Με τιμάει ότι

Θα τους αλλάξεις τα φώτα (Α ρε ΗΜΜΥ!)

Εγω δεν οδηγω(ακομα!) αλλα ως συνοδηγος εχει τυχει αρκετες φορες να μου σπασουν τα νευρα επειδη ο αποπισω με το που αναβει το πρασινο αντι να πατησει γκαζει παταει την κορνα. Προφανως πρεπει να εισαι υπ’ατμων στο φαναρι μην περασει μισο δευτερολεπτο και δεν εχεις ξεκινησει…Ε ρε γελια που θα χουμε αν παρω διπλωμα και μου το κανουν αυτο. Χτσυλο!

Βεβαια δεν στηριζουμε ηλιθιες γκομενες που βαφονται ή φτιαχνουν το στρινγκ τους στο φαναρι και περιμενει ο κοζμος ε. Πσοφος.

Θέλω να σε δω όταν θα οδηγάς επί μία ώρα στην κίνηση για να γυρίσεις σπίτι και θα είσαι κολλημένη σε ένα φανάρι που προλαβαίνουν να περάσουν 3 αυτοκίνητα τη φορά, τι θα κάνεις όταν ο μπροστινός θα ξεκινάει με το πάσο του (γιατί ως συνήθως θα βρίσκεται πιο μπροστά από το φανάρι, κόβοντας τη διάβαση χωρίς να μπορεί να δει πότε ανάβει πράσινο)

:slight_smile:

Θα του κορναρω!

Εδιτ: Αν και μαλλον εγω θα ειμαι αυτη που θα πηγαινω πιο μπροστα απ’το φαναρι.
Μ’οποιον δασκαλο καθησεις…

Τον κρισπ λες?

Οχι, αλλον. Ο Κρισπ ειναι Δασκαλος. Με κεφαλαιο δου.

κι εγω θελω να μαθω να οδηγω και να βγαλω διπλωμα και να βγαινω τσαρκα στη σαλονικη! σοφικ θα ερχεσαι εδω να πηγαινουμε βολτες μαζι? θα κανουμε και κοντρες!

Αααααα.Επειδη ειχατε πει δασκαλος ειναι μονο ενας.Δε βαριεσαι

Κατσε διαβασε μαρη ! Μου θες και διπλωμα…

μη μου φωναζεις, παω :frowning: :frowning:

Εγω θελω να εχω γκομενες μπροστα μου στο φαναρι (και ας ειναι και ηλιθιες) πανω σε μηχανακι και να φτιαχνουν το στρινγκ. :expressionless:

Δηλαδη να μην ξαναπατησω Θεσσ.??

με τιμαει οτι μ’αρεσει να φωναζω στα μικρα ανυσπερασπιστα κοριτσακια οπως το φενιατο ? :stuck_out_tongue:

Εγω δεν βαριεμαι, εσυ βαριεσαι μαλλον.

Κοντρες!
Μεταλοζ υποννοεις κατι;

Οχι μωρε, ευθεως το λεω. ΘΕΛΩ να εχω γκομενακια μπροστα μου να φτιαχνουν το στρινγκ τους. :stuck_out_tongue:

^ Σωστα τα λεει !

Πόσο με τιμάει που ανοίγοντας το εργαστηριακό βιβλίο της Χημείας Α’ Εξαμήνου βρήκα ένα κιλό σκονη ανάμεσα στις σελίδες;:-s

Ο freedom κρύβει Ναρκωτικά στα βιβλία του!

εφτιακα ντιπ για τα νατσος! :smiley:

ανοιξα τη μαγιονεζα :expressionless:

που ειδα στον υπνο μου οτι βγηκα με παρεακι απο ροκινγκ?και τα ατομα που θυμαμαι οτι ηταν εκει σιγουρα ηταν το τσιλακι και ο αυτλο…

Αυτους δεν τιμαει :expressionless: