Νέες Κυκλοφορίες 2011

Ωραιος ρε Grym !! Σαρωτικοι οι [B]Volcano[/B] !! :thumbup:
Το ‘‘Shine in the dark’’ μου εφερε στο μυαλο Firewind του ντεμπουτου. :bow:

Χαχα
Ήμουν σίγουρος ότι θα σου άρεσαν, ειδικά σε σένα! 8)
Η πλάκα είναι οτι από χθές που πρωτοάκουσα το δίσκο, μέχρι σήμερα το χω ακούσει 6-7 φορές τουλάχιστον! Ειδικά ορισμένα κομμάτια είναι κολλήματα \m/

Νεο κομματι απο το Heavy Rocks 2!

new mount fuji doomjazz corporation (anthropomorphic) :slight_smile:

Αυτό μαλιστα. Όχι σαν την άλλη την ποπίζουσα πίπα…

^ Αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ.

Ελπίζω σε ένα καλό δίσκο γιατί δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με τις τελευταίες δουλειές τους. Μακάρι να μου αναθερμάνουν το ενδιαφέρον.

Ποια είναι η ποπίζουσα πίπα? HELLO, για BORIS μιλάμε.

Μια χαρά το κομμάτι.

μια χαρά ήταν πάντως το τελευταίο τους. οκ, κάπου ίσως κουράζει, αλλά έχει μέσα κάποιες επικές στιγμές. εγώ το βρήκα προοδευτικό.
και σαφέστατα πολύ ωραίο το νέο κομμάτι.

Εντάξει μπορεί να έχεις δίκιο, ίσως λίγο υπερβολική η έκφραση.
Οι Boris είναι από τις λίγες μπάντες που δεν έχουν στεγανά και έχουν πειραματιστεί χωρίς προκαταλήψεις με πολλά διαφορετικά genres σε όλη την μέχρι τώρα πορεία τους.
Προσωπικά όμως δεν μπορώ να τους ακολουθήσω σε όλα αυτά τα βήματά τους.
Ο ήχος του New Album απλά δεν είναι my cup of tea.

Καλά εννοείται, και εμένα δε μου αρέσουν το ίδιο όλα, αλλά έχοντας κατά νου τα πολύ σωστά που είπες, δε μπορούμε να λέμε “ποπίζουν” κλπ.

Έλα ρε Ρεντ Ραμ… Αφού μια ποπ μαλακία ήταν. Δηλαδή αυτά τα ηλεκτρονικά μπλιμπλίκια που περιέχει, μου φαίνονται απάλευτα.

Τους λατρεύω τους Μπόρις, συμφωνώ σε όλα όσα λέτε με τον Μπρέιν Ντεντ, αλλά εντάξει όταν βγάζουν μαλακίες, δεν γίνεται να μην τους κράξεις.
Αν οι Τουλ δηλαδή βγάλουν τσιφτετέλια στον επόμενο δίσκο τους, εγώ θα πρέπει να κάνω κωλοτούμπες επειδή είναι οι ΤΟΥΛ;

Το κομμάτι από νέο άλμπουμ, είναι το κλασσικό ντουμικό Μπόρις κομμάτι που σκίζει τη γη στα 2 και αφήνει υποσχέσεις για μεγάλο άλμπουμ.

Έβγαλαν το 10000 days και δεν έφαγαν αρκετό κράξιμο :stuck_out_tongue:

Έφαγαν κράξιμο από αυτούς που περίμεναν να είναι το επόμενο αρίστουργημα μετά τα Aenima και Lateralus.
Για μένα μάλλον είναι ο κορυφαίος δίσκος του 2006, μαζί με τα CotB από Om και Rio Grande Blood από Ministry.

[SPOILER]Και εντάξει, μεταξύ μας τώρα, και τσιφτετέλια να βγάλουν εγώ θα πάω πρώτο τραπέζι πίστα όπου παίζουν, να πετάω γαρύφαλλα :p[/SPOILER]

Νεο Pentagram.8O8O
Βαλτο μερια…

Ακομα εδω ειστε???

^^ Ωραίος ρε! Άντε επιτέλους, κάθε μέρα έκανα σερτς.

Το ακούω τώρα με θρησκευτική ευλάβεια…

:bounce:

fakkk

Jane’s Addiction - End to the Lies
http://www.youtube.com/watch?v=Rxe4CtbMVwg

πολυ καλο…αντε να δουμε και το αλμπουμ τη θα λεει…:slight_smile:

καλη φαση! το τελευταιο χωρις ειβερυ με ειχε αρεσει αντε να δουμε :slight_smile:

'Ελα μωρή μπαντάρα, δεν το 'ξερα ότι βγάζανε φέτος νέο

Τα μαθατε???Αν οχι σας το λεω.
“The Gates Of Slumber” σας λεει κατι??Αν οχι για πηγαινετε στο βαλτο…:wink: