ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ/ΦΩΤΟ...

Φτου σου λεβέντη μου…αστέρι είσαι :stuck_out_tongue: :oops:[/quote]

Εσύ πρέπει να είσαι γνωστή κουφάλα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για ξέρνα τα όλα[/quote]

Μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι είμαι παντελώς άγνωστη!!!Αλλά βλέποντας τέτοια ομορφιά που αποπνέεις δεν μπορούσα να μην σχολιάσω. O:)

Τώρα θα σε ξενερώσω… Ξέρεις δεν είμαι αυτός με το μακρύ μαλλί…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τέλη η αλήθεια είναι ότι η ομορφιά σου συγκινησε ακόμα και μένα. Να αυτή τη στιγμή ένα δάκρυ κυλά στον αμφιφλυστροειδή χιτώνα μου! :lol: :lol: :lol:

Εσύ καφράκι μην μπαίνεις ανάμεσα σ’ ένα νέο έρωτα που πάει να δημιουργηθεί…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για τους βαρυμέταλλους υπάρχει μόνο μια γυναίκα διαθέσιμη. Η Great Kat…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μα μιλάς σοβαρά;Ήταν δυνατόν να μην καταλάβω ποιός είσαι;Κατ’αρχήν ποιός είναι ο άλλος ο κυριούλης με το μακρύ μαλλί και απορώ πως δέχτηκες να βγεις φωτογραφία μαζί του;
Α!!!Και όσο για τον μεγάλο έρωτα που να πάει να δημιουργηθεί…εεεεεμμμμ πως να το πώ; Ξέρεις Τέλη εδώ και πολύ καιρό ήθελα να στο πω αλλά κάτι με εμπόδιζε…Αυτός ο μεγάλος έρωτας από την πλευρά μου έχει ήδη δημιουργηθεί :oops: :oops: :oops: :stuck_out_tongue:

Είσαι σίγουρη πως δεν γνωριζόμαστε;

Όχι Τέλη μου δεν γνωριζόμαστε σίγουρα.

Για να σε πιστέψω στείλε μου photo σου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θέλεις μόνο φωτό ή μιας που θα μπω στην διαδικασία, να σου στείλω και το τηλέφωνό μου; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θέλεις μόνο φωτό ή μιας που θα μπω στην διαδικασία, να σου στείλω και το τηλέφωνό μου; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ Στείλε στείλε…

Μιλάμε για χοντρό δούλεμα…

Θέλεις μόνο φωτό ή μιας που θα μπω στην διαδικασία, να σου στείλω και το τηλέφωνό μου; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ Στείλε στείλε…

Μιλάμε για χοντρό δούλεμα…[/quote]

Όχι βρε εσύ…δεν σε δουλεύω.Μα να λες την αλήθεια και να μην σε πιστεύει κανείς;
Να δεις που θα μου δημιουργήσεις ψυχολογικά προβλήματα στο τέλος… :cry: :cry: :cry:

Καλά τότε… Ο άλλος δίπλα μου, ο οποίος αντικειμενικά δεν πιάνει μία δίπλα μου (όχι επειδή είμαι μπροστά, αλλά αυτή είναι η πικρή αλήθεια για εκείνον), :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: είναι ο αγαπημένος μου μουσικός ever που ακούει στο όνομα John Norum και είναι ο original κιθαρίστας των μεγαλύτερων μαιντανών του forum μαζί με τους Pink Floyd που ακούν στο όνομα Europe…
Είναι εκείνος που παίζει το τιρλιρλιρλιρλιρλι, τιρλιρλιρλιρλιρλι, τιρλιρλιρλιρλιρλι, τιρλιρλιρλιρλιρλι, τιρλι ρλιρλι ρλιρλι ρλιρλι ρλιρλι λι λι λιιιιιιι λιιιιιι, πριν και μετά το τινινιτι…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είμαστε λίγο off topic αλλά μαιντανοί οι Europe? Μήπως σ’αυτό το forum είναι λίγο υπερεκτιμημένος όρος μαιντανός; :evil: :evil: :evil: :evil:

ΟΧΙ οι Europe είναι υποτιμημένοι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Απ’ότι έχω καταλάβει όμως (σαν καινούριο μέλος που είμαι στην παρέα του forum) έχουν εσένα άξιο υποστηρικτή οπότε δεν είναι καθόλου υποτιμημένοι. :wink: :wink: :wink:

Εδώ όμως είναι μια μικρή γωνιά του παγκόσμιου μουσικού γίγνεσθαι…

Πως τα λέω ο άτιμος…

Μάλλον είμαστε off topic… Οπότε ας επιστρέψουμε στο θέμα μας… Γι αυτή τη φωτό και το τηλέφωνο που λέγαμε;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα σωστά…λοιπόν 694222… :oops: το ξέχασα το υπόλοιπο!!!Για φωτό όμως σου έστειλα την πιο αντιπροσωπευτική μου στο mail σου. 8O 8O 8O :stuck_out_tongue:

Θεά Θεά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θεά Θεά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Με έναν Θεό μόνο μια Θεά θα μπορούσε να ταιριάξει
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπορείς να μου βρεις κι εμένα μια τέτοια ουρά;