Με τιμάει ότι

Τα φωτα μου ε?:lol::lol::lol:

Μπα στο τελευταιο μεχρι τωρα τρεχανε στο βιετναμ με κατι σαραβαλα μηχανακια!
Αυτο που ειδες ειναι το τελευταιο της series 11!Αντε τυχερε εχεις να δεις και μια ολοκληρη σεζον ακομη!

…μιας και λειπει η κοπελια απο το σπιτι εχω κατσει και μαγειρευω εγω κιμαδες μπριζολες και μακαρονια και γενικοτερα κανω την καλη νεκοκερα;;;;

ότι είμαι όρθια ακόμη και ότι δε κρύβομαι πια.

Ακόμα κι εγώ που δε γουστάρω να ασχολούμαι με αυτοκίνητα (ωραίος μηχανολόγος :lol:), προσκυνάω Top Gear. Είναι και οι τρεις Θεοί, και η παραγωγή της σειράς είναι απίστευτη.

Δεν έχω δει πολλά, αλλά είχα πάθει πλάκα με ένα special που είχαν κάνει σε μία έρημο στην Αφρική. :bow:

Τέσπα, ναι, σε τιμάει. Αντοχές και μαλακίες. Κάποτε είχαμε κάνει κάτι τέτοια αλλά… :roll:

Με τιμάει που κάθε μήνα μου έρχεται μήνυμα στο κινητό πως αν δεν πληρώσω το λογαριασμό θα μου το κόψουν; :lol:

ΧΘες ειδα ενα σπεσιαλ στο Βορειο Πολο. Επαθα τη πλακα μου.

Και βρηκα και το Youngs Modulus του σιδηρου :stuck_out_tongue:

Ολα τα λεφτα η χεστρα στο toyota hilux!:lol::lol::lol:

ρε, τη φατσα του Κλαρκσον οταν τον εριξαν στο νερο την ειδες? Παιζει να’ταν ο απολυτος τρομος/κενο

με τιμαει οτι σημερα δεν ηπια τιποτα αλλο εκτος απο νερο και δεν καπνισα τιποτα αλλο εκτος απο gauloises, ευχαριστω.

…περα απ το Φενριζ μου λενε οτι μοιαζω και στον Τσακωνα?#-o#-o:-k:-k:-k

:lol3::lol3::lol3::lol3:

EΛΕΟΣ ΡΕ ΒΑΓΓΟ!

νταξει πρεπει να εχει μεγαλη φαντασια αυτος που στο ειπε παντως :stuck_out_tongue:

Ειμαι σιγουρος οτι εχεις δικιο αν και δεν θυμαμαι ακριβως την φατσα του εκεινη τη στιγμη!

Τσέκαρε μπας και ΕΙΣΑΙ ο φενριζ πλάκα πλάκα.

…έχω 9 διαφορετικούς καφέδες στην κουζίνα μου;
:roll:

:lol::lol:

Θα επρεπε να σε τιμαγε αν ισχυε.:smiley:

Πλακα πλακα ειχα ενα καθηγητη στο γυμνασιο που του εμοιαζε.

με τιμαει τ οτι εκλασα σημερα στ λεωφορειο κ με σατανικη συμπτωση μια κοπελα λυποθημησε 2 φορεσ?

αυτό είναι θαύμα.Το ανέφερες στην επιτροπή θαυμάτων?

Που μενεις ? Καφεινομανης εδω !

Αμα σε τιμαγε θα ειχες προβλημα.:stuck_out_tongue:

Χθες βράδυ που δούλευα, έβαλα 3 κομμάτια Faith No More στη σειρά;

μα φυσικα και σε τιμαει:!::!::!: