Ραδιοφωνικοί σταθμοί

Έλα μωρέ… Που ακούτε μουσική στη δουλειά κ μιλάτε κιόλας… Τί να λέμε κ εμείς… :?

γιατί είναι κακό το trendy rock??

good point :thumbup: εγώ σπίτι δεν ακούω καθόλου ραδιόφωνο και στον υπολογιστή δεν ακούω ποτέ ιντερνετικούς σταθμούς αφού έχω ένα σωρό κομμάτια στον υπολογιστή.

Έχεις δοκιμάσει το hidemyass.com?
8)

στη θεσσαλονικη 2 ειναι οι σταθμοι: 104.7 (rock radio) και 105.5 (1055 rock) απο κει και περα τιποτα. και δεν λενε και πολλα η αληθεια ειναι… οποιος ξερει ας πει κανεναν καλο online σταθμο με λιγο πιο σκληρους ηχους…:wink:

E, απλα δεν ειναι και πολυ …rock!:stuck_out_tongue:

απλα και μονο ατλαντις!!!

και για ενημερωση 902!!! :wink::wink::wink::wink:

Έτσι!!! :smiley: :smiley: :smiley: 8) (εκτός απο 8-10 το απογ. τις καθημερινές! :stuck_out_tongue: )

Best ειδικά βραδυνές ώρες στο αμάξι όταν αναλαμβάνουν G.Pal., Γιώργος Σεράγος ή Ανδριανός Παπαδέας…γαμάτες μουσικές για οδήγηση στην πόλη…

Ατλαντίς!

Τι ατλαντίς και βλακείες μου λέτε

Λοιπόν προτείνω 3 σταθμούς

Στο Κόκκινο πολύ καλός σταθμός αν και έχει και πολιτικές μουσικές κάνει πολύ δυνατές εκπομπές μουσικές

Captain Jack
Απλά τα σπάει μάγκες όποιος γουστάρει καλή μουσική Ελληνική και Ξένη τον ακούει

Και ένας γαμάτος διαδικτυακός σταθμός
Ο γνωστός heavy metal radio

http://www.heavymetalradio.com/

Για όσους γουστάρουν καλή μουσική

:slight_smile:

Μέσα:):!:

Στον atlantis έχετε πετύχει την εκπομπή του (γνωστού κ μη εξαιρετέου) Κώστα Μυλωνά; Τώρα την ακούω κ πρέπει να ομολογήσω ότι το’χει… :slight_smile: Γενικότερα οι εκπομπές του σταθμού μ φαίνονται λίγο σαχλές πάντως.

εγω ακουγα red αλλα οταν αρχισε καθε μερα να παιζει τραγουδια της katy perry(i kissed a girl κ.τ.λ) ξενερωσα και ο rock.fm παιζει τα ιδια τραγουδια καθε 2 ωρες

Ισχύει. Δύο σταθμοί αξίζουν μόνο:

Εν Λευκώ 87.7
Στο Κόκκινο 105.5 (όταν δεν έχει δελτία ειδήσεων ^^)

Και αουτσάηντερ:

Δεύτερο Πρόγραμμα 103.7

Και ο Freedom 88,9 παιζει ωραια τραγουδακια…

το καλο με τον ατλαντις ειναι οτι δεν εχει τη σοβαροφανεια που εχουν οι αλλοι σταθμοι αν εννοεις αυτο σαχλες… ειναι παρειστικος σταθμος και γενικως ειναι στο κοσμο τους ολοι:) αλλα εκπομπη σαν της Στελλας δεν νομιζω οτι υπαρχει στο ελληνικο ραδιοφωνο!!! στο ραδιοφωνο, οχι σε internetικους σταθμους!!!

Ενα σταθμο ειχαμε και επαιζε καλο συγχρονο ροκ και εφυγε απο το ραδιφωνο, γιατι δεν τον ακουγαν οι ελληναρες δεν ξερω…?!
Ειναι internetικος τωρα και μιας και εχει μπει το ποπ-ροκ απο πισω εδω και αρκετο καιρο, ελπιζουμε μηπως επιστρεψει στο ραδιοφωνο…

http://hijack.gr/

1055 Rock Thessaloniki .-

ναι αυτό!
Για αυτό έχω καιρό να κάτσω να ακούσω ραδιόφωνο… απο δω και πέρα ακούω ό,τι θέλω στο μπ3 μου!

Αυτό, ακριβώς όμως! Ωραίος ο Μάνος! Μόνο αυτοί οι σταθμοί δεν παίζουν τα ίδια και τα ίδια, επίσης έχουν μαζέψει τους περισσότερους καλούς ραδιοφωνικούς παραγωγούς.

Γενικά προσπαθώ όταν μπωρώ να ακούω αλέγκρο μα με τρόπο καθημερινές 11-12 το πρωί στο κόκκινο, και κατά τ’άλλα κάνω ζάπινγκ ανάμεσα σ’αυτούς τους σταθμούς.