Πιο χαρακτηριστική φωνή

janis joplin και ozzy(είναι η πρώτη φορά που διαβάζοντας το θέμα σκέφτηκα 2 ονόματα και υπήρχαν στις επιλογές και τα δύο-τρομερή πρόοδος )

Ειμαι αναμεσα σε Slick και Morrison
:roll:

ΜΑΛΛΟΝ ΟΖΖΥ!!
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ!!!

Επισης Tom waits, Louis armstrong.

Ronald James Padavona…

Toυ DIO είναι πιο χαρακτηριστική

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

α χα. Κι αλλο ενα ακυρο θεμα… Βλεπω πως και σ’αυτο λειπει ενας σημαντικος, o Dickinson. Τεσπα, ζητω ο Dio

Toυ DIO είναι πιο χαρακτηριστική

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
:lol: :lol: :lol: 8) 8)

Ozzy με διαφορα…

Επισης θα ελεγε Klaus Meine και Eric Adams…

Συγνωμη αλλα γιατι δν υπαρχει το ονομα του Plant ??? Χαρακτηριστικοτατη φωνη κατα τη γνωμη μου. Τεσπα απο αυτους που εχει βαζω : Janis , Hendrix , Morrison , Ozzy και Dio

Terry Jones/Peter Hammill/David Tibet/Bjork/Jan Lubitski/Rob Lowe/Cornelius/Mario Prünster/John Lennon/Eric Clayton

cobain :stuck_out_tongue:

Βrian Johnson

Οzzyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!:smiley:

Dio με διαφορα.

Φωναρα μεγαλη.

Ολοι αυτοι εχουν πολυ χαρακτηριστικη φωνη… :-k
Μαλλον Ντιο.

Δεν μιλάμε για καλύτερη φωνή,αλλά για πιο χαρακτηριστική.Είμαι μεταξύ Johnson και Ozzy…ψηφίζω Ozzy.

Ο Freddie πού είναι?

Αν κατάλαβα καλά το θέμα δεν είναι αγαπημένη ή καλύτερη φωνή αλλά φωνή που κάνει μπάμ απο χιλιόμετρα ότι είναι αυτός που είναι. Τέτοιες χαρακτηριστικές φωνές πιστεύω ότι είναι των Udo, Lemmy, David Gahan, Dolores O’ Riordan, Joe Cocker, Rob Halford και η πιο χαρακτηριστική απο όλες του David Surkamp.

Γιατι ρε παιδια δεν κανει μπαμ ο Ντιο οταν ακους τη φωνη του; Συνδυαζει φωναρα με χαρακτηριστικοτητα. 8)