Φημες για συναυλιες #2

Το ολλανδικό “πίτμπουλ” λες; Που φορούσε ειδικά γυαλιά επειδή είχε γλαύκωμα; Όπως και ο Bono των U2 επίσης, ίδια πάθηση νομίζω.

2 Likes

Οι έτοιμες φανέλες του Φιγκο και το Χα-ζε Ρομπερτο πρωτοσελιδο του πρωταθλητή. Ο Σαβιόλα έρχονταν στον Παο κάθε καλοκαίρι.

Ο Ζε Ρομπερτο παντως σταματησε τη μπαλα μολις …προπερσι, στα 43 του, παιζοντας κανονικοτατα, οχι κοροιδευοντας.

Ατσάλινοι πανθηρες.
Φήμες πάντα.
Έχουν μπει έκτος από Ρώσοι και Βούλγαροι στο συναυλιακό χωρο.Αυτοι φέρνουν τον Άνταμς.
Θα δούμε μέλλοντικα πράματα και θάματα.

8 Likes

Ναι, τους είδαμε τους Ρώσσους.

4 Likes

Ερχονται οι ξενοι και σας παιρνουν τις συναυλιες!!! Ξυπνατε διοργανωτες!!!

4 Likes

Οι Ρώσοι αν και έκαναν σεβαστή προσπάθεια στα ονόματα στην οργάνωση τα σκατωσαν μέχρι τώρα. Για Bryan Adams ήθελα να ρωτήσω και ξέχασα ποιοι τοον φέρνουν. Αυτοί οι Βούλγαροι λοιπόν έχουν σαιτ η σελίδα σε fb ig;

Μελλοντικά περιμένω και εγώ πολύ πράγμα αλλά προς το παρόν όλοι οι μεγάλοι φαντάζουν μακρινοι και για του χρόνου οπότε χαμηλά η μπάλα.

Υγ Αλις και τζουντας ξέρω εγώ για σίγουρα

Υγ2 αφού κάνετε μπάσιμο ρε Βούλγαροι δεν φέρνετε και τους deep Purple όπως και στην χώρα σας.

Υγ2 πόσο ανίκανοι είναι οι Έλληνες διοργανωτές. Έχεις το κλειστό του ΟΑΚΑ για μεγάλες συναυλίες τον χειμώνα και το εκμεταλλευτικαν ελάχιστα με αποτέλεσμα να χάσουμε πολλά χειμερινά μεγάλα τουρ. Μπράβο στους προμοτερ που φέρνουν Bryan Adams που για Νοέμβριο είναι τεράστια συναυλία. Μεγάλος καλλιτέχνης, έχουμε να τον δούμε χροοοονια, πάει μέχρι και σκοπιά και οι δικοί μας ύπνο. Ξυπνάτε

1 Like

Ναι, το ΟΑΚΑ με μπασκετικούς ΠΑΟ και ΑΕΚ να παίζουν κάθε βδομάδα σε Ελλάδα και Ευρώπη είναι πολύ “εύκαιρο” για συναυλίες που απαιτούν να το κλείσουν για 2-3 μέρες τουλάχιστον. Τα “κενά” του ΟΑΚΑ συμπίπτουν πάντα με τα “κενά” των συγκροτημάτων που βρίσκονται σε περιοδεία.

Τι λέτε μωρέ;

2 Likes

Δεν υπάρχει ένας χώρος σαν το οακα φίλε μου. Το έθεσα λάθος παραπάνω. Υπάρχουν πολλοί χώροι ανεκμεταλευτοι πχ ολυμπιακες εγκαταστάσεις κλπ. Αν δεν βολεύει το οακα οι σοβαροί προμοτερ θα είχαν 2-3 εναλλακτικές.

Τεσπα το παράπονο ήταν κυρίως που δεν έκανε τίποτα ελληνική εταιρία για τέτοιο όνομα που θα το δει και η κουτση Μαρία των Βαλκανίων

2 Likes

Εγώ δεν είμαι σίγουρος ότι θα “βγει” ρε…

Εγώ πάλι το πιστεύω. Μέχρι κ η μάνα μου θα πάει lol. Ποντάρω στο ότι έχει πολλά τραγούδια αρεστα στο γυναικείο φύλλο και πως έχει να έρθει πάνω από 25 χρόνια

Τελικά αυτοί οι Βούλγαροι ποιοι είναι ομως; Ιστοσελίδα εχουν; η έστω fb ig

Έχουν απ’ όλα.

http://artbg.org/

Καπου το χασα αλλα ειμαι σιγουρος οτι δεν μιλατε ακομα για mercyful fate :stuck_out_tongue:

1 Like

Για Bryan Adams :sweat_smile:

1 Like

ποιοι είναι αυτοί ;; Badminton ;; Μικρό

Ταεκβοντό ;; ντάξει αυτό δεν είναι και “μικρό” αλλά όχι για τέτοιου βεληνεκούς ονόματα

ΣΕΦ / ΟΑΚΑ τα χρησιμοποιούν ομάδες , είναι ανέφικτο

Άλλος ;;

Το παλιό αεροδρόμιο; Το γήπεδο μπάσκετ του ελληνικού; Και πολλοι άλλοι χώροι εσείς οι Αθηναίοι τα ξέρετε καλύτερα

Αυτό είναι το πρώτο που σκέφτηκα, υπάρχει και το κλειστό της Βεϊκου στο Γαλάτσι.

1 Like

Ετσι θέληση να υπάρχει και χώροι είναι αρκετοί.

Οσο για τις φήμες ο Blackie έπεσε πολλές φορές μέσα οπότε τον πιστευω και περιμένω αρκετά στο μέλλον

image

αυτό στο Ελληνικό επίσης φαντάζομαι θα σαπίζει, μικρό βέβαια αλλά γιατί όχι για καλοκαιρινό event;

εδω σαπιζει ο Λυκαβηττος ρε σεις

2 Likes