Ψυχολογικά Τεστάκια

απο τον καλυτερο στον χειροτερο παει!

Ε ναι… ειναι ο μονος που δεν εκανε τιποτα “στραβο”. Γιατι να μην ειναι ο καλυτερος? Anyway :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Βασικά και οι 5 για τα μπάζα εντελώς είναι και δυσκολεύτηκα πολύ να τους κατατάξω και κάτι τέτοια τεστ τα θεωρώ προσωπικά εντελώς άκυρα αν και έχουν μια κάποια πλάκα. Το κραυγαλέο είναι ότι το σεξ που συμβολίζει ο άγριος δεν συμβαδίζει καθόλου με τον βιασμό που είναι κάτι απάνθρωπο, με συνέπεια να το κατατάξω τελευταίο ενώ δεν μπορείς να πεις ότι του δίνω τόση λίγη σημασία. Κατά τ’αλλα μόνο το ότι κατέταξα πρώτο τον σοφό συμφωνεί με τον χαρακτήρα μου. Αλλά κι αυτός για το μπούτσο είναι, έπρεπε να την αποτρέψει, στάνταρ την λιγουρεύτηκε την κοπελιά κι έπαιρνε από κάπου μάτι την βάρκα.[/SPOILER]

Χαχαχαχα καλό!! Λες; Εγώ σκάλωσα με το πρώτο τεστ…πρώτα είπα την κοπέλα (συναίσθημα), μετά είπα ο σοφός (λογική), μετά όμως μπερδεύτηκα θα έβαζα τον άγριο (σεξ), γιατί και αυτός άγριος και ολίγον τι διεστραμμένος ήταν μωρέ, κακός δεν ήταν…ε τι να σου κάνει και αυτός αν είδε ξαφνικά μπροστά του την άλλη τελείως τσίτσιδι…ε.!! Δεν ήμουν όμως και σίγουρη και το άφησα…
Πάντως, τελείως μαλάκα θεωρώ τον ‘‘πολιτισμένο’’…πολύ ‘‘πολιτισμένα’’ φέρθηκε στο κορίτσι του, που τελικά επεσε θύμα όλων των αρσενικών.!! :wink:
Δηλαδή το σεξ είναι το τρίτο σημαντικότερο πράγμα για μένα μετά το συναίσθημα και τη λογική;; :lol: Ε, όχι ντε.!! Το χρήμα ναι μάλιστα…:roll:
Δεν συμβαδίζουν με την πραγματικότητα αυτά τα τεστ, απλά είναι για να περνάει η ώρα…
το πιο γαμάτο είναι αυτό με την είκόνα και τα δελφίνια ([B]domino[/B] δεν φταίω εγώ, άλλοι με καταντήσανε…:lol::p) και το άλλο με τις αδελφές που η μία σκότωσε την άλλη, για να ξαναδεί τον γκόμενο…έλεος.!!

1ο τεστ

[SPOILER]Σοφός-κοπέλα-άγριος-βαρκάρης-πολιτισμένος
Επιτυχημένο μπορώ να πω…[/SPOILER]

Τα υπόλοιπα βαριέμαι να τα γράφω… Αν και να τω την αλήθεια με φάνηκαν κάπως τραγικά… Εσείς που πάτε από τον μεγάλο δρόμο έχετε δει που έχει φτάσει η βενζίνη? Αν το κάνω κάθε μέρα αυτό γάμησε τα… Μην σε πω ότι θα κάνω τράκα κάνα φράγκο από την γκόμενα…εδώ έχει λεφτά για δούλα, δεν θα έχει να τσοντάρει για βενζίνη…τι διάολο…?

Όσο για το 4ο εγώ βλέπω ένα ζευγάρι να πηδιέται μέσα σε ένα βάζο με δελφίνια… δλδ wtf guys? get a room ξέρω γω…

Τσιλαριστός είμαι :stuck_out_tongue: δεν ήθελα να προσβάλλω πλάκα έχουν τα τεστ απλά όχι να τρελαινόμαστε και για αυτά. το μονομερής γράφεται και με η και με ει άκυρο

1ο τεστάκι:

[SPOILER]1-σοφός, 2-κοπέλα, 3-άγριος, 4-βαρκάρης, 5-πολιτισμένος[/SPOILER]

2ο τεστάκι:

[SPOILER]1. Με τον Χ.

  1. Γάτα.

  2. Την πλησιάζω και την χαϊδεύω.

  3. Περίπου 100 τ.μ., με στέγη και μεγάλο κήπο.

  4. Ναι.

