Με τιμάει ότι

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ8O8O8O
Νταξ έχασα πάσα ιδέα για σένα τώρα!Ο άρχοντας να μην τρώει τζατζίκι???Πάει έχουμε χαλάσει από το πολύ internet…[-X[-X

Έτσι!τιμή και δόξα στον necro!:D:D

Ετσι μπραβο!Η τιμιοτητα ανταμοιβεται!:D:p
Η σωστη ακροατρια των αναθεμα εδω φαινεται!Οχι σαν κατι μερικους μερικους πιο πανω…[-X[-X8)

Τσ,τσ,τσ… Πάει, χάλασε ο κόσμος… [-X


Listening to: Rotting Christ - King of A Stellar War
via FoxyTunes

Σα βρισια ακουστηκε αυτο του Νεκρο.

Ειπαμε μερικες φορες προτιμαμαε σοσ αλλα οχι και “δε τροω τζατζικι”,ειναι χοντρο8O

αχαχαχα!ευχαριστώ!ευχαριστώ!(ακούς angel_death?:D)
Πάντως ρε παιδιά σοβαρά δεν μπορώ να καταλάβω τι ωραίο υπάρχει σε αυτό το πράγμα!βρωμάει!:?

:frowning: Μη μας το χαλάς!

Δηλαδή εντάξει δεν υπάρχει αυτό σήμερα!Ούτε εγώ τρώω με τους τόνους το τζατζίκι αλλά πρέπει να υπάρχει μέσα σε ένα σουβλάκι.Τα υπόλοιπα είναι υποκατάστατα.

Εδιτ: Βρε άντε άκου Her και παράτα μας!


Now playing: Dirty Granny Tales - King Of Ants
via FoxyTunes

Κι εντάξει, να είσαι στην Κρήτη, να πεις, δεν γαμιέται, θα πάρω με γιαούρτι, αλλά όχι και δεν τρώω τζατζίκι! Βλάσφημοι!


Listening to: Rotting Christ - King of A Stellar War
via FoxyTunes

Ουγγαρεζα φορ δε γουιν ρε.Η μαλακια ειναι οτι εχει μονο προς βορρα ουγγαρεζα, δλδ Αθηνα,Λιβαδεια,Λαμια δε βρισκεις ευκολα.Απιθανα δηλαδη να βρεις.Απο Λαρισα και πανω.Μια φορα ειχαν κανει λαθος και μου ειχαν βαλει στα πιτογυρα τζατζικι και επειδη πειναγα απελπιστικα το εφαγα (ομολογω πως δε με χαλασε καθολου μια χαρα ηταν) αλλα γενικα δεν μου αρεσει.

Necro δεχόμαστε επίθεση!κάνε κάτι!:lol::lol:
Είναι τιμή μας και καμάρι μας που δεν τρώμε τζατζίκι!τέλος!!8)

Ουτε γω τρωω τζατζικι.Ελα ρε Νεκρο παπαροζουμη!

To τζατζίκι είναι είδος μπαλαντέρ.
Απαραίτητο στο πιτόγυρο, περιττό στο πίτα-καλαμάκι (πίτα-σουβλάκι για τους θεσσαλονικείς). Οπότε το αν θα μπει τζατζίκι εξαρτάται αποκλειστικά από την όρεξη/παρόρμηση της στιγμής…8)

Ποια τιμιότητα φίλε νέκρο? Τι λες?
Δεν τρως τζατζίκι. Τελεία.
ΤΙΜΙΟ είναι να προσπαθείς να κάνεις καμάκι και να βρωμάς τζατζίκι από τα 10 μέτρα. Αλλά εσύ δεεεν.

Η μάνα μου όποτε τρώω τζατζίκι δε μ’ αφήνει να μπω στο σπίτι.

Αλλη μια αποδειξη οτι ο Νεκρο ξερει απο καλο λαδι. :smiley:

Στις απλες περιστασεις τον τρωμε τον γυρο με ουγγαρεζα. Στις ΤΡΟΥ και θελοντας να κανουμε χυδαιοτατο καμακι, με τζατζικι.

Παρεπιπτωντως, οσοι ειστε απο την Λαρισα και κατω, δεν δικαιουστε να μιλατε για τετοια υψηλα δειγματα της ανθρωπινης γαστρονομιας! Πως να το κανουμε, εχετε ελλιπεστατες παραστασεις! :stuck_out_tongue:

Πως φαίνεται ότι δεν ξες από Αθήνα.
Αναμμένα κάρβουνα. Απο κείθε μαθαίνεις μπαλίτσα.

Eννοειται οτι δεν ξερω απο Αθηνα! Αλλα ξερω ενα πραγμα: Mπουτσα, μπαλα και καρατε.

…που αντι να αναλυω την αντοχη του σιδηρου και λοιπες μαλακιες, εχω δει 8 επεισοδια Τοπ Γκηαρ σημερα? :expressionless:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!Αντε να ερθει ο ιουνιος να βγουν τα καινουργια επεισοδεια!

Απο φθινοπωρο ελεγε αυτο που ειδα. Μου’πανε πως ηταν το τελευταιο σο φαρ, αλλα δεν παιρνω κι ορκο. Ηταν αυτο που καναν κατι διαγωνισμους με κατι Γερμανους παρουσιαστες. Τα φωτα σου