Νέες Κυκλοφορίες 2011

το άλμπουμ λέει. Ρωσία μεριά, τώρα κάνω την 1η ακρόαση…

οκ, το εντόπισα και στο magiska.δεν το περίμενα τόσο νωρίς για να πω την αλήθεια.niiice. 8)

ααααααααα φυγαμε!

η αλήθεια είναι εκεί έξω.

λολ μολις κοιτουσα στο μ. αρκαηβς τη δισκογραφια των jaguar και εσκασε ομοιοτητα με αυτο:

καταπληκτικο εξωφυλλο, μια αρκουδα κι ενα πριονι λειπει.

[B]Light Bearer - Lapsus[/B]

Concept μπάντα του τραγουδιστή των Fall Of Efrafa. Αυτή είναι η πρώτη κυκλοφορία της μπάντας και η ιστορία (την οποία έχει δημιουργήσει ο ίδιος ο τραγουδιστής, επηρεασμένος από το Paradise Lost του Milton, το βιβλίο της Γένεσης και την τριλογία “His Dark Materials” του Philip Pullman) έχει να κάνει με την πτώση του αγγέλου Lucifer από τον Παράδεισο. Σπεύσατε :twisted:!

Leakαρε? Ωραία είμαι περίεργος να δω τι θα κάνουν μετά τους fall of efrafa.

yeap είναι εκεί έξω :slight_smile: οι πρώτες εντυπώσεις πάντως είναι καλές.

2 πρωτα κομματια και εχω μεινιε μαλακας με το ολο feeling…πολυ δυνατο

χμμμ ενδιαφέρον αυτό. Θυμήστε μου τί παίζουν?

ε post φάση θα έλεγα, ατμοσφαιρικό sludge, τέτοια πράγματα…

edit το έχω ήδη ακούσει 4 φορές στα καπάκια απ’ το πρωί :stuck_out_tongue:

Σαν φανμπουδες εφραφα που ειμαστε ,θα ακολουθησουμε πιστα τον δρομο των light bearer !Εντυπωσεις λειτερς.

Άψογο απλά. 4 φορά που το ακούω και έχω κολλήσει άσχημα. Φοβερή ατμόσφαιρα. Ευκολοάκουστο από την αρχή μέχρι το τέλος. Τα μεγάλα σε διάρκεια κομμάτια δεν κουράζουν σε καμία φάση του album. Αρμονικά όλα μαζί.Τελειότης.

στη φάση

Ε βαλε και κανα τιτλο ρε γερακο.

Boris - New Album

ακυρο καντε delete

Το καινούριο boris μην μπείτε στον κόπο να το κατεβάσετε εκτός κι αν σας αρέσουν τα anime soundtrack (<-δεν είναι υπερβολή)

αν μας αρέσουν τα anime soundtrack είναι καλό ή κάτι σαν απομίμησή τους?γιατί ούτε πολύ χρόνο έχω, ούτε πολύ χώρο στο σκληρό. :stuck_out_tongue:

και βασικά τι περιμένουμε να διαρρεύσει το προσεχές διάστημα?

κάτι πυρηνικά στην Ιαπωνία. :!: