Παιδικές εμπειρίες

Τραυματικη εμπειρια γι’αυτους επομενως…!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΑΞΙΟΣ μου είπαν αν πρόσεξες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για την κοπελα θα το ειπε ο θειος σου, οχι για σενα, sorry to let you down… :stuck_out_tongue:

Για την κοπελα θα το ειπε ο θειος σου, οχι για σενα, sorry to let you down… :P[/quote]

Λες να γούσταρε το κοριτσάκι το θείος μου; Κι αυτό παίζει…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Εγώ άλλωστε προτιμούσα τη θεία μου από το κοριτσάκι
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτο προσπαθουσα να εκμαιευσω τοσην ωρα… Ιδου το λαμπρο παραδειγμα οτι απο μικρος ειχες λαθος προσανατολισμο, και σου βγηκε και στην μουσικη αυτο… :stuck_out_tongue:

Αυτο προσπαθουσα να εκμαιευσω τοσην ωρα… Ιδου το λαμπρο παραδειγμα οτι απο μικρος ειχες λαθος προσανατολισμο, και σου βγηκε και στην μουσικη αυτο… :P[/quote]

Ποτέ δεν ήμουν του ίσιου δρόμου εγώ…

Μπράβο Τελη…Ειπαμε όξω οι NoRMAL ,οι ίσιοι και ΕΥΣΤΑΘΕΙΣ…με καλούπια στα μυαλά…
Αμα δε ζείς τα ΠΑΘΗ σου,ασε με να κάνω λάθος,μη παριστάνεις το ΘΕό, ε τότε πως θα πορευθώ,Σακάτης ρακένδυτος και με ενδοσκοπικά ψυχικά χαρίσματα…σε ΜΕΓΑΛΟΚΤΙΣΤΑ ΜΑΝΤΡΙΑ…να βελάζω ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ…
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ…Μόνο με τη τρέλλα και τη κορδέλλα πάς μπροστά ,τη σήμερον ημερα… :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ξεστρατίζοντας απ` το κοπάδι ,ως ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΒΑΤΟ…
γιατί αλλιώς μπορέι ,να δείς μέχρι και τη σκιά σου να φεύγει… Good Buy…και fade to black your life…Διάλεξε life- style…

Να πω κι εγω ενα τραγουδι; Τοσα ειπες εσυ…
Πες μας τι πιιιιιινεις εσυ και δεεεεεεεεν μας δινεις… :roll:

Βυσσινάδα και Σουμάδα

AAAAAAA Σοφάκι συνηθισμένη ερώτηση καθημερινά με ρωτούν και οι ΓΕΙΤΟΝΕΣ,οι ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ,οι ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ, οι ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ…κτλπ…
Η ΣΥΝΤΑΓΗ
Κάθε πρωί χτυπώ…στο μπλέντερ
1 μέρος γρέζια
100 γρ, ξύσμα λεμονιού
2 μέρη ΒΑΛΣΑΜΙΚΟ
προσθέτεις τρίμα από British Steel
αιματοβαμμένη ρίζα Root-Αμαζονίου -Sepultura
και προσθέτεις ΧΟΝΤΡΗ ΣΜΥΡΙΔΑΛΟΙΦΗ γιά ΡΕΚΤΙΦΙΕ κινητήρων εσ.καύσεως

ΕΙναι ένας ΠΟΛΤΟΣ πλούσιός σε ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΙΧΝΟΣΤΟΙΧΕΙΑ ,που βοηθούν τον ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ,να είναι πάντα σε ΟΡΓΑΣΜΟ…
Δε χρει’αζεσαι άλλα υποκατάστατα ,ούτε Βιάγκρα…
ΠΡΟΣΟΧΗ : Δε το πίνεις…Το κάνεις ΤΟΠΙΚΟ ΕΜΠΛΑΣΤΡΟ…
Thanks και θα με θυμηθείται…300% αποτελεμσατικότερο από το ΜΟΥΡΟΥΝΟΛΑΔΟ που πίναμε μικροί… ΟΕΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ>>ΟΕΟ…ΟΕΟ

Γαμωτο δεν εχω λεμονι.

