Αυτόγραφα / Φωτογραφίες

paidia apo poi sugrothmata exete parei autografo kai me poia exete bgei mazi fotografia.exw exw autografw apo to drummer twn soulfly,apo to warrel dane twn nevermore kai apo lindgren,akerfeldt kai lopez apo tous opeth.oso gia fotografies mono me ton mendez kai lindgren apo tous opeth

Δυστυχώς από κανέναν ακόμα…Αλλά θα ήθελα πολύ από NIGHTWISH,SCORPIONS και βασικά από όλους αυτούς που μ’αρέσουν…Ελπίζω σύντομα να γίνει και αυτό… :oops:

Υπογραφές από Sentenced, Katatonia και Paradise Lost (ολόκληρης, ή σχεδόν ολόκληρης τησ μπάντας) αλλά δε νομίζω πως θα κυνηγήσω άλλα groups στο μέλλον… :stuck_out_tongue:
Α, και μπακέτα απο Lee Morris

PS. Το αυτόγραφο του Παπακωνσταντίνου όταν ήμουν πιτσιρικάς μετράει;

__Εγώ δεν έχω τίποτα (δεν το έχω επιδιώξει και ποτέ βέβαια), αλλά γράφω για να σας πως για τον κολλητό ενός φίλου μου, που είναι ντράμερ και απίστευτα τυχερός. (νομίζω ήταν για τους Maiden) Πηγε σε συναυλία κι έπιασε μπακέτα. Τον άλλο χρόνο ξαναπήγε σε συναυλία τους και έπιασε κι άλλη!!! Τις έκανε και σετ ο φούστης!

Κι εγώ παρόλο που δεν το χω επιδιώξει πολλές φορές δε θα μου καθόταν κι άσχημα να 'χω ορισμένα “ενθύμια” από συναυλίες. Το μόνο που θυμάμαι είναι ένα set list ( αυτό πιάνεται; ) από τους Lacuna Coil (κυρίως για να γίνει μετά η αντίστοιχη κριτική της συναυλίας, χεχε) και μια μπαγκέτα από τους Septic Flesh. Α, τώρα που το σκέφτομαι έχω και set list των Manilla Road. Με Lacuna Coil και Tiamat είχαμε βγει κάτι photos αλλά δυστυχώς η @#!(&@# η φωτ. μηχανή δεν είχε “ρουφήξει” το film και έτσι δε βγήκαν!

__Πιάνετε και το set list… :smiley:

__Eίχες φωτογραφία με τη τραγουδίστρια των Lacuna Coil και δε βγήκεεε; Οχι ρε, τι ατυχία ήταν αυτή;! Μύνηση στη fugifilm!! Aίσχος, ντροπή! :stuck_out_tongue:

Εγώ έχω φωτογραφία και αυτόγραφο απο τον Ripper…

:slight_smile: Την έβγαλα στην συναυλία των Nevermore!!! :slight_smile:

Εγώ εχω αυτόγραφα απο τους (τωρινούς εννοείται) Uriah Heep και απο τους αδερφούς Cavanagh των Anathema :smiley: Α! και το τελευταίο απόκτημα μια πενα απο τον Vinnie Moore…

:oops: Εχω και εγω αυτόγραφο απο τον Παπακωσταντίνου…

Δεν έχω επιδιώξει ποτέ να πάρω αθτόγραφο γιατί το θεωρώ λίγο ανούσιο. Για ενθύμιο κρατάω τα εισιτήρια των συναυλιών. Το αυτόγραφο τι να το κάνω? Να επιδεικνύω ότι ήρθα σε επαφή με κάποια άτομα? Δε μου λέει κάτι…

Δεν νομίζω ότι το να πάρεις αυτόγραφο σημαίνει και αυτό…Εγώ πάντως θέλω γιατί είναι μαμάτο το συναίσθημα να κρατάς κάτι που το χει υπογράψει το αγαπημένο σου band και να λές ΝΑΙ ΗΜΟΥΝ Κ ΓΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΑ!!!..Αυτό το κάνεις για εσένα και όχι για να αποδείξεις κάτι…

Εχω υπογεγραμμενο το εισητηριο του rockwave απο ενα κιθαριστα των savatage.Οι savatage δεν μου αρεσουν αλλα ειδα το παληκαρι που ειχε κλασει στα ουζα και ηταν φετες να υπογραφει εισιτηρια.Δε γαμιεται λεω,ας υπογραψει και το δικο μου.Τελικα εκανε εκει μια γραμμη με μπλε στυλο,κατι σαν υπογραφη και μου το εδωσε.Το ειδα και ξενερωσα…Παρακαλω καποιος να μου πει πως λεγεται το παληκαρι γιατι δεν ξερω.Ηταν ξανθος 8)

Παπακωνσταντίνου ρε μουνιά :roll:

ούτε εγώ θεωρώ το αυτόγραφο κάτι…Αν σκεφτείς ότι ο τύπος που σου έδωσε αυτόγραφο έχει κάνει το ίδιο σε άλλους 1000000 τύπους συνεπώς μόνο εσύ θυμάσαι ότι του μίλησες+ότι εκείνος δεν μιλούσε σε εσένα με την έννοια του ατόμου…(σε έβλεπε γενικά σαν το κοινό…)

Ε ψιτ από πάνω η απάντηση που κολάει???

Στο ότι δίνει ωραία αυτόγραφα

Ναι αλλά please λίγο πιο σεμνά 8)

Τώρα κάτι του είπες… :stuck_out_tongue: Πάντως σιχαίνομαι τον Παπακωνσταντίνου και δεν θέλω κανένα αυτογραφό του… :twisted:

Ούτε αυτός θέλει να σου δώσει 8)

Και είχα μια φαγούρα…Λες από αυτό?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ρε παιδιά πάλι ξεφύγαμε.
Please δηλαδή 8)

Εγω εχω παλι την πενα με την οποια επαιξε ο Hughes το Mistreated τον Μαρτιο που μας περασε