Παιδικές εμπειρίες

Χριστινάκι μπαίνεις φορτσάτη, γι’αυτό σε γουστάρω βρε! Έτσι, ν’ανανεώσουμε και την συλλογή λόγω άνοιξης, πως θα μας βρει η καινούργια σαιζόν, με τα παλιά? Τσου τσου!

ax…anoiksi…i kalyteri epoxi gia erotes…oxi mono gia shopping! genikos gia ananeosi, arketa me tin mountada tou xeimona. na erthei kai to kalokairaki na kanoume kana taksidi…pros nea yorki an ginetai glykeia mou…

Τοο much…too many words…Πόσο πάει το μστσάκι ο μαιντανός???
-1Ευρώ…
-Τοο much και μιλάμε ο τύπος είναι και πολύ ματσό…όσο και ένας πελώριος μαστός…
Ωστε φίλη tinkerbell,βγάζεις και τα άπλητα στη φόρα…Για΄συλλογή μας έχετε τους άντρες ,όπως η φίλη σου το Χριτινάκι,με το ΑΛΛΟΘΙ της ανανέωσης και της ερωτικής Ανοιξης…Αυτά τα λέτε γιατι δε έχετε βρεί το ΜΑΣΤΟΡΑ σας…να σας αλλάξει τους γλόμπους… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
και μάλλον γουστάρετε να ρουφάνε κάποιοι το αυγουλάκι τους και να κάνουν τουμπεκί σα ψιλοκομένο πατσά…Βρε μπας και είστε εδω πέρα όλες ξανθιές… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rainbow, Πήρες το μεγαλύτερο νούμερο ατσαλόπροκες, το δυνατότερο σφυρί και με ένα χτύπημα στην κάθε μια κάρφωσες ό,τι υπάρχει σε ακτίνα 15 χλμ…

αίμα δάκρυα και ιδρώτας…

[size=7]WHO WANTS TO SCREAM???[/size]

Eλα βρε Μάκη και σύ…Τα κορίτσια είναι αρκετά έξυπνα να καταλάβουν ότι απλά τα πειράζω ,γιά να μου αντεπιτεθο’υν…Δεν έχω κακιά πρόθεση ,ούτε να παρεξηγηθεί καμμιά τους…Χαβαλές να γίνεται…ΑΛλωστε είπαμε ,δεσμεύτηκα ότι θα έιμαι καλό παιδί… :wink:
Καλό ταξείδι στη Θεσ/νίκη… και από βδομάδα κανονίζουμε ,γιά Τέξας:D

mpla, mpla, mpla…MPLA MPLA MPLA MPLA… :smiley: :smiley: :smiley:

Ναι είναι γεγονός… Η φίλη RAINBOW μας τα έχει ζαλίσει! Είσαι τραγική! Σταμάτα!

i alli travmatiki empeiria pou eixa einai tote pou oi goneis mou mou ekanan plaka oti tha metakomisoume sto eksoteriko kai mono pou den katourithika apo tin xara mou…amesos meta mou eipan oti mou ekanan plaka kai patisa kati klamata…vevaia xronia argotera pira tin ekdikisi mou…twice!!! ki epeidi prepei na tritosei to kako gia na kleisei o kyklos…tinkerbell, esy den exeis enan ksaderfo sou sti nea yorki? :smiley:

Tinkerbell μπορεις να βγαλεις την φωτο μου που εχεις σαν avatar σε παρακαλω ? Αϊντε για να μην τα παρω !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι ρε Χριστινάκι, κι έχω και σ’άλλα μέρη του κόσμου αν ενδιαφέρεσαι!

Αντρέα μου δεν μπορώ αγάπη μου, είσαι πολύ ωραίος άντρας και θα παραμείνεις στο avatar για να το βλέπουν όλοι!

