Φημες για συναυλιες #2

Ισχύει αλλά τι να κάνουμε

μακαρι!! Ειδα ΚING DIAMOND το 2016 στο Graspop και επαθα πλακα με την αποδοση, θεατρικότητα, ατμοσφαιρα!!!
Απο τα live που μου εμειναν κ ας μην ειμαι απολυτα φανατικος! Μια metal θεατρικη παρασταση (μεταφορά του Abigail επι σκηνης !!!), εμπειρια ζωης!
Μακαρι να τον δουμε και δω!!

Ελπίζουμε,φετος δε γινεται να ταξιδεψω εξω,ελπιζω να ερθουν γιατι θα κλαψουμε

Βουλγαρία έρχεται αυτό το πακετάκι, Ελλάδα;;;

Ζήσαμε να δούμε 5FDP πάνω από Megadeth.

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC.

Το War Is The Answer γαμεί ε.

Και το πρώτο τους γαμεί, ε μετά βρήκαν ένα στυλ-μανιέρα και το συνέχισαν με μερικά καλά τραγούδια. Φυσικά πουλάνε περισσότερο από Megadeth στην Αμερική οπότε δεν μου κάνει καμιά εντύπωση ότι παίζουν αυτοί headliners.

Μου φάνηκε και μένα κάπως αυτό που οι megadeth είναι σπέσιαλ γκεστς στους ffdp. Anyway Έλληνες διοργανωτές κοιμάστε αν δεν έρθει το πακετάκι και εδώ

Εδώ δεν ήρθαν άλλα κι άλλα

Συμφωνώ για το σποιλερ , όπως και το πρώτο τους

hm, με megadave με καρκίνο, μήπως είναι λίγο νωρίς (μπορεί να χει πάρει ok απο γιατρούς) αλλά και κατω απο 5fdp…

Δεν πουλανε και ιδιαίτερα περισσότερο από τους Megadeth στην Αμερική, αν πουλανε καν περισσότερο, βάση τελευταίου αλμπουμ ουτε φυσικά περισσότερο στην Ευρώπη όπου γίνεται η περιοδεια. Φυσικά αποκλείεται να ερθει αυτο το πακέτο στην Ελλάδα, όχι ότι θα πήγαινα δηλαδή.

Μόνοι τους οι Megadeth τις τελευταίες δύο φορές είχαν ακριβό εισιτήριο

Αν τους φερουν δεν θα βγαλουν τα λεφτα τους γιατι θα εει πανω απο 40 εουρος και σορυ μονο για megadave θατα δινα και μετα θα την έκανα.

Και μετά σου λέει ότι πήγε ο ΦΠΑ από 24 σε 6 τοις εκατό.

Ναι ρε, κουμάντο στην τσέπη θα τους κάνετε :joy:! Ποιοι FFDP μωρέ τώρα, σιγά μη ρισκάρει κάποιος να φέρει τέτοιες μπάντες. Πολύ δύσκολο μου φαίνεται.

Ελλαδίτσα είσαι αφού, φαντάσου πάνε Βουλγαρία κι εδώ βλέπεις μόνο Megadeth με 40 ευρω.

Mercyful Fate…Το αφηνω εδω και κρατηστε το στο πισω μερος του μυαλου σας

Παίζει πολύ δυνατά το σενάριο, μακάρι!

Το ψήνω σε κλειστό χώρο πάντος και όχι φεστιβαλ

Rel…ease! Εγω δεν ειπα κατι