Αεροπλανοφοβία

Με την προυπόθεση ότι θα ανέβεις σε αεροπλάνο.

Σημειώση:Η οδήγηση αεροπλάνου σε βιντεοπαιχνίδια δεν μετράει.
Σημείωση2:Το να είσαι επιβάτης στο Σιμς σε αεροπλάνο δεν μετράει.

Γινεται να εισαι επιβωατης αεροπλανου στο Sims?

Δε μπορώ να κατανοήσω προς τι ο δισταγμός (προσοχή, αναφέρω “δισταγμό”, γιατί ως γνωστόν ο φόβος είναι τρέλα και αδιανόητο να υπάρχει).

Δε θα ήταν πολύ ενδιαφέρον ας πούμε ένα αεροπλάνο που θα διέγραφε την πτήση της φωτογραφίας? Ξεκίνημα με αργούς ρυθμούς και βββζζζουΥΥΥΜΜΜ εκτόξευση στ’αστέρια!

Ή μια πτήση που θα ξέφευγε λίγο από το τετριμμένο “όλο ευθεία” ρε παιδί μου, και θα δοκίμαζε κάτι σαν αυτό? Να σου μείνει κάτι ρε παιδί μου από το ταξίδι.

[SPOILER](πλάκα πλάκα μια φορά είχα μπει σε έξαλλο ρόλλερ κόστερ στο εξωτερικό και μετά από την εμπειρία είπα “οκ, το έκανα αυτό, έζησα την εμπειρία, ΤΕΛΟΣ”. :PPP)[/SPOILER]

Ελα αυτο το έχουμε βγαλει καταλάθος με συμφορουμίτες οταν είχαμε μαζευτεί μια μερα και αθλούμασταν.

Μονο που παίζαμε μπάσκετ

Σορρυ για το οφφ-τοπικ

ellanor σοβαρά μιλούσα, μου αρέσουν τα κενά αέρος (αφού πρώτα ενημερώσουν όμως ότι δεν είναι ανησυχητικά). και ειδικά όταν γίνονται πολλά μαζεμένα είναι τέλεια:D
και εκείνο το φουσκωτό που μοιάζει με τσουλήθρα και βγαίνει από τις πόρτες πρέπει να είναι ωραία εμπειρία

[SPOILER]αλλά δυστυχώς για να το δοκιμάσεις πρέπει να πέφτει το αεροπλάνο:(, οπότε μάλλον καλύτερα να μη ξέρεις[/SPOILER]