Με τιμάει ότι

Τα ίδια μου έλεγε ένας φίλος μου ο Θάνος (μπλακμεταλάς κι αυτός) και μ’ έβαλε ένα πρωί στις 7 ενώ το ‘χαμε πάρει σερί ν’ ακούσω Hocico και έκανα εμετό, μάλλον καθόλου τυχαίο.

Δεν ξρω αν εννοει Hocico φαση ο Νεκρομειμ. Μαλλον τα πιο φλωρικα θα εννοει με καθαρα φωνητικα, ειναι και ρομαντικουλης σιγα μην ακουει Hocico. Βλεπει και Candy-candy.

οι παλιοί Αποπτύγκμα γονατίζουν σύμπαντα!
Τα τελευταία τους είναι Βανδή με ξένο στίχο.

Ακούστε ρε τους ΘΕΟΥΣ Skinny Puppy να δείτε τι σημαίνει ελέκτρο με @@

Το Welcome to Earth ειναι δισκαρα μεγατονων. Και τα τελευταια νταξει καλουλια ειναι, αμα θελεις να ριξεις κανα γομενακι.

…που όλα αυτά τα electro μου σπάνε τα νεύρα??

Koιτατε δω ωρε!!
http://www.youtube.com/watch?v=Fk5oHfO5nP4

necro καλά τα σπας, 'σσσσ ωραίος.

Χαχαχ εσενα περιμενα να ποσταρεις πραγματικα ε!:smiley:

περασα μαθημα με 5 γραφοντας ο,τι μου κατεβει ενω αλλοι με διαβασμα εγραψαν 6 και 7;

Πολυ! :stuck_out_tongue:

…που μετεφερα τα ψωνια απο το σουπερ μαρκετ μιας γιαγιας της πολυκατοικιας και μετα μου εφερε σπανακοπιτα???(γτ αραγε,ασχετο,ολες οι γιαγιαδες κατι σπανακοπιτες,τυροπιτες κτλ,φτιαχνουν συνεχεια???-οχι πως δεν γ@μησε και την εφαγα σε χρονο dt…)

Με τιμάει το ότι σήμερα τήρησα ένα αξιοπρεπές πρόγραμμα! Για αύριο, δε ξέρω :lol:

Με τιμάει ότι αυριο ξημερώματα φεύγω, βαλίτσα δεν έχω φτιάξει ακόμα, παρόλα αυτά ξύπνησα νωρίς με το άγχος να ετοιμάσω το εμπιθρη μου? Και να χα και κανά μεγάλο… 256 είναι το κακόμοιρο.

Όχι μανο, δε σε τιμαει, τσακισου να φτιαξεις βαλιτσα γιατι φευγεις το πρωι. Και μη χαζοπαζαρευεις απο δω κι απο κει! Βλαμμενε. !

Τον τιμάει και πολύ μάλιστα!ταξίδι χωρίς μουσική, είναι σουβλάκι χωρίς τζατζίκι!Στεγνά πράγματα.


Now playing: Dirty Granny Tales - Inversed World
via FoxyTunes

Διαφωνώ!:stuck_out_tongue:
Με τιμάει που δεν αγγίζω το τζατζίκι?

Οχι βεβαια.

Εσύ είσαι πνεύμα αντιλογίας!#-o


Now playing: Dirty Granny Tales - Inversed World
via FoxyTunes

αχαχαχα!όχι ρε συ!απλώς δε μου αρέσει!

Σουβλακοκουβεντα χωρις εμενα ρε?Δε ντρεπεστε?:stuck_out_tongue:

Ουτε γω τρωω τζατζικι!8)8):stuck_out_tongue: