Πολιτικός Προσανατολισμός

[SPOILER][/SPOILER]

Νομίζω πως έχει ξαναγίνει αντίστοιχη κουβέντα στο πόντιουμ. Το τεστάκι πάντως είναι γτπ και αυτό φαίνεται και από τις εξηγήσεις που δίνει στη σελίδα που βγάζει μόλις το συμπληρώσεις. Ό,τι να’ναι γράφει…
Πιό πολύ ενδιαφέρον θα εχε να ποστάραμε εδώ τίς απαντήσεις μας στο ερωτηματολόγιο παρά τα αποτελέσματα μας. :wink:

Ακόμα πιο ενδιαφέρον θα έχει να ανοίξουμε ένα τόπικ για σεξουαλικό προσανατολισμό, βίτσια και διαστροφές αλλά δεν βλέπω να φτουράει σε αυτό το φόρουμ.

Δεν έχεις άδικο. Όλοι ξέρουμε εδώ μέσα τα μουσικά, τα αθλητικά, τα πολιτικά γούστα του καθενός, αλλά δεν έχει βγεί κανείς να πεί ανοιχτά “είμαι gay” ή να εξομολογηθεί κανένα περίεργο φετίχ ξέρω γω…

Βέβαια, είναι και οι κανόνες του φόρουμ στη μέση και κάποιες μικρές ηλικίες χρηστών…

Δεν έχεις παρατηρήσει πολύ τον πατάτα μου φαίνεται

:-s
Yπάρχει κάποιο λινκ πρόχειρο;

[B]Bull’s eye[/B]! Δεν είμαι ΤΙΠΟΤΑ… :lol:

Οοο χαιρομαι που ειμαι “κοντα” στον Gandhi.Μεγα μορφη.

οχι και τιποτα…

[SPOILER][/SPOILER]
:wink:

τι κερδίζω?

Πούλο.

ρε πατατα;απαπαπα :Ρ

:lol: [SIZE=“1”]αλητεία[/SIZE], αλητεία, [SIZE=“4”]ΑΛΗΤΕΙΑ[/SIZE] !!! Αρκουδέιδες! Όλη η μούργα & τα καθιζήματα!

Για να μην παρεξηγηθώ, προφανώς και το πείραξα για να έρθει στο κέντρο η βούλα.
Το κανονικό τεστ που είχα κάνει έβγαινε κάπου προς τα κει —>

[SPOILER][/SPOILER]

Γιατι τον βριζεις ρε, παρ’τον στο ΚΚΕ :!:

:smiley: :–

πριν κάνα χρόνο που το είχα ξανακάνει είχα βγει ακροδεξιός, μήπως είναι ψιλομούφα το τεστ? :stuck_out_tongue:

Ενα ακομη τεστ, αυτη τη φορα για το ποιο κομμα ταιριαζει στον καθενα καλυτερα, με βαση ερωτησεις και θεματα της ελληνικης επικαιροτητας εν οψει των εκλογων :

:!: http://www.helpmevote.gr

Σε ο,τι αφορα εμενα, αν και θα ψηφισω κομμα που τυχαινει να ειναι εξωκοινοβουλευτικο, την πετυχε την κοινοβουλευτικη επιλογη μου. :slight_smile:

Επισης, αλλο ενα τεστ -με γενικες ερωτησεις αυτη τη φορα- που δειχνει τον κυκλο/τετραγωνο οπως το πρωτο ξενο τεστ του τοπικ και μετα βαζει μερικα ελληνικα κομματα μεσα σε αυτο :

:!: http://politicalmap.gr

Το κυκλακι μου στο αποτελεσμα εχει μεσα την βουλα του κομματος που προτιμω απο τα γνωστα της βουλης, οπως και στο παραπανω τεστ του helpmevote.
Νταξει οχι οτι ειναι και δυσκολο να πεσεις εξω, αλλα το κυκλωσε ολοκληρο το σημαδι. :wink:

Έκαψα λίγο χρόνο κι έκανα τα τεστ.

[SPOILER][/SPOILER]

εκανα αυτα που ποσταρε ο Night Sky και με εβγαλαν πιο κοντα στο ΣΥΡΙΖΑ.

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΥΡΙΖΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ! να με εβγαζε ΚΚΕ να το καταλαβω… [-X[-X

το αλλο βαρεθηκα να το κανω. σταματησα στην 3η σελιδα…

οι ερωτησεις λιγο βλαμμενες παντως σε σημεια.

μήπως είσαι κολλημένος; Επειδή τρέχεις γενικά με την ΠΚΣ, δεν σημαίνει ότι ντε και καλά ενδόμυχα συμφωνείς πλήρως με αυτούς. Δεν σου λέω να πας να ψηφίσεις ΣΥΡΙΖΑ, αλλά βρε αδερφέ μήπως δεν συμφωνείς και ΤΟΣΟ με την Αλέκα;

Θυμίσου, η ψήφος σου δεν επηρρεάζει μόνο εσένα, αλλά και άλλα 10 εκατομμύρια.
Μήπως οφείλεις να ψαχτείς λίγο παραπάνω;

Κι ας πέσεις από τα σύννεφα με αυτά που νόμιζες, και ας νιώσεις και λίγο χαζός, δεν έγινε και τίποτα.

Αυτό το λέω και ισχύει για όλους μας. Όσοι είστε υπέρ των εκλογών προφανώς, ψάξτε το πολύ και μην ακούτε κανέναν άλλον για λίγο και καταλήξτε μόνοι σας πριν πάτε να ρίξετε το φάκελο. Χρησιμοποιείστε και την διαίσθηση σας για το ποιά πράγματα θα τηρήσει και ποια δεν θα τηρήσει το κάθε κόμμα από τα εκλογικά/πολιτικά προγράμματά του.