Αστεια περιστατικα σε συναυλιες

οτι παραξενο και αστειο εχετε δει σε συναυλιες στην Ελλαδα ΑΛΛΑ και στο εξωτερικο.

σαβουρες, μπουκαλια να πεφτουν πανω σε κεφαλια, ντραμστικς να σκανε σε μαπες, 'καταλαθος΄ μπουκετα στο πιτ, αρβυλες στο κεφαλι, τυπακια να κανουν στειτζ νταιβινγ και να πεφτουν στο πατωμα . . .

Ελα διώξτε τον. είναι ΕΜΠΑΘΗΣ.

Βασικα δεν ειναι ουτε αστεια, ουτε παραξενα, σε καθε συναυλια γινονται…

βασικα οτι πιο γελοιο μου εχει συμβει ειναι η χοντρη που εσκαγε μπουκετα στους annihilator :smiley:

Ναι πράγματι ήταν απίστευτη η τύπισα. :lol: Την έχω σε βίντεο απο ψηλά :stuck_out_tongue:

Αν ποτε ανοιξεις τοπικ ‘‘πιο μυρωδατα μπουκλετς σε αλμπουμς εβερ’’ στις ‘‘Κυκλοφοριες’’ να το ποσταρεις,ναι.

Μαλάκα, είναι μερικά που μυρίζουν απίστευτα!

Ισχυει.Μυριζουν εργοστασιακη μανουλα<3

το πατσουλί που είχε δίσκος της Madonna δε το φτάνει κανείς…

και συνεχίζοντας το οφ τοπικ.
τα δυο(!!) βιβλιαράκια του precambrian που είναι πλαστικοποιημένα μυρίζουν απίστευτα…
δεν είναι οτι είναι όμορφη η μυρουδιά…αλλά είναι πολύ εθιστική.

πο εσυ εισαι εκεινος που εχει στο youtube το ultra-motion? χαχαχα τρωω και εγω μερικες καλες σε αυτο το βιντεο :smiley:

Το 2003 σε συναυλια Rotting Christ(Υδρογειος),εβλεπα εναν τυπα να βουταει στο κενο απ την σκηνη χωρις να εχει αρχισει ακομα το live,φωναζοντας Οbituary ρεεεεε…δειχνοντας το λογοτυπο των Crossover που επαιζαν support:p δεν ξεχνω:p

Εεεμ…εγω στους Dillinger που δαγκωσα το σκαλακι στο gagarin, οπως στο american history, μετα απο αποτυχημενο σερφαρισμα…

  1. Στην τελευταία συναυλία των Entombed, είμαι με μία φίλη μου στο πιτ (στο σημείο που τελειώνουν οι πλάτες και ξεκινάει το mosh pit - εντυπωσιακή κοπέλα, τότε ξανθιά), και δίπλα/πίσω/γύρω μας ένας τύπος λιώμα, ο οποίος την είχε δει Καζανόβας. Δεν θυμάμαι μέσα στην έξαψη της βραδιάς πώς έφτασε εκεί το πράγμα, αλλά κάποια στιγμή ανακαλύπτω ότι η φίλη μου έχει την πλάτη στη σκηνή και κοπανάει τον τυπά με ένα παπούτσι (?) στο κεφάλι, συντονισμένα με τη μουσική, αυτός συνέχιζε ακάθεστος το headbanging με το παπούτσι στο κεφάλι, που και που να μας παίρνει το κύμα και να κάνουμε η χαρούμενη τριάδα μόσινγκ, όλα συντονισμένα με τη μουσική.

  2. Τελευταία Walls of Jericho στη σφεντόνα, ο κόσμος πήδαγε από τη σκηνή στο παρκέ! κατευθείαν! 5 άτομα πάνω στη σκηνή, 5 κάτω, να πέφτουν ο ένας στον άλλον! Worst enemy, πες!

Θυμάμαι ακόμη τη μυρωδιά από το βιβλιαράκι του The One. Μαστούρα.
Γι αυτό ο κόσμος αγοράζει cd ρε, τι download και μαλακίες!

καλή χρονιά ποστ πιξ.

πρπει να υπαρχει το θρεντ, καπου εδω ειχα διαβασει περιστατικο που καποιος παρακαλουσε τον Μαστεην να ‘‘γκιβ μι ε πεν πλιζ’’

Ξεθαψα δικο μου λιγο παλιο 8) :smiley:

χαχαχαχα.Και εγω Πολωνος ειμαι αλλα σπανια να μου εχει τυχει κατι τετοιο χαχαααχ:p

Τον Ιουνιο στους Ανθραξ.
Μεσα στο πιτ,ειχα μια τσαντα στην πλατη.Ξαφνικα μπλεχτηκε η τσαντα μου με ενα χερι ενος τυπου και σερνομουν απο πισω του χωρις να μπορω να κανω κατι.Τελικα με καταλαβε και ειμαι εδω μαζι σας! :stuck_out_tongue:

Manowar, μετά την πρώτη συναυλία στο Αγκάθι, πετυχαίνουμε τον Rhino στον μικρό εξώστη που είχε. Δεν είχαμε μαρκαδόρους κλπ για αυτόγραφα, οπότε ο ξάδερφος του ζητάει κάτι για σουβενίρ. Κοιτάει ο Rhino στις τσέπες του και του δίνει ένα γυναικείο τσίπικο ρολόι…#-o