Φημες για συναυλιες #2

Ελπίζουμε,φετος δε γινεται να ταξιδεψω εξω,ελπιζω να ερθουν γιατι θα κλαψουμε

Βουλγαρία έρχεται αυτό το πακετάκι, Ελλάδα;;;

2 Likes

Ζήσαμε να δούμε 5FDP πάνω από Megadeth.

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC.

Το War Is The Answer γαμεί ε.

5 Likes

Και το πρώτο τους γαμεί, ε μετά βρήκαν ένα στυλ-μανιέρα και το συνέχισαν με μερικά καλά τραγούδια. Φυσικά πουλάνε περισσότερο από Megadeth στην Αμερική οπότε δεν μου κάνει καμιά εντύπωση ότι παίζουν αυτοί headliners.

2 Likes

Μου φάνηκε και μένα κάπως αυτό που οι megadeth είναι σπέσιαλ γκεστς στους ffdp. Anyway Έλληνες διοργανωτές κοιμάστε αν δεν έρθει το πακετάκι και εδώ

Εδώ δεν ήρθαν άλλα κι άλλα

4 Likes

Συμφωνώ για το σποιλερ , όπως και το πρώτο τους

hm, με megadave με καρκίνο, μήπως είναι λίγο νωρίς (μπορεί να χει πάρει ok απο γιατρούς) αλλά και κατω απο 5fdp…

Δεν πουλανε και ιδιαίτερα περισσότερο από τους Megadeth στην Αμερική, αν πουλανε καν περισσότερο, βάση τελευταίου αλμπουμ ουτε φυσικά περισσότερο στην Ευρώπη όπου γίνεται η περιοδεια. Φυσικά αποκλείεται να ερθει αυτο το πακέτο στην Ελλάδα, όχι ότι θα πήγαινα δηλαδή.

2 Likes

Μόνοι τους οι Megadeth τις τελευταίες δύο φορές είχαν ακριβό εισιτήριο

5 Likes

Αν τους φερουν δεν θα βγαλουν τα λεφτα τους γιατι θα εει πανω απο 40 εουρος και σορυ μονο για megadave θατα δινα και μετα θα την έκανα.

1 Like

Και μετά σου λέει ότι πήγε ο ΦΠΑ από 24 σε 6 τοις εκατό.

Ναι ρε, κουμάντο στην τσέπη θα τους κάνετε :joy:! Ποιοι FFDP μωρέ τώρα, σιγά μη ρισκάρει κάποιος να φέρει τέτοιες μπάντες. Πολύ δύσκολο μου φαίνεται.

3 Likes

Ελλαδίτσα είσαι αφού, φαντάσου πάνε Βουλγαρία κι εδώ βλέπεις μόνο Megadeth με 40 ευρω.

Mercyful Fate…Το αφηνω εδω και κρατηστε το στο πισω μερος του μυαλου σας

12 Likes

Παίζει πολύ δυνατά το σενάριο, μακάρι!

1 Like

Το ψήνω σε κλειστό χώρο πάντος και όχι φεστιβαλ

Rel…ease! Εγω δεν ειπα κατι

9 Likes

Έκπληξη αν ισχύει περίμενα αν κάποιος θα τους έφερνε θα ταν οι ντίντιδες

Αλήθεια πόσες μέρες θα έχουν φέτος αυτοί 20 :sweat_smile:

Πάντως με 24% ΦΠΑ ένας διοργανωτής ρίσκαρε και έφερε DΕFTONES για headliners σε φεστιβάλ.

Επίσης με 24% ΦΠΑ έχουμε δει Robbie Williams, Prodigy, Muse κτλ. που είναι μεγάλα ονόματα ανεξαρτήτως είδος μουσικής που παίζουν ο καθένας.

Προσωπικά δεν βλέπω κάποια διαφορά στα ονόματα που έρχονται τώρα που έπεσε ο ΦΠΑ. Ό,τι όνομα είναι να έρθει, θα ερχόταν έτσι κι αλλιώς. Αυτή είναι η δικιά μου αίσθηση.

Εκτός αν κάποιος νομίζει ότι οι ΑΙC ήρθαν επειδή έπεσε ο ΦΠΑ.

2 Likes