Λίστες, Λίστες, Λίστες [2010]

Πόσο μου λείπει! :frowning:

υπάρχουν (δες το ποστ του κρισπ) και μετά το πάσχα (όπου λέω να λήξει μια και καλή η ψηφοφορία) θα γίνει και κάτι σπέσιαλ, αν έχουν όρεξη οι χρήστες να συμμετάσχουν.

ΡΟΚΙΝ ΚΟΛΛΕΚΤΙΒΑ λοιπόν.

Εγώ μέσα πάντως. :slight_smile:

αυτό σου έλειπε :stuck_out_tongue:

Τι αηδίες είναι αυτές που βγάλατε ρε. Δεν έχετε ιδέα. Motorhead ρε!

To καφε ανθρωπακι με τον κλαυσιγελω. Καποιος!

[SPOILER][/SPOILER]

Σε σχέση με το υπερ-hyped Kvelertak πάντως, εμένα ακόμα και ο 20ς δίσκος των Motorhead πιο εμπνευσμένος μου φαίνεται.

Φίλε, μη μου συγκρίνεις τους γυαλισμένους με δήθεν hype και όνομα γλωσσοδέτη, με τους Motorhead.

χεζι μεταλ για παντα!!
αθανατο και ελληνικο!

Γελάω σα το χάχα μια ώρα τώρα με όλες τις ανθολογίες που γράφονται στα σχόλια για τα καλύτερα της χρονιάς από τον οχετό του διαδικτύου (fb), ο κάθε πουθενάς απέκτησε και άποψη να πούμε, σκατά στις σελίδες κοινωνικής δικτύωσης, φόρουμ και πάλι φόρουμ, και πιο δημοκρατικό και πιο δεοντολογικό…

καλό σας βράδυ :slight_smile:

Να απαντήσω στα ειρωνικά σχόλια των “ψαγμένων”. Μετά από 10-15 χρόνια που τα συγκροτήματα των 70s-80s θα έχουν αποσυρθεί, Motorhead και Priest θα ψάχνετε να ακούσετε και όχι την κάθε περιστασιακή με ημερομηνία λήξης μουσική όπως post rock, metapost rock, metapost rock++, electrogoth, drone (μπουρμπουλήθρα metal), industrial και λοιπα…

Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum