Ψυχολογικά Τεστάκια

Στο 1ο τεστ απάντησα και για μια ακόμη φορά επιβεβαιώθηκε ότι λειτουργώ αποκλειστικά με [SPOILER]την λογική.[/SPOILER]
Βγήκε η σειρά ως εξής:

[SPOILER]Σοφός ----> λογική
Πολιτισμένος -----> Αποψη κόσμου για μένα
Αγριος -----> σεξ
Βαρκάρης -------> χρήμα
Κοπέλα -------> συναίσθημα
[/SPOILER]

Φοβερό πάντως. Με τ’αλλα θα ασχοληθώ αργότερα.

Μόνο η εικόνα έχει λογική υπόσταση αφού τα παιδιά δεν έχουν ξαναδεί τέτοια εικόνα και αναγνωρίζουν τα δελφίνια που τα βλέπουν ποίο πολλές φορές παιδικά βιβλία ντοκιμαντέρ.
Τα άλλα ‘‘τεστ’’ είναι καθαρά ανόητα γιατί ούτε ψυχολογική υπόσταση έχουν και γιατί οι απαντήσεις(ερμηνείες) είναι μονομερής και άσχετες με την πραγματικότητα και υπάρχουν απλά για ψυχαγωγία.

καλα χαλαρωσε. κανεις δεν ειπε οτι απο αυτα τα τεστακια θα ανακαλυψεις το “ειναι” σου. για την πλακα γινονται! :slight_smile:
συμφωνω βεβαια με αυτο που λες.

καλα τα λεει ο τοτζαρα τοχαρα πως διαβαζεται τελοσπαντων

τογιαρα τον λεω εγω:)

στο δεύτερο τεστάκι…

[SPOILER]1. μόνη μου
2. αλεπού
3. καμία
4. είναι μικρό
5. ναι, πέτρινο
6. πάνω στο τραπέζι λουλούδια, πολλά λουδούδια
7. πυλό
8. πίνω καφέ :slight_smile:
9. ανοιχτή θάλασσα…ωκεανός
10. κολυμπώντας #-o:lol:
[/SPOILER]
στο τρίτο…

[SPOILER]1. τον μεγάλο. ο αγαπημένος ας περιμένει.
2. είκοσι κόκκινα τριαντάφυλλα. μαρέσουν τα κόκκινα τριαντάφυλλα.
3. ζητάω να του το πει. μετά από τόση διαδρομή…
4. στο παράθυρο
5. είναι ξύπνιος/α
6. τον μεγάλο[/SPOILER]

στο τέταρτο έναν άντρα πίσω και μια γυναίκα μπροστά του…:?

Σχετικά με το δεύτερο τεστ οι 9 & 10 αναφέρονται στην σεξουαλική μας επιθυμία ε; Χαχαχα μα πως; :frowning: Εγώ άλλο πράγμα είχα στο μυαλό μου εκείνη τη στιγμή…θέλω να βλέπω ανοιχτή θάλασσα να ανοίγει το μάτι μου…

[SPOILER]για δες τι μαθαίνει κανείς από ένα τεστ…:p[/SPOILER]
αν πρέπει σώνει και καλά να διαλέξω κάποιον στο ερ.1 τότε θα πω ή την μαμά μου ή τα ξαδέρφια μου…αλλά μάλλον την μαμά μου…

Και τώρα αναφορικά με το τρίτο τεστ…εγώ δεν περιμένω από κανέναν να αλλάξει…
πάντως, στα 1 και 6 έπεσε μέσα…

Και τέλος, ούτε εγώ τα είδα τα δελφίνια…μα πώς; αφού φαίνεται ξεκάθαρα. που ναι τα δελφίνια; :frowning:

έδιτ. η μαμά μου τα βρήκε αμέσως τα δελφίνια, εγώ πάλι…:expressionless:

Ντεντμιτ θεούλης και διεφθαρμένος:lol: σ’ ευχαριστώ!

χαχαχαχ:D

Εγώ παιδιά σ’ αυτό με την εικόνα, [SPOILER]από μόνη μου δεν είδα δελφίνι για δελφίνι φυσικά, αλλά όταν είδα την απάντηση ζήτημα να μου πήρε 5 δευτερόλεπτα. [-X διεστραμμένοι όλοι εδώ πέρα:p[/SPOILER]

Εχμ, chill? Δεν είναι ότι θα βασίσουμε το ψυχολογικό σου προφίλ σ’ αυτά.

[SPOILER]μονομερείς[/SPOILER]

-Σάιλεντ Γουίντερ σε είχα για αθώο πλασματάκι που δεν βλέπει τσόντες κ έτσι αλλά με εξέπληξες8O:p-

Θα επανέλθω με καινούρια, αλλά τα κρατάω για παρακαταθήκη γιατί ακόμα οι μισοί βαρεθήκατε να λύσετε 2-3! Άντε!
Είχα ακούσει κι ένα ωραίο με μια καμήλα σε μια έρημο… αλλά δεν το πολυθυμάμαι… :-k

Λοιπον στο πρωτο απαντησα

[SPOILER]σοφος, κοπελα, αγριος, πολιτισμενος, βαρκαρης.[/SPOILER]
Αυτο επεσε μεσα.

Στο τριτο

[SPOILER]Τον μεγαλο. Το κανω συχνα και στην πραγματιοτητα.
Ολα κοκκινα. Δε μ’αρεσουν τα ασπρα.
Παω μονος μου.
Στο κρεβατι.
Κοιμαται.
Ξανα τον μεγαλο.[/SPOILER]
Αυτο ετσι κι ετσι

Κι εμενα παντως το δευτερο μου φανηκε λιγο ακυρο.

