοι ειναι διπλα στον Μπεο,οργανωνουν πορειες και διαδηλωσεις για την αποφυλακιση του και οχι οι Βολιωτες οι οποιοι ηταν,ειναι και θα ειναι με την ομαδα.
Ο post digital εχει δικιο ,αυτο λεω κι εγω τοσο καιρο,οτι η ομαδα πρεπει να ανασυγκροτηθει και να εκπροσωπησει παλι την πολη επαξια,για μενα σε οποιαδηποτε επαγγλεματικη κατηγορια,φτανει να ξαναδουμε την ομαδα μας σε γηπεδο.
Προσωπικα μου εχει λειψει το γηπεδο,δεν ασχολουμαι φετος με το εγχωριο ποδοσφαιρο απο αντιδραση και σιχαμαρα προς τους παντες.Μην ανοιξουμε κουβεντα τωρα,την πληρωσαμε εμεις και το ψαρι βρωμαει απο πολυ ψηλα.Επειδη δεν το δεχονται μερικοι εδω μεσα,δεν παει να πει οτι δεν ισχυει κιολας…

…και κάπου εδώ αν πω ότι ο Μαρινάκης, ο οποίος είχε για παραγκάρχη το Μπέο, το καλοκαίρι με τα στημένα τον χρησιμοποίησε αυτόν και τον Βόλο για να σώσει το τομάρι του και την ομάδα του (όπως και τη Καβάλα) θα πεταχτούν οι γαύροι και θα με πουν “ιντριγκαδόρο”, “και σεις τα ίδια κάνετε, παράγκα Πατέρα/Γόντικα”, “θέλουμε 50-50”, φαύλος κύκλος.

Καλα κεντρικο πανι της πορειας ηταν για το μπεο. Τοσα πανια για το μπεο!
Και σεις που δεν ειστε ξεφτιλες οπως λες ρε jiopas (γτ οποιος ζηταει αποφυλακιση μπεου μονο ετσι και χειροτερα μπορω να τον χαρακτηρισω), καντε κατι να φανει κατι προς τα εξω. Γιατι δεν κανετε και αφηνετε να φαινονται μονο αυτα?

Προς Post Digital:Το μονο που δεν θελω να κανω φιλε,ειναι να το γυρισουμε σε κοντρα ΠΑΟ-ΟΣΦΠ.Σφαχτειτε,λιγο με νοιαζει,ειλικρινα ,πες ο,τι θες για ιντριγκες,ισως να εχει και δικιο,λιγο με νοιαζει.Χεστηκα πραγματικα.Εγω ξερω οτι περισυ ξεφτιλισαμε ΠΑΟ,ΑΕΚ,οτι παιζαμε μπαλαρα κι οτι εκει κατω στην Αθηνα επεσε τρελο ζορισμα που μια ομδα απο το πουθενα πηρε κομματι απο την πιττα,που μπηκε play-off,που εκανε το Ο.Α.Κ.Α εδρα κλπ.κλπ…
Εμενα ,για να επανελθω,μου λειπει η μπαλα,κι οταν λεω μου λειπει η μπαλα εννοω ας παιξω του χρονου και Δ Εθνικη,φτανει να παιξω και να ξαναπαω γηπεδο…
Παντως το ψαρι βρωμαει απ’το κεφαλι αδερφε.Η ΑΕΚ που χρωσταει σε οποιον μιλαει ελληνικα,παιζει πουστικα Α Εθνικη τα τελευταια χρονια,αλλα κ φετος,με πλαστες /χειρογραφες φορολογικες ενημεροτητες,αλλα ολα αυτα ειναι ψηφοι…Ποιος θα ριξει ΑΕΚ,ποιος θα ριξει ΠΑΟ που ο γιος του Γιαννακοπουλου εστησε το παιχνιδι με την Ξανθη στη Μαλαισια για να χασει η ομαδα του και να πλουτισει ο ιδιος,ποιος θα ριξει το σιχαμα τον Πειραια που νταβατζογαμαει ολα αυτα τα χρονια το ελληνικο ποδοσφαιρο με πουστιλικια???Ψηφοι φιλε,Αθηνα και κωλοκατεστημενο.
Ποιος την πληρωνει η επαρχια που σηκωσε κεφαλι.Σκατα κι αποσκατα ο Μπεος,σιχαμα και ειμαι ο πρωτος που το λεω,αλλα μονο αυτος την πληρωσε,ετσι?Πατερας,Μαρινακης,Κοκαλης,κλπ αλωνιζουν και γαμανε σαν να μην τρεχει τιποτα.

