ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ/ΦΩΤΟ...

…πως σας αντιμετώπισε? Σας έχει τύχει να σας αντιμετωπίσουν π.χ. με snob style και ποιοι;

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει αρνητική συμπεριφορά…

Οι κορυφαίοι στη συμπεριφορά (τουλάχιστον απ’ αυτούς που έτυχε να γνωρίσω εγώ) είναι:

R. J. DIO (μακράν ο κορυφαίος)
BIFF
UDO
OLIVA
MESSIAH
MIDNIGHT

Ok…Sthn teleutaia sunaulia twn Nightwish stin Ellada kai gia skopo tou ellinikou fanclub Romanticide eixe kanonistei mia synenteuksi me thn band sto ksenodoxeio pou diemenan.Gia mantepse pws antedrase h “star” ths bandas Fola Gaiduren.Efyge epeidiktika apo to xoro ths interview me synodeia swmatofylakwn les kai eixame skopo na th viasoume.Ai sto diaolo sygxistika

mmmm… min arxisw na lew!!!

Alloi einai kirioi san ton DIO kai alloi oi pio giftoi twn xeiroterwn giftwn…
alla episeis kai o UDO einai gentleman o anthrwpos, ekplitikos!!!
o Coverdale episis!
Megali gata, o Blackie Lawless kai o Kai Hansen…
Gamw tous tipous oi Kotipelto kai Johanson apo tous STRATOVARIUS…

Kai apo tous xeiroterous o eklipon Chuck apo tous DEATH kai o Benton twn DEICIDE! O Schuffer axaraktiristos (epeiikws diladi)…

Θυμάμαι που είχα πάει ατο Rock City πριν από κάμποσα χρόνια για να δω τους Demons & Wizards, τότε είχε γίνει και ένας ψιλοπανικός με αποτέλεσμα να έχουμε τραυματισμούς. Θυμάμαι επίσης το Hansi, που τα είχε χαμένα με αυτό που είχε συμβεί και τον Schafer να δίνουν αυτόγραφα, μετά από αρκετή ώρα, για να μη δυσαρεστήσουν τους οπαδούς τους.

Πολύ καλή εντύπωση μου είχε κάνει o Mackintosh από τους Paradise Lost, ευγενέστατος και πρόθυμος να μιλήσει σε όλους, δεν ξέρω αν είναι έτσι συνέχεια, αλλά εκείνη τη μέρα ήταν πολύ ευδιάθετος σε αντίθεση με το Holmes που δεν πήγαινε βήμα.

Και ο τρελο-Dani των Cradle of Filth είχε πολύ πλάκα όταν τον είχα δεί στο rockwave.

Eχω τυχει μπροστα σε απιστευα αστείες φασεις σε τετοιες περιπτωσεις και μερικες φορες δεν εφταιγαν οι καλλιτεχνες. Π.χ δεν ξερω ποσοι απο σας ειχαν την τυχη να γνωρισουν απο κοντα τον Cozy Powell, το ατομο ηταν αστερι και στην ψυχη. Ναι αλλα οταν σου ερχεται ο αλλος να υπογραψεις αυτογραφα και δεν εχει ουτε ενα album με δικη σου συμμετοχη (ξερεις, black sabbath, whitesnake κλπ αλλα οχι με τον powell) και τον διωχνεις ευγενικα και αυτος το εισπρατει σαν ροκασταριλικη, ε δεν σου φταει κανενας!!!
Παντως εχει και πολλα κολοπαιδα “καλλιτεχνες”!!!

Ο DIO παντως ειναι απο τους πιο ενταξει τυπους

Pire ton peonta kai hsyxase to noumero. Gia ayto allwste tin ediwksan.

O Alex Lifeson ητανε φιλικοτατος οταν τον πετυχα στο μιλανο 2 μερες μετα την συναυλια κι ας εκανε κι αυτος τουρισμο.και φωτο βγηκαμε και 2 φορες!! για να μη γινει καμια βλακεια.
και μιλουσε ανετα…μιλαμε ΚΥΡΙΟΣ!!!και οι Pain of Salvation αλλα κυριως ο Halgren.δεν εχω γνωρισει φιλικοτερο ανθρωπο ετσι απο Band.

Έχω πάει bakstage στους Megadeth το καλοκαίρι που πέρασε και είδα τον Mustaine. Μεγάλη μορφή μου φάνηκε αλλά νομίζω δεν την παλεύει άλλο με τις περιοδείες. Οι Blind Guardian όλοι ήταν ευγενικότατοι όπως και Steve Smyth και Jim Sheppard από Nevermore. Και οι Biomechanical το ίδιο. O Dianno έχει πολύ πλάκα αλλά είναι λίγο κάφραρος. Και ο drummer των Soul Cages είναι πολύ καλός τύπος και τρελός thrasher. Του μίλαγα για ένα μισάωρο και ξενέρωσα μια groupie που ήταν εκεί. Μεγάλος τρόμπας ήταν ο Ed Pursino των Virgin Steele που τον έιχα πετύχει στην Ακρόπολη κοντά με κάτι groupies και roadies και μόλις είδε ότι πάω να του μιλήσω είπε oh shit και κρύφητκε σε κάτι δέντρα. Με είδε από μακρυά γιατί είχα μακριά μαλλιά και φόραγα στάμπα Megadeth.

Malon de 8a tou aresoun oi megadeth

Malon de 8a tou aresoun oi megadeth[/quote]Ton ierosylo… :slight_smile:

Sto thema mas perimena mazi me kammia dekaria tous Helloween exw apo to tour bus. Oloi itan poly filikoi aktos apo ton kopano ton Deris pou bike sto lewfwreio amesws meta to telos tis synaylias h venteta! O Weikath ligo ston kosmo tou alla eixe tin typikh eygenia,o Loeble o drummer kai ayto ok alla den kathise poly itan profanws pwma,o Goskopf me xamogelo kai otan vgikame foto oloi mazi diapistosame stin foto oti ekane keratakia se ena apo ta paidia tis pareas! o kalyteros omws itan o Sascha. Poly kalos typas,metriofron milouse se olous kai gia poly wra pra to kryo kai fysika vgike polles fotos kai ypegrapse polles fores! Well done Alexander!

O ΘΕΟΣ και ο YΠΕΡΘΕΟΣ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πλησίασα μια φορά τον Slekka, για να μου υπογράψει ένα αυτόγραφο (!) αλλά ήρθε η προϊσταμένη του και τον άρπαξε απο τ’ αυτί και του τα “έχωσε” που δεν δούλευε και γιατί γράφει στο rocking όλη μέρα…
Ε, και ο φτωχός έβαλε τα κλάματα μετά, τον παρηγορούσαμε μετά, του λέγαμε ότι δεν πειράζει …κλπ…κλπ…κλπ… 8) :lol: :slight_smile: :smiley:

μα καλά… ποιος είναι αυτός δίπλα στον Τέλη??? :wink:

O Μηνάς Χαντζίδης

Poly fwtogenia re paidaki mou! :smiley:

Είμαι πολύ πιο ωραίος στην πραγματικότητα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Ποζεριά του θανατά…[/size]

Φτου σου λεβέντη μου…αστέρι είσαι :stuck_out_tongue: :oops:

Φτου σου λεβέντη μου…αστέρι είσαι :stuck_out_tongue: :oops:[/quote]

Εσύ πρέπει να είσαι γνωστή κουφάλα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για ξέρνα τα όλα