Αυτόγραφα / Φωτογραφίες

loipon slekkas , exw mia idea , dwse mou esi tin mia sou fisarmonika kai tha sou dwsw gw dio dikes mou. ok? … :roll: :roll: :roll:

egw mia pena tou morse exw .

loipon slekkas , exw mia idea , dwse mou esi tin mia sou fisarmonika kai tha sou dwsw gw dio dikes mou. ok? … :roll: :roll: :roll:

egw mia pena tou morse exw .[/quote]
Κατω τα χερια να μην γινει της πουτ@νας!!! :smiley: :smiley:

Για να μην ξεφευγουμε παντως και πολυ απο το θεμα μας, αυτογραφο δεν εχω απο κανεναν γιατι πολυ απλα δεν γουσταρω να κυνηγαω οποιονδηποτε για να μου υπογραψει.Προτιμω να κυνηγαω για φωτο!!! :smiley:
Εχω μια με τον Legion πρωην πια τραγουδιστης των… Marduk!!!
Eιχε ερθει διακοπες στο ξενοδοχειο που δουλευω.το τι οργια (μην παει το μυαλο σας στο πονηρο)καναμε ενα βραδυ ειναι μια αλλη ιστορια!!! Γαμω τα ατομα ο τυπος!!!
Αλλες φωτο που εχω ειναι με τον Figo,Ronaldo,Nuno Gomez(Ο Πορτογαλος, και μαλιστα αμεσως μετα το Euro περισυ, ειχε ερθει και αυτος) Ben Kingsley.
Δυστυχως ( ; ) ειχαν ερθει και οι Metallica το 93 μετα την συναυλια στην Νεα Σμυρνη επειδη ειχαν ενα κενο 2-3 μερες μεχρι να παιξουν Tel Aviv μετα αλλα δεν δουλευα τοτε εκει!!! :evil: :evil: Ενας τυπος που ηταν απο τοτε εκει και τους ειχε γνωρισει μου εδωσε να δω το βιβλιο που του εκαναν δωρο, και τα πηρα στο κρανιο!!!
Που θα παει;;;; θα τους πετυχω δεν θα τους πετυχω;;

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXX!! :frowning:

PS. slekkas, έχεις πάει διακοπές ή κάνεις τον κινέζο??

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXX!!

Καλα, το τι καντηλι εριξα οταν το ειδα το βιβλιο αυτο.Και μιλαμε για γαματο υλικο!!! :evil:

Επέστρεψα κι εγώ στα πάτρια εδάφη! Μόλις επέστρεψα από την…Κίνα όπου άραζα στο μνημείο του Μάο κι έπαιζα τη φυσαρμόνικά μου!!! :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν έπρεπε να το πεις αυτό…Και τώρα παιδιά οργανωθείτε…
…ΕΠΙΘΕΣΗ!!! (εσείς τον βαράτε, εγώ την αρπάζω και φεύγω… :roll: )

Μ’αρέσει το πνεύμα ανιδιοτέλειας που σε χαρακτηρίζει!!!

Exo polla autografa, polles penes kai arketes bagetes.

Den ta exo omos gia epideiksi. Mou thymizoun oraies katastaseis pou ezisa…

Ε, αφού οι άλλοι δεν ξέρουν να παίζουν! Τι να κάνω; Να τους αφήσω να την καταστρέψουν; :stuck_out_tongue:

Έτσι που σε βλέπω να ξεροσταλιάζεις ρε Snuffleva μου έρχεται να μπώ σ’έναν μουσικό οίκο να σου πάρω μία φυσαρμόνικα!!! :wink:

…και να πάρω και μία σε μένα!!! :lol: :lol:

Εχω μια φωτογραφια του Slekkas αγκαλια με το Slippery When Wet των Bon Jovi .
Μ’άρεσει κιολας που φωναζει και κυκλοφορει με μπλουζακι Proud To Be A MetalHead , αλλα ειναι κρυφοποζερας ο αλητης και ντρεπεται να το εξομολογηθει .

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χα χα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ρε Αντρίκο είχες ρέντα το ΣΚ !! Μπα σε καλό σου!! :lol: Ευθυμήσαμε πάλι!!!

Λοιπόν, θα σου πώ την αλήθεια: τη φωτό που είδες, αν την ξεζουμάρεις αρκετά, θα καταλάβεις ότι το εξώφυλλο του “Slippery…” είναι τυπωμένο σ’ένα τεράααστιο κ***χαρτο το οποίο είναι το αγαπημένο μου!!! :lol:

asta afta twra!! Egw se exw foto me malli xantho permanant, rimel, vameno nixi kai dixtiwto kaltson ala RATT!!

ela min ntrepese apokalipsou kai tha deis poso aklitera tha nioseis…

olo sou tin lew simera…xa…x.a…xa…

Άτιμοι paparatsi, με πήρατε γραμμή!! :?
Η φωτογραφία που είδες Sirjim, δεν ήταν αλά RATT, ήταν αλά Καρλόττα!!!
Τι να κάνω, έχω πολλά χρέη και οι δύο δουλειές δεν μου φτάνανε! :cry:
Έπρεπε να βρω και μία τρίτη δουλειά κατα την οποία θα μπορούσα να κοιμάμαι κάποιες στιγμές για να ξεκουράζομαι και γι’αυτό αναγκάστηκα να κατέβω στην …Κουμουνδούρου!! :oops: :oops: :lol:

ψευτη!!!

εξω από το ΤΕΞΑΣ Δευτέρα ήταν!!!

Αφού πρέπει να 'σαι ντυμένος σαν τραβέλι για να μπεις Δευτέρα στο Τέξας και να είσαι εντός κλίματος…το εκμεταλλεύτηκα!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

xa…x.a… ean sinexiseis na simperiferese toso anwrima, proxese min mpeis deutera sto texas kanonika ntimenos kai figeis esi me kana kaltson!!!

xa…x.a…xa…

Αφού πρέπει να 'σαι ντυμένος σαν τραβέλι για να μπεις Δευτέρα στο Τέξας και να είσαι εντός κλίματος…το εκμεταλλεύτηκα!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Kαλα μιλαει και ο Σειρηνακης που σκαει τις Δευτερες του καλοκαιριου με βερμουδα , σαγιοναρα (αλα ελα να γυμνωθουμε Darling) , ψαθινο καπελο και ενα σταχυ στο στομα … τι να λεμε τωρα …ευτυχως που εγω ειμαι σοβαρος και αθλητικος τυπος και σκαω με φορμα .

Pali xefygate reeeeeee. Foto mazi me band member den exw vgalei akoma dystyxws alla exw vgalei merikes apsoges pou nomizeis oti einai apo ton official band photographer! Metaxy aftwn,ton Petrucci otan mou ypegrafe to Images and Words pou pisteyw oti einai oti kalytero exw! Meta exw ena megalo aspromavro card-postale twn Twisted Sister ypogegrammeno kai me afierwsh apo ton JJ French mazi me ena set tou apo penes gia to 30th anniversary. Meta exw mia baggeta tou James Kottak,Scorpions(axrhsimopoihth) kai mia tou Scott Travis,Judas Priest pou einai kologdarmenh apo to xylo pou rixnei sta drums! Mia pena epishs tou Vince Neil(akrivws) giati stis synaylies twn Motley sto Same Old Situation paizei kai sytos kithara. Telos petyxhmeno gegonos htan stin synaylia twn Deep Puple to kalokairi (2005). Phga na piasw mia pena tou Morse alla glystrise mesa apo ta daktyla mou kai otan gyrisa na pw thn gantemia mou ston kollhto mou pou htan akrivws apo pisw mou,mou leei “epiasa thn pena tou”. Xarika poly giati einai thaymasths tou Morse!

Προσφάτως (σχετικά λεμε τώρα) booklet Once υπογραμμένο απο Jukka & Tuomas
και μια πένα 69 Eyes…