Πολιτικός Προσανατολισμός

Περιπου στα ιδια ειμαστε. Εγω ειμαι ‘‘1,5 κουτι περισσοτερο left’’ και ‘‘0,5 κουτι λιγοτερο libertarian’’ απο εσενα. :p:lol:

Εγώ κι ο Νέλσον Μαντέλα :smiley:

[SPOILER][/SPOILER]

Βασικά αυτό.
Δεν νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε χρειάζεται ένα τεστ για να του πει που στέκεται πολιτικά.

You’d be surprised :wink: :wink:

Που να μην είναι 17χρονος και χαμένος στο διάστημα εννοώ…

[SPOILER]
[/SPOILER]

[SPOILER]Θα σας φαω παλιοκομμουνια :p[/SPOILER]

πώς κατάφερες να το πας εκεί πάνω? :stuck_out_tongue:

Απαντησα το αναποδο απ’οτι θα επελεγα κανονικα.

:lol: :lol: :lol:
παιζει να το εκανα και γω αυτο γιατι βαριομουν να κοιταω σε λεξικο για αγνωστες λεξεις

Δε βλέπω και τίποτα ιδιαίτερο στο ερωτηματολόγιο, μερικές ερωτήσεις είναι σχεδόν άσχετες, ενώ στις ερμηνείες των τάσεων γράφει χοντρές μπαρούφες.

[SPOILER][/SPOILER]

Εγώ και ο Δαλάι Λάμα:hippy:

Πως δεν βγήκες εκτός ρε ψηλέ; :stuck_out_tongue:

Πάντως, υπάρει κάποιο διαπιστευτήριο είναι σε φάση facebook ερωτηματολόγιο;

και 'γω επίσης :stuck_out_tongue:

Εχω ξανακάνει παρόμοια τεστ … συνήθως βγαίνω στο κάτω μέρος (Libertarian) αλλά στα δεξια αντιστοιχα περίπου με τα αριστερα που με εβγαλε το συγκεκριμενο. Έχει να κάνει με τις ερωτήσεις που γίνονται απο οσο εχω καταλάβει γιατί έχω λίγο περίεργες απόψεις στα οικονομικά θέματα και σε αυτά τις αγοράς.

Το καλύτερο μου είχε τύχει στις τελευταίες βουλευτικές, που βγήκα στο κατω δεξιά και εκεί δεν υπήρχε κανένα κόμμα … καλά κανω και ρίχνω λευκο :lol:

βαρεμάρα αλέρτ

Γενικά βλέπω παίζει πολύ το πρασινάκι

[SPOILER]άσχετα αν διασπάται σε 100 τετράγωνα :lol:[/SPOILER]

τι βαρετο φορουμ… ολοι πρασινοι ειμαστε. :sleep:

ΠαΣοΚακια όλοι…τα φάγαμε με τον Πάγκαλο :smiley:

Βεβαια πρασινο σημειο με πρασινο σημειο εχει διαφορα.
Εγω ξαναεκανα για πλακα το τεστ, προσπαθωντας αυτη τη φορα οι απαντησεις μου να ειναι οσο το δυνατον πιο συντηρητικες (’‘αλλος ανθρωπος’’ απαντουσε στην ουσια) ωστε να το τραβηξω οσο πιο πανω-δεξια μπορουσα, αλλα και παλι μεσα στο πρασινο ημουν, ανετα κιολας.

Επρεπε να ποσταρονται και οι συντεταγμενες. :lol:

επιτελους βρηκα κ γω τι διαολο ειμαι. να ναι καλα το τοστ

Το τεστ παιδιά είναι στημένο. Αν κάνεις δυο φορές το ίδιο τεστ, απο το ίδιο pc, αναγνωρίζει τα ip και δείτε τι σου βγάζει στο τέλος:

Αν οι απαντήσεις σου τείνουν προς το κάτω αριστερό μέρος, δείτε, βγάζει χαρούμενη φατσούλα.

Αν πάλι οι απαντήσεις σου τείνουν στο πάνω δεξί μέρος, η φατσούλα θυμώνει.