Cynic,καλα τα λες,αλλα πραγματικα δεν μπορω να δωσω εξηγησεις κ να απολογηθω για ενα κωλοπανο για τον Μπεο που πραγματικα δεν με εκφραζει.

Γατακια,ξαναερχομαστε!!!

στο Φλεβάρη η δικαίωση, το Μάιο τους παίκτες μας όλους πίσω, τον Ιούνιο τις αποζημιώσεις και τον Ιούλη τις διώξεις κατά όλων όσων παρανόμησαν.

τον απριλη τίποτα? :frowning: / :lol:

*το εχεις καταλάβει οτι χτίζεται απο μόνη της η ατμόσφαιρα οτι έχετε ξεμπλέξει και μόλις δείτε οτι δεν είναι ετσι, θα σας πέσουν τα μούτρα?

Τι εγινε τυρογαλακο,φοβομαστε μηπως επανελθει η Βολαρα και εχουμε τα περσυνα 1-2 και τετοια???:stuck_out_tongue:
Ελα,μην μιου χαλας το ονειρο ρε Crimsonακο!!!:(:):frowning:

βρε βολε πως να έχουμε τα περσινά αφού η αελ δεν (θα)είναι στην α εθνικη?! :dunno:

*δεν θέλω να σου την χαλάσω…απλά να σε προειδοποιήσω…άρχισαν τα ιδια πάλι. αυθαίρετες κουβέντες, και λόγια χωρίς βάση. και δεν ξέρω ποιος τα αρχίζει.

http://www.star.gr/politics/129158/

Στα τσακιδια κι ακομα παραπερα…

Ασε μα ρε Ζεττα!!!Μην τα βγαλουμε στη φορα τωρα ολα.Στο Βολο δεν εχεις προσφερει τιποτα,απλα σε ολα τα events εισαι εκει για προβολη και ψηφοθηρια!!!

Μεχρι κι ο Δημαρας που θελει ψηφους στο Βολο για το κομμα του μας υποστηριζει.
Να πω την αληθεια,δεν ξερω γιατι αλλα τον Δημαρα τον συμπαθουσα απο παλια.
Guilty pleasure…

Εν τω μεταξυ,θα καει ο Βολος την Παρασκευη με το συλλαλητηριο που οργανωνεται,αλλα δυστυχως δουλευω και δεν θα ειμαι εκει.
Μακαρι να εχει κοσμο και να βροντοφωναξουν ολοι για την αδικια που εγινε για την ομαδα μας!!!

Κι αλλη αναβολη ,λογω απεργιας.Χαλαλι…

ετσι ελεγε και ο πηλαδακης…χαλάλι η μια αναβολη, χαλάλι η άλλη, έγιναν 7 σε 2 διαφορετικά, απόφαση δεν βγήκε, τον δούλεψαν καλά οι 15 όταν του είπαν ελα να γίνουν 18 οι ομάδες, δεν πήγε στο δικαστήριο και έμεινε με το πουλί στο χέρι. :lol:

[B]
«Οχι» του CAS στον Ολυμπιακό Βόλου[/B]

Μετά από τα Πειθαρχικά Όργανα της UEFA και το CAS απέρριψε την έφεση που είχε κάνει ο Ολυμπιακός Βόλου κατά της ποινής τριετούς αποκλεισμού από κάθε ευρωπαϊκή διοργάνωση για τα επόμενα πέντε χρόνια.

Το Ανώτατο Διαιτητικό Αθλητικό Δικαστήριο τάχθηκε υπέρ της απόφασης που είχε λάβει η UEFA τον περασμένο Αύγουστο, όπου και τον εβγαζε εκτός της συνέχειας του Europa League λόγω της συμμετοχής του στην υπόθεση των στημένων αγώνων στο ελληνικό πρωτάθλημα.