Αγαπάμε #3

Πολύ πιθανό, έχει να κάνει λογκίν εδώ και 6 ολόκληρες ώρες.

ρε μην ειστε κασσανδρες

κανει απλα ενα διαλειμμα για να διαχειριστει καλυτερα τις πιεσεις που φερνει η αποτομη δοξα/επιτυχια

εχει να δωσει πολλα ακομα…ουτε για πλακα δεν παιζει να αποσυρθει ακομα ειναι στο 2ο αλμπουμ

αλλα τωρα ειναι η στιγμη που θα φανει αν θα γινει θρυλος ή θα μεινει ενας ολοφωτεινος μεν,διαττοντας αστερας δε

ιδωμεν.

Να δείτε που πίσω από όλες αυτές τις αποχωρήσεις, κρύβεται ο Χόρρορ!

:–

πάντως ο wrong με διέγραψε και από φίλο.άρα μάλλον την έκανε από το φόρουμ.έτσι, για να βλέπετε ποιοί είναι οι ενεργοί χρήστες που μένουν και στα δύσκολα.γι’αυτό ψηφίστε με.:stuck_out_tongue:

ο χορρορ ειναι φαση λιαμ

μουνακια παρτυ κ ναρκωτικα

ο ρονγκ ειναι φαση κομπειν

στην 1η επιτυχα η μανιοκαταθλιψη τον συντριψε κ την εκανε για απομονωση

αλλα μιας κ δεν παιζει κορτνευ λαβ στο σκηνικο , θελω να ελπιζω οτι θα γυρισει πισω στον λαο του ο ρονγκ !!!

παίζει:

[SPOILER][/SPOILER]

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα μλκ ντεκαρντ τι μαλακας πουσαι !!!

αρα αν τον ‘φαει’ η κορτνευ

θα τον βρουμε στραγγαλισμενο 8O8O8O8O

δεν ηταν αυτοκτονια-η κορτνευ τον σκοτωσε !!!

η ιστορια επαναλαμβανεται

(μουνακι χορρορ οτι κ να λες , εγω ψηφο ριχνω στον [B]γκρινιαρονγκ[/B] :lol::lol: )

ώστε έτσι ε?θα το θυμάμαι αυτό…:evil:

εγώ δεν έχω ψηφίσει ακόμη.αν τα πράγματα είναι οριακά, μπορεί να ψηφίσω και τον εαυτό μου.8)

Ε, παιδια και να μην ψεχναμε τα επικα θρεντ που εχω ανοιξει στο Off-Topic, δηλαδης γιατι να εχω μονο ψηφους απο αθλητικοβιους;
Παρτε εδω να χετε(κλικ):
[B][U]Ρεψιμο και Arcturus[/U][/B]
[B][U]HEEEEEEEEEELP (ONLY ΚΑΛΟΓΟΥΣΤΑ)ΑΔΕΡΦΙΑ!![/U][/B]
[B][U]Μαυρος Θανατος[/U][/B]
[B][U]Chat Roulette[/U][/B]

Μικρες Αγγελιες:
[B][U]Ανταλλαζω WoW account[/U][/B]

Αθλητικα:
[B][U]Vieirinha:1 ή 2 αγωνιστικες και γιατι[/U][/B]

Έχει δίκιο ο Bleedin. Να μπει στο poll. Την έχει κερδίσει με την αξία της τη θέση 8) Αν και έχω μπερδευτεί λίγο και δεν είμαι σίγουρη αν τη θέση πρέπει να πάρει η Atene :?

λοιπόν, υπάρχει ακόμη μια θέση.
[B]AntoinetteLyn[/B], [B]Yojimbo[/B] ή [B]otherside88[/B]?

κατά τα άλλα, συνεχίστε να με ψηφίζετε.:country:

εγώ λέω να βάλουμε otherside88 που έχει εξαφανιστεί εδώ και καιρό και to poll να γίνεi big brother, υποψήφιοι για αποχώρηση κλπ.
Horror την έκατσες. :stuck_out_tongue:

απτους 3 παντως μονο ο [B]yozimbo[/B] εχει ζωντανη κ δυναμικη παρουσια εδω μεσα

ασε που θελω να δω πως θα xωρεσει την ιαπωνικη κουλτουρα σε [B]αυτο[/B] το thread

καναν αλλο σοβαρο υποψηφιο δεν εχουμε ρε ?

χορορ μου αρέσει που είσαι υπέρμαχος του πλουραλισμού :thumbup:

Cradleofmaiden, με έχει καλύψει ο λούπιν.
Μου προκαλεί μία ευρεία γκάμα συναισθηματων ταυτόχρονα -απορία, δάκρυα, θλίψη, ευφορία- precious.
Για όλα τα άλλα υπάρχουν οι παραισθησιογόνες ουσίες.

το παιχνίδι έχει μέλλον ακόμη.
σε αντίθεση με άλλους, έχω και καβάτζα την ψήφο μου, την οποία σε δύσκολη ώρα μπορεί να τη ρίξω στον εαυτό μου.:stuck_out_tongue:
αν τώρα δω πως δεν τραβάει η υποψηφιότητά μου, θα αποχωρήσω οικειοθελώς με ψηλά το κεφάλι.8)

πάνω απ’όλα η ευγενής άμιλλα.

[SPOILER]αν και εδώ που τα λέμε, δε θα με χάλαγε να μοιραστούν περισσότεο οι ψήφοι…:ok:[/SPOILER]

Πάντως δεν είναι σωστό για τον τελευταίο υποψήφιο το γεγονός ότι ήδη τα μέλη ψηφίζουν. Είναι σε μειονεκτική θέση. Αυτό πρέπει να ληφθεί υπόψη :wink:

Πως γινεται καποιος να μην ψηφισει Cradleofmaiden?
Θυμαμαι ακομα εκεινο το post που ελεγε “…drummer χταποδι, μπασσο τοτεμ και τι σκατα αλλα ελεγε” και λιωνω στα γελια…

Ντάξει νομίζω ότι έκλεισε η δεκάδα. Εγώ πάντως αυτόν ψηφίζω

Μ’ αρέσει να πονάω γυναικούλες… Τους μένει αξέχαστο :lol: Pls put me on the poll…

Και γω που νόμιζα ότι το κόλλημα με τους υψίφωνους ήταν λόγω έλλειψης…
Αν παρολ’αυτά ισχύει ψάξου εδώ:[B] κλικ[/B]