Και αν σου κάτσει;

δε ξερω. το μονο σιγουρο ειναι CD. πολλα CD. παρα πολλα CD. α. και ενα σπιτι για να χωρέσει τα CD.:-s

Εγω θα κανα κατι πιο πρακτικο…
Θα αγοραζα 2 πενταοροφες πολυκατοικιες με τρια διαμερισματα σε καθε οροφο!!!
Ετσι θα τα νικιαζα και θα χαν βολευτει και τα δισεγκονα μου…:smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :wink:

Cds
Aμαξι
Σπιτια
Και φυσικα δωρα σε οσους αγαπαω!!!:smiley:

Εγώ το είχα ανοίξει αυτό το τόπικ? :stuck_out_tongue: Ουάου! Ούτε που το θυμόμουν!!!

Λοιπόν, για όσους δεν έχουν διαβάσει τα παλαιότερα ποστ, το σενάριο λέει ότι κερδίσατε το Αμερικάνικο Λόττο, δηλαδή 50 εκκ.? . Δηλαδή με λίγα λόγια, όσοι ποστάρατε, πείτε και άλλα!!!

Δεν έχει καν νόημα το τόπικ. Με τόσα γκαφρά αράζεις/αγοράζεις/ταξιδεύεις. Πας στο Σφακιανάκη και σε αγώνες του Παναθηναικού επειδή βαριέσαι. Βλέπεις Νάιτγουις. Αγοράζεις φούστες. Τρως μαρούλια.

Και μετα απο 5 χρονια μενεις σε ενα χαρτοκουτο στην Μενανδρου.
Τα λεφτα φευγουν σαν ατμος. Φσσσσσσσσς:(

Επενδύεις πρώτα μαντάμ. Επενδύεις.

παίρνεις τον ΠΑΟΚ?

Πολυκατοικία Ζωγράφου, φτηνά νοίκια, φοιτητές, λεφτά.

Γιατι, δε σου φτανουν αυτα που εχεις για να τον παρεις?

φοιτήτριες νοικάρισσες που τους τελειώνουν τα χρήματα και αναγκάζονται να σε ξεπληρώνουν με άλλους τρόπους…

Θα αγόραζα ένα κάρο cd, ένα “ταυράκι”, ένα peugeot 106 rallye, ένα pc-τέρας, ένα σπίτι στην Ιρλανδία και ένα στην Ιταλία, κατά προτίμηση στην Φλωρεντία και φυσικά ένα στο ¶μστερνταμ αλλά όλα αυτά μικρούλια γιατί δεν μου αρέσουν τα μεγάλα σπίτια, θα έψαχνα να πάρω και ένα καλό μπασάκι, καθώς και μία καλή φωτογραφική μηχανή εννοείται όχι ψηφιακή αλλά από εκείνες με τους φακούς από μπροστά τις λίγο τεραστίων διαστάσεων, καθώς και ένα φορτηγό βιβλία παντώς είδους και ότι περίσσευε θα το μοίραζα σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανθρώπους για να τους γλιτώσω από τα λαμογοδάνεια των τραπεζών…