Νέες Κυκλοφορίες 2011

Draconian, A Rose for the Apocalypse, 23 Ιουνίου.

Μπορεί να το αργησανε λίγο, αλλά χαλάλι. Κατά τον Anders (Jacobsson, φωνητικά) θα θυμίζει περισσότερο τις παλιότερες δουλειες του συγκροτήματος και θα είναι το πρώτο αλμπουμ τους μετά το Where Lovers Mourn, αν δεν κάνω λάθος, που θα έχει και βιολι. Περισσότερες πληροφορίες στο οφφισιαλ.

Πολύ πράγμα ρε πούστη μου αυτές τις μέρες και λίγος χρόνος δυστυχώς.

Και νέο Pentagram που στη μία ακρόαση που πρόλαβα, γονατίζει το σύμπαν.
Και νέο Gates of Slumber.
Και νέο Universe217 με κεκτημένες τις καύλες από χθες.
Και μερικά ακόμα που λιώνω εδώ και μέρες και δεν έχω ξεκολλήσει ακόμα (Terra Tenebrosa, Wooden Stake, Graveyard, Weathers και πιο παλιά όπως Amenra).

Δεν προλαβαίνω λέμε!!

Universe 217!!!

πάντως το νέο Universe 217 πρέπει να το ακούσουμε σύντομα…

Δεν το έχω κοιτάξει, εγώ από το σιντάκι το ακούω.
Είναι μόλις 30 λεπτά αλλά προλαβαίνει να σου γαμήσει την ψυχή πολύ πριν περάσουν…

Πού ήσουνα χτες, και τώρα το ψάχνεις σε ψηφιακή μορφή;
Μμμμμμμμ;

Ημουν σχολειο και μετα φροντιστηριο και μετα ημουν για υπνο απο τις 11 και λεφτα δεν υπηρχαν :D.(Αν και λεω οτι υπαρχουν σε αλλα θρεντς :p)
Το Cd πραγματικα θα το αγορασω μολις βρω που υπαρχει διαθεσιμο για αγορα μεσο ιντερνετ!!

Ωραίος δίσκος, ήρθε στο κατάλληλο timing, την ώρα που έψαχνα για κάτι τέτοιο καινούργιο.
Όλος ο δίσκος streaming [U]εδώ[/U].

Μέχρι στιγμής μεγάλη απογοήτευσις το 2011 για μένα. Σε λίγο θα ακούσω τους καινούριους dredg και ψιλοφοβάμαι, τόσο άσχημα πράγματα έχω διαβάσει γιαυτό.

Αυτό που δεν περίμενα εν έτει 2011 είναι τα σχόλια για τους καινούριους Thursday, στους οποίους έχω μεγάλη συμπάθεια, αλλά ειλικρινά δεν πίστευα ότι το χουν ακόμα. Πάρα πάρα πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις απ’ότι διαβάζω. Άντε να δούμε…

Και νέο Heathendom. Γουστάρω.

Πείτε καμια γνώμη για το Battles όταν το ακούσει κανείς καλά.

Περιμένουμε καινούριο album από [B]Cave In[/B] στις 24 Μαΐου.

. . [B]say,[/B] [B][COLOR=“DarkRed”][SIZE=“5”]WHAT?!! [/SIZE][/COLOR][/B]

[B]‎*shels[/B] have finally announced a release date for their new album “[B]Plains of the Purple Buffalo[/B]”. The new record will be released on June 18, 2011 and exactly 4 years to the day since their last album “Sea of the Dying Dhow” was released.

θα το ποσταρω και εδω (σπαμιαρης και καμμενος!)

κυκλοφορησε το παρακατω, ΤΡΕΧΤΕ ΡΕΕΕΕΕ!

Γκαντ-ντεμν :!:

Πότε βγάλανε κι άλλο αυτοί?

Σιγά μωρέ 4 χρόνια έχουνε περάσει από το “Whitehorse”.

Τα 'παμε κι εδώ:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4220&page=68

Δεν ξέρω αν θα σ’αρέσει όσο το πρώτο, αυτό δεν είναι τόσο noise.

Αμην !

Αμην^2 !

Σωστά, απλά εγώ πέρσι το πήρα χαμπάρι από σένα.

Κρίμα για το μη-noise αλλά θα το ακούσω όπως και νάχει.

βγήκε…