Ερωτικές σχέσεις μεταξύ των 2 φύλων (ή κι ένος φύλου)

Μεγαλες αληθειες ο Μανος…#-o:D

Εμένα με τσιτώνει απίστευτα η άσκοπη κουβέντα. Πιστεύω ότι είναι ο υπ’ αριθμόν ένα παράγοντας για τη φθορά μιας σχέσης. Ειδικά μερικοί που μιλάνε 3-4 ώρες στο τηλέφωνο, μου φαίνεται αδιανόητο.

Όλο το δίκιο του κόσμου έχεις.
Κάτι μηνύματα ανά μισό λεπτό,κάτι τηλέφωνα λες και κλείνουν παίκτη από Αμερική που χτυπάνε κάτι 2ωρα την ημέρα και γενικώς αυτά με εκνευρίζουν.

Με τη συνεχή επικοινωνία χάνεις ένα άλλο στοιχείο που βοηθάει και κρίνει όσο νάναι μία σχέση.Την ανυπομονησία να μιλήσεις με τον άλλον.Αν μιλάτε συνέχεια δεν φτάνεις σε σημείο να πεθυμήσεις λίγο τον άλλον και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα το να τον βαρεθείς σε ένα βαθμό.Ενώ είναι γαμάτο όταν έχεις να επικοινωνήσεις με τον άλλον 1-2 μέρες και μετά μιλάτε.Νιώθεις απίστευτα:p

Έτσι.:p:p

ειχα διαβασει καπου μια κορυφαια ατακα για τις σχεσεις.Αν την θυμαμαι καλα ελεγε

Οι σχεσεις συνηθως ξεκινανε ατσαλα κ τελειωνουν ασχημα.Το θεμα ειναι να εκμεταλλευτεις οσο το δυνατον περισσοτερο το ενδιαμεσο σταδιο.

Η καπως ετσι.

Κ ενα δικο μου :stuck_out_tongue:

Η σχεση ειναι σαν ενα κουτακι κοκα κολα , αμα φυγει το ‘ανθρακικο’ δεν υπαρχει λογος να την κρατας

Κ τωρα κραξτε 8)

Το περίεργο για’μενα δεν είναι 3-4 ώρες στο τηλέφωνο, το περίεργο είναι 3-4 ώρες στο τηλέφωνο όταν δεν έχεις τίποτα πλέον να πεις, όταν της έχεις πει σχεδόν τα πάντα και σου έχει πει σχεδόν τα πάντα και έχει φτάσει στο σημείο η φάση όπου σου λέει τι έφαγε, πόσο της άρεσε, που ακριβώς πήγε, τι της είπε η φίλη της, τα προβλήματα της φίλης της, τι βιντεοπαιχνίδια παίζει ο αδερφός της. #-o ‘’ Εντάξει μωράκι μου, έχω μια δουλίτσα τώρα, να σε πάρω λίγο αργότερα;; ‘’ :stuck_out_tongue:

Οπως εχει πει κ ο θεος ο αδερφος μου

(κ νομιζω οτι ειναι απο τις καλυτερες ατακες/μεγαλυτερες αληθειες πανω στο θεμα)

Η πεινα δεν σκοτωσε ποτε τον ερωτα.

(yozimbo εσενα θα στο γραψω κ με καντζι :stuck_out_tongue: )

Μάνος θεός

στην αρχή πας σε όλα τα πειραματικά ψαγμένα ταινιάκια, σε όλες τις κουλτουρε θεατρικές παραστάσεις που παίζονται εντός λεκανοπεδίου, για μάζεμα τσουκνίδας στα βουνά επειδή θέλει ο(η) καλος(η) σου, γράφεσαι κινέζικα, βιετναμέζικα και αιθιοπικά για να είστε μαζί, αλλά μετά από λίγο και αφού γνωριστείς καλά κομμένα όλα


Ακριβώς.
Είχα δει κάτι μηνύματα που στέλνονταν ανά 3λεπτό και έλεγαν “Έλα μωρό μου μπαίνω για μπάνιο,ματς μουτς” μετά από 3 λεπτά"Έλα μωρό μου τελείωσα πάω να ανοίξω κανά βιβλίο,ματς μουτς"
Κρέμασμα στο Σύνταγμα λέμε

πειτε τπτ κ για το κερατο που παει συννεφο 8)

(οχι μονο τα καλα) :stuck_out_tongue:

Με γυναίκα τα έχεις??? 8O 8O 8O

[SIZE=“5”]SLAM-DUNK !!![/SIZE]

Awake μην ξαναποστάρεις φώτο του Αλβέρτη εδώ μέσα ε!

Δε σας φταίω εγώ που πέφτετε όλο σε βλαμμένες που γκρινιάζουμε, άντε!
Οι άντρες γκρινιάζουν χειρότερα, ίσως οι γυναίκες να πιάνουν πιο εκνευριστικές συχνότητες, οι άντρες όμως είναι σταθεροί, ύπουλοι και ακούραστοι!

Πάρτε στατιστικές και απ’το οφ τόπικ άμα λάχει δηλαδή, να σας δω εκεί…:roll:

Αυτό που έχει ειπωθεί παρά πάνω με μηνύματα/ τηλέφωνα, συμφωνώ απόλυτα με όλους. Καθαρός ιδεοψυχαναγκασμός, ουδεμία σχέση έχει να κάνει με “αγάπη”, μία χειριστική/ ανασφαλής βλακεία είναι.

φουλ

κατα τα αλλα:

-δεν μπορω το πολυ τηλεφωνο

-γουσταρω σμσ και μειλ κλπ αλλα οχι στυλ “να βρε8ουμε στις 5?” ‘’ ή ελεγχος φαση αλλα καμια καμμενια να μου φτιαξει τη μερα

-και ενα τιπ:wink:

[SPOILER]οταν καποια γκρινιαζει (δεν μιλαμε για πα8ολογικες καταστασεις που η τυπισα απλα ετσι ειναι )
γκρινιαζει για 3 λογους:

  1. τρωει κλασιμο/αδιαφορια κλπ
  2. δεν ειναι ικανοποιημενη απο τη φαση σας
  3. δεν σας γουσταρει καν και τρωγεται με τα ρουχα της
    (αν και αυτη συνη8ως δεν ασχολειται πολυ οποτε πεφτουμε στην περιπτωση “πεινα” και κολλατε πιο πολυ, go figure:-k)
    τοσο απλα [/SPOILER]

Αναφέρεσαι στο 2% των περιπτώσεων δηλαδή.

χαχχαχα νομιζω οτι αν παρεις χαμπαρι απο την αρχη οτι ειναι στο 98% μπορεις να την κανεις νωρις νωρις παντως:wink:

8O εκανε γυναικα μπανιο μεσα σε 3 λεπτα ? ? ? ?

χαχαχαχ