Φημες για συναυλιες #2

Άρα έχουμε Judas Priest κλεισμένους και σχεδόν στανταράκι Alice Cooper για καλοκαίρι 2020. Πολύ καλά μέχρι στιγμής!

2 Likes

Αν ισχύουν οι περισσότερες τότε και mf και steel panther

3 Likes

Ο alice cooper παει αυστραλια με airbourne και mc50!!! Μακαρι να ερθει κ ευρωπη ετσι το πακετο… kick out the jams!!!

4 Likes

Αυτά θα δούμε του χρόνου το καλοκαίρι :heart_eyes: O Alice Cooper προς στιγμήν αποχωρεί (επιστρέφει στο τέλος του βίντεο για το Poison). Τη σκηνή αναλαμβάνει μόνη της η Nita Strauss κάνοντας επίδειξη κιθαριστικών ικανοτήτων.

2 Likes


Καταλαβαίνετε ποιος παίζει να ναι;

Θα είναι ανακοίνωση headliner για eject 2020; Αν ναι τότε θα είναι πολύ νωρίς και θα πρόκειται λογικά για πολύ εμπορικό όνομα.

Δεν μπορω να καταλάβω κ πολλα

Εditors παίδες

1 Like

Βγήκε και στο σάιτ τους. 27 Μαρτίου Principal και 28 στο Φάληρο.

Τους έχουμε δει πολλές φορές. Ευτιχως πάντως δεν θα είναι στο φεστ. Περιμένω πράγματα και φέτος από το eject

1 Like

Αν ακούτε τα panos metal reactions στο rockvelvet θα ακούσατε στην χθεσινή εκπομπή πως Ελληνική εταιρία και συγκεκριμένα η high priority πάει για μεγάλη βόμβα. Δες έδωσε ούτε hint όμως και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα ήδη.

2 Likes

Σπαμαρε τον μέχρι να απαντήσει

13 Likes

Τι θα μπορούσε ο συγκεκριμένος να θεωρήσει βόμβα? Δεν έχω καν ιδέα τι του αρέσει.

Σαμπατον, ντριμ θαιτερ η κατι τοσο τυρενιο;

2 Likes

Με όσους περιοδεύουν εγώ για κάνα εργαλείο θα λεγα. Δεν μπορώ να φανταστώ τι άλλο θα ήταν βομβα μεγατόνων πλέων. και guns αν ξανασκασουν Ευρώπη

3 Likes

Ozzy/Judas Priest έχουν ανακοινώσει για Ευρώπη τύπου Φεβρουάριο-Μαρτιο

3 Likes

Οι Guns πιστεύω είναι πάρα πολύ ακριβοί για να έρθουν Ελλάδα.

2 Likes

Μπορει και μαλακια να γραφω βεβαια,αλλα για μενα θα ηταν βομβα και φαση Running Wild. Ειδα θα παιξουν σε Ευρωπη το καλοκαιρι. Η λογικη λεει παντως Tool.

Τον παρακολουθώ 1 χρόνο και πάνω κάτω ξέρω συγκροτήματα γουστάρει αλλά δεν θα πετάω random ονόματα γιατί δεν ξέρουμε ποιοι θα περιοδεύουν καλά καλά

Σάμπατον απ ότι κατάλαβα δεν θα τους έλεγε βόμβα και dt φάγαμε άκυρο

Το θεωρώ πολύ δυσκολο να έρθουν κ εδώ. Βόμβα καλώς ή κακώς=καλοκαίρι και ο Όζυ την κάνει για Αμέρικα. Οι δε jp ξέρουμε πως θα παίξουν wacken και αν ισχύει αυτό που είπε ο Rob και έχουν κλείσει λογικά πάει για καλοκαιρινό φεστιβάλ

Μίλα σκουλίκι

2 Likes