Φημες για συναυλιες #2

Ονοματαρα! Δεν εχει μεινει κανενας παραπονεμενος φετος συναυλιακα!

Εμεινα εγω ! Δεν φερνουν GHOST :grinning:

6 Likes

Ρε σεις το Hills of Rock στο Plovdiv έχει βγάλει ήδη τα εισιτήρια για την μία μέρα του 2019 στα 80 λέβα, 40 ευρώ. Χωρίς να έχει ανακοινώσει ονόματα. Κι από κάτω γίνεται της πουτανας σσμτα σχόλια για Metallica και Manowar. Έχει καμία βάση, άμα είναι να κλείσω όσο ακόμα είναι πάμφθηνα;;

1 Like

well prospa8oun na mazepsoun merika leva sto pougki gia na exoun ena arxiko budget gia na kleisoun kapoio band (megalo onoma, mikro who knows?). I guess you’ll have to take a risk.

1 Like

Διάβασα ότι: 1)το 2019 το Plovdiv θα είναι πολιτιστική πρωτεύουσα της Ευρώπης (που σημαίνει ότι λογικά θα πέσει χρήμα για εκδηλώσεις) και 2)όταν ανακοινωθεί ένας τουλάχιστον headliner, έχεις δικαίωμα να επιστρέψεις αυτό το εισιτήριο των 80 λέβα που μπορείς να αγοράσεις τώρα.

Οπότε, γιατί να μην το αγοράσει κάποιος; Μια χαρά.

1 Like

Αυτό με την επιστροφή των χρημάτων που ακριβώς το είδες; Υπάρχει κάποιο link? Γιατί αν ισχύει, γαμάει.

https://plovdiv2019.eu/en/events/497-hills-of-rock-2018

From July 30, 2018 (Monday), a limited number of special promotional tickets for Hills of Rock 2019 will be released for a price of 80 leva!

After the official confirmation of the Hills of Rock 2019 dates and the announcement of at least one headliner, everyone purchased a promotional ticket will be able to return it within 10 days.

Tickets will be available at Eventim.

1 Like

oh I c. to bakagioko proideazei gia kalo lineup (an kai tipota den einai sigouro etsi), alla toulaxiston exei tin epilogi tou refund which is cool.

1 Like

to bagioko re dude

to bakayoko einai ayto



12 Likes

nai re su ok pada to 3exnao. to berdevo vasika. autos den einai me to “penalti” pou lege?

2 Likes

oxi file aytos me to penάlty einai o Ogunsoto

5 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Επικη στιχομυθια

6 Likes

Αυτός είναι ο Μπακαγιόκο (γνωστός και ως Γιοκοτσόκο)

2 Likes

hahahahahahahahahahahahaha. oh shit to xa 3exasei auto. apla 8eos.

sostos. thanks.

τωρα μολις θα εγραφα για metallica και manowar

??

Τι, τι θα εγραφες;;; Γιατί τσίμπησα το εισιτηριακι για Plovdiv 2019, ορθως έπραξα;

Μου φαίνεται θα πάρω κι εγώ. Αφού μπορείς να το επιστρέψεις, δεν τρέχει τίποτα.

Screenshot%20from%202018-08-04%2020-20-25