Αυτόγραφα / Φωτογραφίες

Εγω ο μα***ας ήμουν στους Maiden πρώτη σερα και όταν πέταξε μπροστά μου ο Harris το περικάρπιο, εγώ κοιτούσα να ανάψει το λαμπάκι της φωτογραφικής για να βγάλω φώτο! Τελικά σηκώνω το κεφάλι μου και βλέπω έναν τεραστιο από δίπλα μου να το παίρνει! Άστο λέω δε μας παίρνει!

Την τύχη μου!

Cure For The Itch… Άκουσε το να σου περάσει :?

Τέσπα δεν έχω αυτόγραφα, φωτογραφίες και ενθύμια από συναυλίες απλούστατα γιατί δεν έχω πάει ποτέ. Μόνο στου Παπακωνσταντίνου όταν ήμουν 6-7 χρονών :stuck_out_tongue:

Ego den exo tipota :cry:

loipon ego exo diafora enthimia,alla distixos tipota pou na mou krataei to mialo apasxolimeno,mia anamnisi diliadi…ligo sex,kamia pipiza,kana psiloxamouremataki vre paidi mou me kanan rock star!ta ypoloipa ine psixoula! :smiley:

Εγώ έχω πάρει από δημοπρασία, αυτογραφό με τις υπογραφές των Beatles. Μετράει?
Μην γελάσει κανένας, δεν θυμάμαι γιατί το πήρα… :oops:

Κοιτα αν δεν το θες μπορεις να τα δωσειες σε μενα…

Κοιτα αν δεν το θες μπορεις να τα δωσειες σε μενα…[/quote]

Nope, απλώς νομίζω πως μπόρει κάποιοι να με χλευάσουν για αυτό το αυτόγραφο, γι αυτό και δεν το ξέρουν πολλοί φίλοι μου! :oops: :!:

Αυτόγραφα από savatage, blind guardian, helloween, rotting christ, septic flesh, stratovarius, iron maiden, iced earth.
Φωτογραφίες από τους πραναφερθέντες καθώς και από συναυλίες.
Από ενθύμια μόνο πετσέτες από stratovarius και rotting christ.

Και Oliva, Septic Flesh, Rotting Christ, και playlist Queensryche (Πέρα από κάτι άλλα που ανέφερα)

x2

Τόσο σημαντικό πια? Εντάξει, δε λέω έχει την πλάκα του αλλά όχι ότι θα τρέξω να κυνηγήσω κανέναν. Άμα κάτσει καλώς, αλλιώς, δεν έγινε και τίποτα!

…ipgrammeno “seventh star” ke “dep sessions” apo ton Glenn, photo me ton Rondinelli, kati pics apo ti sinavlia ton scopions, pena apo to saki, ke…arpa3a ke ena stick apo tous Rage!!!

exw kt fotos sto inhto mou apo tous moonspell
apo aytografa exw tou maurice green kai tou ato bolton pou ta konomisa apo tote pou ekana stivo :oops: :oops:

1 πένα του Blackie από τη συναυλία των WASP στην Αθήνα στις 26/11/2004 και το μπουκάλι που ήπιε νερό(χαχαχα) και αλλη 1 πένα πάλι του Blackie από τη συναυλία των WASP στη θεσσαλονίκη στις 28/11/2004.Άντε οι πένες μετράνε.Τα μπουκάλια; lol :roll:

…μία φυσαρμόνικα… :roll: :roll:

Μολις εβαλες σε κινδυνο την σωματικη σου ακεραιοτητα… :twisted: :twisted:

maaaaaaaaaaallaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaa!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε θηρίο… :?: 8O 8O 8O :?: 8O 8O :?:

Κι εγώ το βλέπω μόνο σαν ενθύμιο παρά σαν κάτι αξίας. Το σημαντικότερο που έχω είναι το υπογεγραμμένο από Michael Schenker “Lonesome Crow” των Scorpions (ο πρώτος δίσκος στον οποίο συμμετείχε ποτέ ο Μιχαλάκης).

Isitiria ipogramena apo ton guitarist twn Rage, ton Glenn Hughes kai Steve Morse.

Λοιπον, κοψε τις μ@λ@κιες και πες μας.Ειναι η φυσαρμονικα που νομιζουμε ολοι οτι μπορει να ειναι;;;;
Εεεε… Ποτε θα παμε για καφε;;; :stuck_out_tongue: :wink: