Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας

αντί να σας μάθει πέντε πράματα στην ορθογραφία σας έλεγε τέτοιες μαλακίες?
\m/

Και όχι μόνο… (μαθηματικός είναι)
Χρειαζόμαστε τουλάχιστον 20 ώρες την εβδομάδα για να διορθόσουμε 5 ασκήσεις.
Και φέτος τον έχουμε.Γαμάτος καθηγητής πάντος :smiley:
έχουμε κολήσει τώρα σε μια αντιστοίχιση στο 'β΄,που είχε το π,και λοιπόν ρώτησε ένα παιδί πόσα ψηφία έχει και χάλασε 1,5 μάθήματα για να μας λέει ιστορίες (σαν αυτές που λέμε εδώ).

O πρωτος που κυκλοφόρησε με αμάξι mercedes στην Eλλάδα ηταν ο Ξενοφων Ζολώτας στα μεσα της δεκαετιας του 50…

:-s :-s :-s :-s :-s

Ο Φρόυντ έκανε ουκ ολίγα πειράματα και ιατρικές δοκιμές με κοκαϊνη κατά τον 19ο αιώνα, θέλοντας να διαπιστώσει τυχόν ευεργετικές επιδράσεις της σε ασθένειες.

Ση συνέχεια το γύρισε στον υπνωτιμό.

Και μετά ήρθε η ψυχανάλυση.

Δεν τόπιασα ρε παστίτσιε

Ρώτα τον Ραούλ Μπράβο. Θα σε κατατοπίσει.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :lol: Ρε εχω πεθανει στα γελια σημερα στο φορουμ!
Αυτο που εννοει ο Bleedin ειναι οτι το επιρρημα γραφετε ετσι: “Παντως” :stuck_out_tongue:

Α,ναι.Ξέρετε είμαι χάλιας στην ορθογραφία και στα γράμματα:p

Αφού είπαμε για coca-coles μας μίλαγανε οι καθηγητές τι δεν καταλαβένετε #-o

Το 1959 (νομίζω) δημιουργήθηκε στις ΗΠΑ ένα think tank, που σκοπό είχε να προβλέψει την ανάπτυξη των υπολογιστών. Κατέληξαν πως τα home PC το 2004 θα είναι όπως το παρακάτω

Από το τότε report, το μόνο στο οποίο έπεσαν μέσα είναι το ότι μέχρι σήμερα χρησιμοποιούμε πληκτρολόγιο και γλώσσες προγραμματισμού,

Γαματο Pc!!!Eχει και τιμονι…δηλαδη αμα βαρεθεις το ιντερνετ πας μια βολτα!!! :stuck_out_tongue:

http://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathciv_1_24/09/2010_356741

That’s mine!

τι αχρηστο υπαρχει σ’αυτο?

Ενταξει ρε συ,προσωπικα δεν με καιει και τοσο.Αχρηστη δεν ειναι αλλα ουτε και η πιο σημαντικη!

Οχι ρε,για το “σερφάρισμα” είναι

8O8O8O
Εσυ με τιμονι κανεις σερφινγκ;

o angus7pl θα ακουσει το νεο δισκο του τανκιαν μετα τη συναυλια των Σκορπιονς.

ρότζερ δάτ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:#-o