  5. Τραπέζι στρωμένο για φαγητό και γύρω του 6 καρέκλες.

  6. Πορσελάνη.

  7. Το σηκώνω και το ακουμπάω σ’ένα τραπεζάκι.

  8. Μια καθαρή λίμνη.

  9. Κολυμπάμε μέχρι να κουραστούμε. Και να βουλιάξουμε λολ :stuck_out_tongue:
    [/SPOILER]

Το 3ο δεν το έκανα γιατί το έχω ξανασυναντήσει στο παρελθόν.

Στην εικόνα [SPOILER]βλέπω ωραιότατο χούφτωμα. Καλά το πάει![/SPOILER]

Κοίταξα τις ερμηνείες και αντιλήφθηκα πόσο αισχρή, λογική και δυστυχισμένη είμαι. Λολ εκρηκτικός συνδυασμός :stuck_out_tongue:

Παντως στο τεταρτο, δελφινια δεν βλεπω. Η πρωτη εικονα που μου ηρθε ηταν 2 ανθρωποι να χορευουν :-k

Και εγω κοκκινο κατσαβιδι σκεφτηκα :stuck_out_tongue:

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται!! :blues::lol:

Χαραμιζομαστε κοπελα μου εμεις 8)

Σπαμάρω:

[SPOILER]Δοκιμάστε κι αυτό: http://www.4degreez.com/misc/personality_disorder_test.mv

[SPOILER]Έβγαλα Schizoid —> High …

http://www.youtube.com/watch?v=bRbwbyCWfM0[/SPOILER] [/SPOILER]

εμενα μου τα εβγαλε ολα low

[SPOILER]Paranoid: High
Schizoid: Moderate
Schizotypal: High
Antisocial: Moderate
Borderline: Moderate
Histrionic: High
Narcissistic: High
Avoidant: Very High
Dependent: Very High
Obsessive-Compulsive: High

ανίατη περίπτωση. δεν υπάρχει σωτηρία. [/SPOILER]

Είχα ένα Very High στο Paranoid και 2 High στα Schizoid και Schizotypal.
Τα υπόλοιπα ήταν moderate και low

@ Tojara Ο τρόπος σου ήταν κάπως, αλλά ‘ντάξει δεν παρεξηγούμε ^.^
& ορθογραφική διευκρίνιση Β’

[SPOILER]

Σου 'πα με ει γιατί είναι πληθυντικός. Στον ενικό ναι βέβαια είναι με η.
Don’t mess with da nerd!\:D/
Σταματάω να είμαι σπαστική.[/SPOILER]

Ευχαριστώ τη Λένα Μδμ για τη συνεισφορά της! Το γνωστό με την κηδεία σκόπευα να το βάλω κι εγώ.
Αυτό με τα F κλασική δηθενιά “είσαι ιδιοφυΐα αν το βρεις” ενώ όλοι το βρίσκουν ξέρω 'γω. Πάντως για μια στιγμή ένιωσα ξεχωριστή.

Σ’ αυτό του brein.d3d είχα μόνο 1 High, το Narcissistic, και 2 Moderate, Histrionic και Paranoid. Όλα τ’ άλλα ήταν Low.

Δεν είμαι ναρκισσιστική προσωπικότητα ρε παιδιά!!:frowning: Μόνο ο πατέρας μου με λέει νάρκισσο:p

Don’t worry και 'γω νάρκισσος βγήκα :stuck_out_tongue:

Οσο για το 1ο τεστ,εγω εβαλα[SPOILER]αγριος-σοφος-κοπελα-πολιτσμένος-βαρκάρης[/SPOILER]

Paranoid: Low
Schizoid: Low
Schizotypal: Low
Antisocial: Low
Borderline: Low
Histrionic: Moderate
Narcissistic: Moderate
Avoidant: Low
Dependent: Moderate
Obsessive-Compulsive: Low

σωστα… στο περιπου…

Για φανς του Αρκα

[SPOILER][U][B]http://www.arkas.gr/arkotest/arkostart.htm[/B][/U]

Είναι λίγο μεγάλο το ερωτηματολόγιο, αλλά το αποτέλεσμα αξίζει!:lol:
Επίσης είναι αρκετά έγκυρο ψυχολογικά και μάλιστα μοιάζει με αυτό του brein.d3d.

[SPOILER]Εγώ είμαι γουρούνι με 25%.[/SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]λολ, ισοψηφία μεταξύ ισοβίτη και μοντεχρήστου με 23.68%.[/SPOILER]

8O :lol::lol: Παραδέξου το, είσαι διχασμένη προσωπικότητα!