Ναι τέτοια να του λές…

Ναι τέτοια να του λές…[/quote]

Tην αληθεια λεει μωρη θανασω .

vasika den tin vgazeis tin photo tou, pou exei paliosei, na valeis tin prosfati tou, pou einai akoma pio oraios? 8O

Ναι είναι γεγονός… Η φίλη RAINBOW μας τα έχει ζαλίσει! Είσαι τραγική! Σταμάτα![/quote]
Εγινε φίλε powerslave…είσαι ο μόνος που με αναγνώρισε…Ειμαι μιά ψηλή ,αθλητική,καστανή με μπλούζα Priest…Παίζω βόλευ στις Τζιτζιφιές και λατρέυω τα άπλητα μουσμουλα και τα πατσατζήδικα,ψιλικατζήδικα…
Εχω εισόδημα το μήνα 54Ευρώ (επίδομα αναπηρίας Μετοχικού Ταμείου Στρατού) +103,23 από τη Πρόνοια ,λόγω βαρυάς διανοητικής καθυστέρησης από τους πολλαπλούς ημερήσιους εγκε-φαλικούς οργασμούς…με όσα βιώνω γύρω μου,…
Hobby μου ,να κυνηγάω στα μαγαζάκια που στήνουν τα λαμόγια στις γειτονιές, και τους Ελληνες πολιτικούς ,γιατί πάσχουν όλοι από Δεινοσαυρήτιδα,και κληρονομικοκρατία…
Κανείς τους δε παρευρύσκεται σε συναυλίες metal ,παρά μόνο σε πανυγήρια ,βαφτήσια και σκυλάδικα…μαζί με τσοπάνιδες…
μπλά,μπλα…μπλα…καλή βδομάδα Χριστίνα…Τι λες θα τα ξαναβρούμε,???

-Ο ΑΝΤΡΕΑΣ αδηκείται στη φώτο,γιατί απλά είναι ένας Ολύμπιος Θεός… :wink:
Τώρα θα του τη πέσω ,γιά να σας αποδείξω,ότι ΕΙΜΑΙ και η ΠΡΩΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ…του φόρουμ και θα τις σβήσω όλες …τις άλλες…Αλήθεια έχεις σχέση με ισολογισμούς??/και δε το ξερα…??Ουάου…

Ρε Νανσούκα δεν βάζεις μια πραγματική φωτό του Ανδρέα που είναι και όμορφος, στη θέση του γραφικού βλαχομαερικάνου με το βαμμένο ξανθό μαλλάκι, που προσπαθεί ανεπιτυχώς να αντιγράψει τον Tempest;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Ανδρέα my friend δεν είναι δυνατόν να αποθεώνω και εσένα και τον Bon Jovi…[/size]

Βρε Τέλη μου, δεν έχω και μια φωτογραφία του Joey πρόχειρη, αλλιώς θα τον έβαζα αυτόν! Βεβαίως ο άντρας της ζωής μου είναι άλλος, αλλά δεν έχω βρει ακόμα τον τρόπο να μεταφέρω την φωτογραφία του γιατί είναι πολύ μεγάλη… :cry:

Ποιος είναι ο Φασούλας;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ποιος είναι ο Φασούλας;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

oxi…o konstantinos karamanlis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ημουν 5 χρονων στο χωριο μου οταν εγινε. Στο πανω σπιτι που ειχαμε μονο τις κρεβατοκαμαρες δεν υπηρχε τουαλετα οποτε τη νυχτα ανεβαζαμε ενα κουβα και τα καναμε εκει, αν τωρα μας ερχοτανε να αφοδευσουμε πηγαιναμε στο κατω σπιτι. Συνηθως καθε πρωι οποιος ξυπναγε πρωτος αδειαζε τον κουβα στο χωμα, μια μερα ειχε παει μεσημερι και κανεις δεν ειχε αδειασει τον κουβα, οποτε τον ειδα εγω γεματο και προσπαθησα να τον κατεβασω, ηταν βαρυς ομως για ενα 5χρονο και ετσι βγηκα στο μπαλκονι, σηκωσα τον κουβα και τον αναποδογυρισα . Αυτο ομως που δεν ειχα προσεξει ηταν οτι στην αυλη εκεινη τη στιγμη ηταν η γιαγια μου με αποτελεσμα τα κατουρα ενος γεματου κουβα να περασουν ξυστα απο διπλα της!!!