[SPOILER]Στο τεταρτο κι εγω ειδα το προφανες. Αλλα φαινοταν οτι ειναι απο τις κλασσικες εικονες που μπορεις να δεις 2 πραγματα οποτε αρχισα να ψαχνω τι αλλο υπαρχει στην εικονα. Αν δε διαβαζα το σχολιο και δεν εψαχνα να βρω δελφινια, παιζει και να εψαχνα ακομα :roll:
Και τα 9 τα βρηκα με τη μια παντως. Δεν ξερω που χανετε 2 =/[/SPOILER]

εσυ το λες για αστειο αλλα εγω υποφερω! :lol:
εχω κανει 3-4 προσπαθειες απο το πρωι και εχουν βγει ολες ακαρπες! :lol:

[SPOILER]δεν κανει τιποτα…:lol:[/SPOILER]

http://aiora-blog.blogspot.com/2011/01/5.html

Να τα αγαπημενα μου μαιντφακ τεστακια. Με το 2 και το 3 επαθα ζημια.

Συναισθημα
Λογικη
Σεξ
Αποψη κοσμου για μενα
Χρημα

Ολμοστ ραιτ.

απο το πανω

[SPOILER]αυτο με το γουρουνι ,μεγαλη βλακεια
αυτο με την κηδεια και αυτο με το 6 τα ηξερα
μετρησα 6 F
και ειπα κοκκινο κλειδι[/SPOILER]

ΜΑΛΑΚΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

Φακ…έχω τρομάξει…

ξερω. :confused:
εγω εν τω μεταξυ αλλα σκεφτομουν κ αλλα μπορεσα να πω. γαμαει!

Εγω σκεφτηκα κοκκινο μεν, αλλα γαλλικο κλειδι. Περναω στο 2%? :roll:

εννοειται και ειδα το ζευγαρι στην φωτο… αλλα ωραιο το illusion με τα δελφινια. αλλα αν δεν το διαβαζα μετα… δεν… :stuck_out_tongue:

κοπελα, σοφος, αγριος, βαρκαρης, πολιτισμενος… ολμοστ ραιτ… αναλογα την εποχη…

Παιδιά το αποπάνω τεστ είναι τελείως ‘‘διεστραμμένο’’ :lol:…το χα ξανακούσει απ’την ξαδέρφη μου, που κάπου το άκουσε ή το διάβασε…

μία νεαρή κοπέλα στην κηδεία της μητέρας της γνωρίζει τον άντρα των ονείρων της και τον ερωτεύεται τρελά…
μετά από λίγες μέρες η κοπέλα σκοτώνει την αδελφή της…

[SPOILER]η ‘‘λογική’’ απάντηση θα ήταν ότι την σκότωσε με κίνητρο τη ζήλεια…

[SPOILER]η σωστή απάντηση νομίζω είναι ότι το έκανε για να ξαναδεί τον άντρα των ονείρων της στην κηδεία της αδελφής της…8O

[SPOILER]την απάντηση τη θυμήθηκα δεν είναι κ κάτι το ιδιαίτερο, αφού το είχα ξανακάνει το τέστ…και απότι θυμάμαι είχα δώσει - μετά από αρκετή σκέψη - τη σωστή απάντηση…

[SPOILER]ρε μήπως να αρχίσω να ανησυχώ;; :wink:[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

στο δεύτερο τεστ μέτρησα 6 F

στην τρίτη δεν απάντησα ‘‘κόκκινο σφυρί’’, αλλά κόκκινο και κατσαβίδι(είδα μετά την απάντηση)…και λέει ότι ανήκω(και όσοι έδωσαν διαφορετική απάντηση από το ‘‘κόκκινο σφυρί’’) στο 2%του πληθυσμού που το μυαλό τους είναι αρκετά διαφορετικό και σκέφτεται κάτι άλλο.8O:lol:

έδιτ. στο δεύτερο τεστ μέτρησα και τα F στα OF. ποιός μπορεί να μην τα μέτρησε;; :wink:

Καλα κι εγω ειχα πει [SPOILER]ροζ κατσαβιδι ή τσεκουρι[/SPOILER] νομιζω παλια που το χα κανει, αρα αυτο το 2% μαλλον δεν ειναι τοσο 2%

Βασικά μπορεί όντως να είναι τρομακτικό που είπα αβίαστα…

[SPOILER]κόκκινο σφυρί[/SPOILER]
αλλά τώρα που το σκέφτομαι…

[SPOILER]κόκκινο είναι το αγαπημένο μου χρώμα και όταν είπα σφυρί είχα στο νου μου τον paladin που είχα στο WoW, κάτι που νοσταλγώ συχνά τώρα τελευταία[/SPOILER]
Όπως και να έχει ήταν true mindfuck εμπειρία. Υπάρχει κάτι που να εξηγεί το συγκεκριμένο τεστ;

Ρε λυστε μου μια απορια…
Ο φουκαρας ο σοφος που εφταιξε και τον βαζετε 2ο?
Η γκομενα παει στο διαολο μπορεις να πεις οτι εκανε μαλακια. Ο παππουλης τι εκανε?

Αυτο με το γουρουνι ειναι ακυρο. Τρελαινομαι να κανω το δικηγορο του διαβολου αλλα θα το ζωγραφιζα να κοιταει προς τα αριστερα. Ο,τι να’ναι ειναι μερικα.

[SPOILER]μολις ειδα τα δελφινια!!! χαχαχαχαχαχα!!! φυσικα οχι μονος μου αλλα με τη βοηθεια ατομου που το εχει ξανακανει! epic fail που λενε!

η πουστια κρυβεται στα χρωματα. αν κεντραρεις στο ασπρο (που κυριαρχει και που ειναι και το χρωμα της τσοντας) τοτε δεν θα δεις ποτε τα μαυρογκριζα δελφινια…[/SPOILER]