Μα η Ελλάδα είναι η Χώρα των ΜΠΑΚΑΛΗΔΩΝ,ΜΑΝΑΒΙΔΩΝ…ΤΣΟΠΑΝΙΔΩΝ…
Σίγουρα θα βρείς…
Πάρτε και ένα καλό link στα links ,γιατί ΕΛΛΑΣ-ΙΤΑΛΙΑ συμμαχία και τελευταίοι στην Ευρώπη…

eee… eisai sigouros vre RAINBOW oti mono auta pineis???

xa.ax.a…xa…a :lol: :lol: :lol: :lol:

Ώπα, δικός μας είσαι… Βάλε και ένα κατέβασμα καπακιού και μια μεταλική φλάντζα να ανεβάσουμε λίγο συμπίεση…

Λεπόν το μυστικό γιά να πετύχει είναι το ΡΕΚΤΙΦΙΕ…
Δράκος …τελεία και παύλα…και βγαίνεις με γυαλισμένα χιτώνια,έτοιμα να βομβαρδίσουν τις 16 βαλβίδες ,και τα διπλά κοκοράκια με τους εκκεντροφόρους…
Το XLR 250 ,φίλε Powerslave,το άνοιγα μέχρι κάρτερ…και του άλλαζα τα σαπισμένα από σκουριά εντόσθια by hand… :lol: :lol:
Οn foot,δηλ… στο γόνατο έκανα τα τριψίματα και έσφαζα με τα αλενόκλειδα και τα γερμανοπολύγονα της facom… τα σπασμένα κολαούζα ,που δακρυζε επειδή ,δε φορούσε φλάτζα απ` τη μάνα του…8O
ΣΚΕΤΗ ΦΛΑΤΣΟΚΟΛΛΑ…straight the steel…The anvil & the hammer…

Δράκος? Ντάξει πλάκα μας κάνεις… Μάκρια και αλλάργα!
Τώρα για το XLR σου τι να πέις ΟΚ! Χαλαρά! Αλλά ακόμα και οι πολλάπλές του τύπου είναι τις πλάκας! Δλδ η τεχνική κολλάω πλακάκι και βάζω τους κουρμπαριστούς όπως να 'ναι για να χωρέσουν με 9 κιλά κολλίσεις τι είναι? Μαγκιά? Και να αλλάζεις βαλβίδες ανακύκλωσης κάθε 1000 χλμ… Δεν τρώω τα $$$ μου σε στρακαστρούκες καλύτερα!
Άσε γιατι με κάνεις και κολλάω τώρα και θέλω να στείλω για reprofile τα εκκεντροφόρια μου με 292 και 10! Πάνε τα λεφτά μας εεεεε!

ego apektisa mia travmatiki empeiria prosfata…ton agapo, alla me kourazei me afta pou grafei. ton theoro eksypno, alla me kourazei. poly mpla, mpla, mpla kraxto kai ypervoliko…sorry vre RAINBOW…alla you are too much for me! min me pareksigiseis, de se antipatho…katholou malista…alla an sou evaza mia fatsa, na, tha sou kollaga afti tou agamemnona apo to fame story, pou eno einai sympathitikos, einai too much stis ekdiloseis tou kai prosopika me agxonei otan milaei…nomizo oti exei pathei kompla to diafragma tou kai sto epomeno lepto de tha mporei na anapnefsei…kapos etsi niotho kai me sena… :frowning:

Θα προσπαθήσω να γίνω καλό παιδί τότε καλή μου φίλη… :cry: :cry: :cry: :cry:
Θα γίνω όπως όλοι (με λοβοτομή),και θα προσπαθήσω , να γράφω με ΣΕΜΝΟΤΗΤΑ & ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑ…thanks γιά τα καλά σου λόγια… :wink:

ma eisai kalo paidi…thelo na pistevo…aplos emena me kourazeis…oi alloi se latrevoun.fainetai…opos eipa you are too much for me. way too much! :frowning:
kefalaia kai ateleiota posts kai mpla, mpla, mpla…i m sorry. xorizoume! :cry:

Μετά τη χυλόπιττα ,σε γουτάρω ακόμη…πιό πολύ…
Θα προσπαθησω να σε ξανακερδίσω,με τη λακωνικότητα μου…χωρίς μπλα…μπλα…baby… :cry: