Φημες για συναυλιες #2

δλδ σακης ρουβας /?? Του πειραιά, οχι ο άλλος ο λαμέ

1 Like

ελατωρα να βαζουμε γρίφους για scorpions που εχου παιξει και στην Ανω Ραχουλα, ακραιο

1 Like

Όλα ωραία κλπ αλλά αυτό το πράγμα να μην ξέρουμε πόσες μέρες θα ναι το φεστιβάλ με ξεπερνά. Το rockwave είχε από 3-5 μέρες, το release πέρσι ήταν σε φάση κλείνουμε ότι κάτσει, το ejekt πότε έχει 1 πότε 2 και πότε 3 μέρες. Τόσο δύσκολο είναι να θέσετε ένα στάνταρ τριήμερο ξέρω γω. Αλλά τι λέω αφού όλα γίνονται με βάση ότι κλείσουμε.

To hills of rock δεν είναι ουτοπικό παράδειγμα. Ξέρουν οι γείτονες ότι θα είναι τριήμερο και οι ημερομηνίες ανακοινώνονται πριν ανακοινωθούν ονόματα.

κατι μου λεει οτι το RW φέτο θα είναι συνεχόμενο 3ημερο, ίδωμεν

Κάτι είναι κ αυτό :sweat_smile:

Ελπίζω να πάει 1η μέρα rhcp, 2η deep purple/scorpions και 3η μια έκπληξη που δεν έχει ακουστει

1 Like

3 ημέρα η μέρα που δεν ήρθε ποτέ

4 Likes

Ωραία ακούγονται όσα γράφει το mixgrill, δε μας χαλάει μια hard Rock μέρα με dp και ελπίζω η έκπληξη που θα πιάσουν να είναι του σερ Ελτον, ο οποίος πιστεύω θα ‘’ τσιμπαγε’’ σε πιθανή πρόταση για Ηρώδειο. Τώρα ποιος θα πληρώσει τα πανάκριβα εισιτήρια που έχει η περιοδεία είναι άλλο θέμα. Εγώ πάντως ναι

1 Like

Έλτον Τζον το ακούω πολύ ρε φίλε τώρα τι να σου πω.

KISS μάλλον έκλεισαν Βουλγαρία Ιούλιο. Λέτε να γίνει το καλό;

2 Likes

Μπα η προηγούμενη τους, πρώτη εμφανιση στην Ελλάδα και στις καλες εποχές οικονομικά, ηταν τεραστιο φιάσκο.

3 Likes

18 Ιουλίου και πολύ πιθανό να ανέβω.
Εδω μην περιμένετε

Ω να σου γ… 17 priest Αθήνα, 18 kiss σόφια.
Τωρα ψήνεται περισσότερο…

1 Like

Δες και priest Βουλγαρία πιο φθηνά θα βγει :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

15 ιουλιου pearl jam βουδάπεστη.

6 Likes

Δεν τα πετανε ετσι αυτα.

4 Likes

Ανέβασε και το ejekt story με nick cave και γράφει remember. Βέβαια μπορει να ναι αναφορά στο live του 17 που είχε γίνει Νοέμβριο αλλά νταξ τι κάνει νιαου νιάου στα κεραμίδια.

Μια γατα;

4 Likes

Έλα ρε Τέσλα :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Μην πετάς Tesla στις φήμες ούτε γι’αστειο…

5 Likes

αυτοί του eject τγαμηθαηκαν στα safe πια. Τόσα λεφτα πεισυ για να φερουν παλι Cave??? Δεν λεω, να τον φερυν αλλά εκτός των πλαισίων του festival. Φερτε Pearl jam ρε!

2 Likes

Αν θελεις να δεις Pearl Jam, κανονισε εξωτερικο. Εδω δεν ξαναρχονται.